policycoreutils - en to uk translation catalogue (643 entries)

en: %s changed labels.
uk: змінено %s позначок.

en: %s is already in %s
uk: %s вже у %s

en: %s is not a valid context
uk: %s не є правильним контекстом

en: %s is not in %s
uk: %s не у %s

en: %s must be a directory
uk: %s має бути каталогом

en: %s!  Could not get current context for %s, not relabeling tty.
uk: %s!  Не вдається отримати контекст для %s, перепризначення позначок tty не відбулось.

en: %s!  Could not get new context for %s, not relabeling tty.
uk: %s!  Не вдається отримати новий контекст для %s, перепризначення позначок tty не відбулось.

en: %s!  Could not set new context for %s
uk: %s!  Не вдається вказати новий контекст для %s

en: %s:  Can't load policy and enforcing mode requested:  %s
uk: %s: не вдається завантажити запитані правила у примусовому режимі: %s

en: %s:  Can't load policy:  %s
uk: %s: Не вдається завантажити правила:  %s

en: %s:  Policy is already loaded and initial load requested
uk: %s: правила вже завантажено, запитано початкове завантаження

en: ******************** IMPORTANT ***********************
uk: ********************* ВАЖЛИВО ************************

en: <b>Applications</b>
uk: <b>Програма</b>

en: <b>Login Users</b>
uk: <b>Зареєстровані користувачі</b>

en: <b>Root Users</b>
uk: <b>Користувачі root</b>

en: <b>Select:</b>
uk: <b>Вибір:</b>

en: <b>TCP Ports</b>
uk: <b>Порти TCP</b>

en: <b>UDP Ports</b>
uk: <b>Порти UDP</b>

en: Add
uk: Додати

en: Add %s
uk: Додати %s

en: Add Booleans Dialog
uk: Додати діалог для логічних змінних

en: Add File Context
uk: Додати контекст файлу

en: Add Network Port
uk: Додати мережний порт

en: Add SELinux Login Mapping
uk: Додати відповідні авторизації SELinux

en: Add SELinux Network Ports
uk: Додати мережні порти SELinux

en: Add SELinux User
uk: Додати користувача SELinux

en: Add SELinux User Mapping
uk: Додати відповідність користувачів SELinux

en: Add User
uk: Додати користувача

en: Addr %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Addr %s визначено у правилах та не може бути видалена

en: Addr %s is not defined
uk: Addr %s не визначено

en: Admin
uk: Адмін

en: Admin User Role
uk: Роль адміністратора

en: All
uk: Усі

en: Allow SELinux webadm user to manage unprivileged users home directories
uk: Дозволити користувачу webadm керувати домашніми каталогами непривілейованих користувачів

en: Allow SELinux webadm user to read unprivileged users home directories
uk: Дозволити користувачу webadm читання домашніх каталогів непривілейованих користувачів

en: Allow Samba to share nfs directories
uk: Дозволити Samba спільний доступ до каталогів NFS

en: Allow Spam Assassin daemon network access
uk: Дозволити мережний доступ службі Spam Assassin

en: Allow X-Windows server to map a memory region as both executable and writable
uk: Дозволити серверу X-Windows призначати область пам'яті як виконувану та доступну для запису

en: Allow all daemons the ability to use unallocated ttys
uk: Дозволити всім службам використовувати незайняті tty

en: Allow all daemons to write corefiles to /
uk: Дозволити всім службам здійснювати запис до /

en: Allow cdrecord to read various content. nfs, samba, removable devices, user temp and untrusted content files
uk: Дозволити cdrecord читання різної інформації з NFS, Samba, з тимчасових каталогів користувачів, не довірених файлів та змінних пристроїв

en: Allow clients to write to X shared memory
uk: Дозволити клієнтам здійснювати запис до спільної пам'яті X

en: Allow daemons to run with NIS
uk: Дозволити службам виконуватись з NIS

en: Allow evolution and thunderbird to read user files
uk: Дозволити Evolution та Thunderbird читати файли користувачів

en: Allow gadmin SELinux user account to execute files in home directory or /tmp
uk: Дозволити обліковому запису gadmin виконувати файли у домашньому каталозі та /tmp

en: Allow guest SELinux user account to execute files in home directory or /tmp
uk: Дозволити обліковому запису guest виконувати файли у домашньому каталозі та /tmp

en: Allow java executable stack
uk: Дозволити виконуваний стек java

en: Allow mount to mount any directory
uk: Дозволити підключення ФС до будь-яких каталогів

en: Allow mount to mount any file
uk: Дозволити підключення ФС у будь-яких файлах

en: Allow mplayer executable stack
uk: Дозволити виконуваний стек mplayer

en: Allow normal user to execute ping
uk: Дозволити звичайним користувачам виконувати ping

en: Allow pppd to be run for a regular user
uk: Дозволити виконання pppd у режимі звичайного користувача

en: Allow privileged utilities like hotplug and insmod to run unconfined
uk: Дозволити привілейованим утилітам (наприклад, hotplug та insmod) виконуватись без обмежень

en: Allow programs to read files in non-standard locations (default_t)
uk: Дозволити програмам читання файлів з нестандартних джерел (default_t)

en: Allow rc scripts to run unconfined, including any daemon started by an rc script that does not have a domain transition explicitly defined
uk: Дозволити виконання сценаріїв rc без обмежень, включаючи служби, що запускаються сценарієм rc, для яких явно не вказано домен переходу

en: Allow regular users direct mouse access (only allow the X server)
uk: Дозволити звичайним користувачам здійснювати прямий доступ за допомогою миші (лише для сервера X)

en: Allow rpm to run unconfined
uk: Дозволити rpm виконуватись без обмежень

en: Allow sasl authentication server to read /etc/shadow
uk: Дозволити серверу авторизації sasl читати /etc/shadow

en: Allow spamd to access home directories
uk: Дозволити spamd звертатися до домашніх каталогів

en: Allow squid daemon to connect to the network
uk: Дозволити службі squid приєднуватись до мережі

en: Allow ssh logins as sysadm_r:sysadm_t
uk: Дозволити авторизацію ssh для sysadm_r:sysadm_t

en: Allow ssh to run from inetd instead of as a daemon
uk: Дозволити запуск ssh з inted, а не у якості служби

en: Allow ssh to run ssh-keysign
uk: Дозволити ssh виконувати ssh-keysign

en: Allow staff SELinux user account to execute files in home directory or /tmp
uk: Дозволити користувачу staff виконувати файли у домашньому каталозі та /tmp

en: Allow staff Web Browsers to write to home directories
uk: Дозволити браузерам користувача staff запис у домашні каталоги

en: Allow staff_r users to search the sysadm home dir and read files (such as ~/.bashrc)
uk: Дозволити користувачам staff_r пошук у домашніх каталогах та читання файлів (наприклад, ~/.bashrc)

en: Allow stunnel daemon to run as standalone, outside of xinetd
uk: Дозволити службі stunnel виконуватись незалежно від xinetd

en: Allow sysadm SELinux user account to execute files in home directory or /tmp
uk: Дозволити користувачу sysadm виконувати файли у домашньому каталозі та /tmp

en: Allow sysadm_t to directly start daemons
uk: Дозволити sysadm_t безпосередньо запускати служби

en: Allow the mozilla browser to read user files
uk: Дозволити Mozilla читати файли користувачів

en: Allow unconfined SELinux user account to execute files in home directory or /tmp
uk: Дозволити необмеженому обліковому запису SELinux виконувати файли у домашньому каталозі та /tmp

en: Allow unconfined to dyntrans to unconfined_execmem
uk: Дозволити необмеженим компонентам виконувати dyntrans для unconfined_execmem

en: Allow unlabeled packets to flow on the network
uk: Дозволити проходження по мережі непозначених пакетів

en: Allow user SELinux user account to execute files in home directory or /tmp
uk: Дозволити користувачам user виконувати файли у домашньому каталозі та /tmp

en: Allow user to connect to mysql socket
uk: Дозволити користувачу приєднуватися до сокета mysql

en: Allow user to connect to postgres socket
uk: Дозволити користувачу приєднуватись до сокета postgres

en: Allow user to r/w noextattrfile (FAT, CDROM, FLOPPY)
uk: Дозволити користувачам виконувати читання та запис noextattrfile (FAT, CDROM, FLOPPY)

en: Allow user to stat ttyfiles
uk: Дозволити користувачам виконувати stat для файлів tty

en: Allow user_r to reach sysadm_r via su, sudo, or userhelper. Otherwise, only staff_r can do so
uk: Дозволити користувачу user_r звертатися до sysadm_r через su, sudo чи userhelper. У іншому разі лише staff_r зможе здійснювати доступ

en: Allow users to control network interfaces (also needs USERCTL=true)
uk: Дозволити користувачам керувати мережними інтерфейсами (також потрібно USERCTL=true)

en: Allow users to execute the mount command
uk: Дозволити користувачам виконувати команду mount

en: Allow users to run TCP servers (bind to ports and accept connection from the same domain and outside users)  disabling this forces FTP passive mode and may change other protocols
uk: Дозволити користувачам запускати сервери TCP (здійснювати прив'язку портів та приймати з'єднання з того ж домену та зовнішніх користувачів). Вимикання цієї можливості викличе перехід у пасивний режим FTP та може змінити інші протоколи

en: Allow users to run the dmesg command
uk: Дозволити користувачам виконувати команду dmesg

en: Allow users to rw usb devices
uk: Дозволити користувачам виконувати читання та запис пристроїв USB

en: Allow xdm logins as sysadm_r:sysadm_t
uk: Дозволити авторизацію xdm як sysadm_r:sysadm_t

en: Allow xen to read/write physical disk devices
uk: Дозволити xen запис та читання фізичних дискових пристроїв

en: Allow xguest SELinux user account to execute files in home directory or /tmp
uk: Дозволити обліковому запису xguest виконувати файли у домашньому каталозі та /tmp

en: Allow xinetd to run unconfined, including any services it starts that do not have a domain transition explicitly defined
uk: Дозволити службі xinetd виконуватись без обмежень, що включає всі керовані ним служби, для яких явно не вказані перетворення доменів

en: Application
uk: Програма

en: Are you sure you want to delete %s '%s'?
uk: Ви справді хочете видалити %s '%s'?

en: Bad format %s: Record %s
uk: Неправильний формат %s: Запис %s

en: Boolean
uk: Логічні змінні

en: Boolean %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Логічне значення %s визначено у правилах, його не можна видалити

en: Boolean %s is not defined
uk: Логічне значення %s не визначене

en: Boolean Name
uk: Назва логічної змінної

en: Can not combine +/- with other types of categories
uk: Не можна комбінувати +/- з іншими типами категорій

en: Can not have multiple sensitivities
uk: Кілька рівнів чутливості не підтримуються

en: Can not modify sensitivity levels using '+' on %s
uk: Не вдається змінити чутливість рівнів використовуючи '+' на %s

en: Cannot find your entry in the shadow passwd file.
uk: Не вдається ваш запис у тіньовому файлі паролів.

en: Cannot read policy store.
uk: Не вдається прочитати дані сховища правил.

en: Change process mode to enforcing
uk: Змінити режим процесу на примусовий.

en: Change process mode to permissive.
uk: Змінити режим процесу на нестрогий.

en: Changing the policy type will cause a relabel of the entire file system on the next boot. Relabeling takes a long time depending on the size of the file system.  Do you wish to continue?
uk: Зміна типу правил вимагає повторної розмітки всієї файлової системи при наступному завантаженні. Процес розмітки може бути досить тривалим залежно від розміру файлової системи. Продовжити?

en: Changing to SELinux disabled requires a reboot.  It is not recommended.  If you later decide to turn SELinux back on, the system will be required to relabel.  If you just want to see if SELinux is causing a problem on your system, you can go to permissive mode which will only log errors and not enforce SELinux policy.  Permissive mode does not require a reboot    Do you wish to continue?
uk: Вимикання правил SELinux вимагає перезавантаження та не рекомендується. Якщо у подальшому ви захочете увімкнути SELinux, знадобиться виконати повторну розмітку файлової системи. Якщо ж ви просто хочете перевірити, чи не викликає SELinux проблем у системі, використовуйте дозволений режим, який не примушує до виконання правил, але при цьому реєструє помилки у журналі. Дозволений режим не вимагає перезавантаження. Продовжити?

en: Changing to SELinux enabled will cause a relabel of the entire file system on the next boot. Relabeling takes a long time depending on the size of the file system.  Do you wish to continue?
uk: Активація правил SELinux вимагає повторної розмітки всієї файлової системи при наступному завантаженні. Процес розмітки може бути досить тривалим залежно від розміру файлової системи. Продовжити?

en: Compatibility
uk: Сумісність

en: Configue SELinux
uk: Налаштовування SELinux

en: Context
uk: Контекст

en: Copyright (c)2006 Red Hat, Inc.
    Copyright (c) 2006 Dan Walsh <dwalsh@redhat.com>
uk: (c) 2006 Red Hat, Inc.
    (c) 2006 Dan Walsh <dwalsh@redhat.com>

en: Could not add SELinux user %s
uk: Не вдається додати користувача SELinux %s

en: Could not add addr %s
uk: Не вдається додати addr %s

en: Could not add file context for %s
uk: Не вдається додати контекст файлу для %s

en: Could not add interface %s
uk: Не вдається додати інтерфейс %s

en: Could not add login mapping for %s
uk: Не вдається додати mapping входу для %s

en: Could not add port %s/%s
uk: Не вдається додати додати порт  %s/%s

en: Could not add prefix %s for %s
uk: Не вдається додати префікс %s для %s

en: Could not add role %s for %s
uk: Не вдається додати роль %s для %s

en: Could not check if SELinux user %s is defined
uk: Не вдається перевірити чи визначений користувач SELinux %s

en: Could not check if addr %s is defined
uk: Не вдається перевірити чи визначено адресу %s

en: Could not check if boolean %s is defined
uk: Не вдається перевірити чи визначено логічне значення %s

en: Could not check if file context for %s is defined
uk: Не вдається перевірити чи визначений контекст файлу для %s

en: Could not check if interface %s is defined
uk: Не вдається перевірити чи визначений інтерфейс %s

en: Could not check if login mapping for %s is defined
uk: Не вдається перевірити чи визначено mapping входу для %s

en: Could not check if port %s/%s is defined
uk: Не вдається чи порт визначено %s/%s

en: Could not close descriptors.
uk: Не вдається закрити дескриптор.

en: Could not commit semanage transaction
uk: Не вдається завершити транзакцію semanage

en: Could not create SELinux user for %s
uk: Не вдається створити користувача SELinux для %s

en: Could not create a key for %s
uk: Не вдається створити ключ для %s

en: Could not create a key for %s/%s
uk: Не вдається створити ключ для %s/%s

en: Could not create addr for %s
uk: Не вдається створити адресу %s

en: Could not create context for %s
uk: Не вдається створити контекст для %s

en: Could not create context for %s/%s
uk: Не вдається створити контекст для %s/%s

en: Could not create file context for %s
uk: Не вдається створити контекст файлу для %s

en: Could not create interface for %s
uk: Не вдається створити інтерфейс для %s

en: Could not create key for %s
uk: Не вдається створити ключ для %s

en: Could not create login mapping for %s
uk: Не вдається створити mapping входу для %s

en: Could not create port for %s/%s
uk: Не вдається створити порт для %s/%s

en: Could not create semanage handle
uk: Не вдається створити дескриптор semanage

en: Could not delete SELinux user %s
uk: Не вдається видалити користувача SELinux %s

en: Could not delete addr %s
uk: Не вдалось видалити addr %s

en: Could not delete boolean %s
uk: Не вдається видалити логічне значення %s

en: Could not delete file context for %s
uk: Не вдається видалити контекст файлу для %s

en: Could not delete interface %s
uk: Не вдається видалити інтерфейс %s

en: Could not delete login mapping for %s
uk: Не вдається видалити mapping входу для %s

en: Could not delete port %s/%s
uk: Не вдається видалити порт %s/%s

en: Could not delete the file context %s
uk: Не вдається видалити контекст файлу для %s

en: Could not delete the port %s
uk: Неможливо видалити порт %s

en: Could not determine enforcing mode.
uk: Не вдається визначити режим блокування (enforcing).

en: Could not establish semanage connection
uk: Не вдається встановити з'єднання з semanage

en: Could not extract key for %s
uk: Не вдається витягнути ключ для %s

en: Could not list SELinux modules
uk: Не вдається отримати список модулів SELinux

en: Could not list SELinux users
uk: Не вдається отримати список користувачів SELinux

en: Could not list addrs
uk: Не вдалось отримати список addr

en: Could not list booleans
uk: Не вдається отримати список логічних змінних

en: Could not list file contexts
uk: Не вдається отримати список контекстів файлів

en: Could not list interfaces
uk: Не вдається отримати список інтерфейсів

en: Could not list local file contexts
uk: Не вдається отримати список локальних контекстів файлів

en: Could not list login mappings
uk: Не вдається вивести mapping входу

en: Could not list ports
uk: Не вдається отримати список портів

en: Could not list roles for user %s
uk: Не вдається отримати список ролей користувача %s

en: Could not list the file contexts
uk: Не вдається отримати список контекстів файлів

en: Could not list the ports
uk: Не вдається отримати список портів

en: Could not modify SELinux user %s
uk: Не вдається змінити користувача SELinux %s

en: Could not modify addr %s
uk: Не вдається змінити addr %s

en: Could not modify boolean %s
uk: Не вдається змінити логічне значення %s

en: Could not modify file context for %s
uk: Не вдається змінити контекст файлу для %s

en: Could not modify interface %s
uk: Не вдається змінити інтерфейс %s

en: Could not modify login mapping for %s
uk: Не вдається змінити mapping входу для %s

en: Could not modify port %s/%s
uk: Не вдається змінити порт %s/%s

en: Could not open file %s
uk: Не вдається відкрити файл %s

en: Could not query addr %s
uk: Не вдається запитати addr %s

en: Could not query file context %s
uk: Не вдається запитати контекст файлу %s

en: Could not query file context for %s
uk: Не вдається запитати контекст файлу для %s

en: Could not query interface %s
uk: Не вдається запитати інтерфейс %s

en: Could not query port %s/%s
uk: Не вдається запитати порт %s/%s

en: Could not query seuser for %s
uk: Не вдається запитати seuser для %s

en: Could not query user for %s
uk: Не вдається запитати користувача для %s

en: Could not remove permissive domain %s (remove failed)
uk: Не вдалось видалити permissive домен %s (помилка при встановленні)

en: Could not set MLS level for %s
uk: Не вдається встановити рівень MLS для %s

en: Could not set MLS range for %s
uk: Не вдається вказати діапазон MLS для %s

en: Could not set SELinux user for %s
uk: Не вдається встановити користувача SELinux для %s

en: Could not set active value of boolean %s
uk: Не вдається вказати активне значення змінної %s

en: Could not set addr context for %s
uk: Не вдається вказати контекст addr для %s

en: Could not set exec context to %s.
uk: Не вдається вказати контекст виконання у %s.

en: Could not set file context for %s
uk: Не вдається вказати контекст файлу для %s

en: Could not set interface context for %s
uk: Не вдається вказати контекст інтерфейсу для %s

en: Could not set mask for %s
uk: Не вдається вказати маску %s

en: Could not set message context for %s
uk: Не вдається створити контекст повідомлення для %s

en: Could not set mls fields in addr context for %s
uk: Не вдається вказати поля mls у контексті адреси для %s

en: Could not set mls fields in file context for %s
uk: Не вдається вказати поле mls у контексті файлу для %s

en: Could not set mls fields in interface context for %s
uk: Не вдається вказати поле mls у контексті інтерфейсу для %s

en: Could not set mls fields in port context for %s/%s
uk: Не вдається встановити поле mls у контексті порту для %s/%s

en: Could not set name for %s
uk: Не вдається вказати назву %s

en: Could not set permissive domain %s (module installation failed)
uk: Не вдалось вказати permissive домен %s (помилка встановлення модуля)

en: Could not set port context for %s/%s
uk: Не вдається створити контекст порту для %s/%s

en: Could not set role in addr context for %s
uk: Не вдається вказати роль у контексті адреси для %s

en: Could not set role in file context for %s
uk: Не вдається вказати роль у контексті файлу для %s

en: Could not set role in interface context for %s
uk: Не вдається вказати роль у контексті інтерфейсу для %s

en: Could not set role in port context for %s/%s
uk: Не вдається встановити роль у контексті порту для %s/%s

en: Could not set type in addr context for %s
uk: Не вдається вказати тип у контексті адреси для %s

en: Could not set type in file context for %s
uk: Не вдається вказати тип у контексті файлу для %s

en: Could not set type in interface context for %s
uk: Не вдається вказати тип у контексті інтерфейсу для %s

en: Could not set type in port context for %s/%s
uk: Не вдається встановити тип у контексті порту для %s/%s

en: Could not set user in addr context for %s
uk: Не вдається вказати користувача у контексті адреси для %s

en: Could not set user in file context for %s
uk: Не вдається вказати користувача у контексті файлу для %s

en: Could not set user in interface context for %s
uk: Не вдається вказати користувача у контексті інтерфейсу для %s

en: Could not set user in port context for %s/%s
uk: Не вдається вказати користувача у контексті порту для %s/%s

en: Could not start semanage transaction
uk: Не вдається запустити транзакцію semanage

en: Could not test MLS enabled status
uk: Не вдається встановити активний статус MLS

en: Couldn't get default type.
uk: Не вдається отримати типовий тип.

en: Create/Manipulate temporary files in /tmp
uk: Створює та обробляє тимчасові файли у каталозі /tmp

en: Current Enforcing Mode
uk: Поточний примусовий режим

en: Customized
uk: Змінені

en: DBUS System Daemon
uk: Системна служба DBUS

en: Databases
uk: Бази даних

en: Delete %s
uk: Видалити %s

en: Delete File Context
uk: Видалити контекст файлу

en: Delete Network Port
uk: Видалити мережний порт

en: Delete SELinux User Mapping
uk: Видалити відповідність користувача SELinux

en: Delete User
uk: Видалити користувача

en: Description
uk: Опис

en: Disable Audit
uk: Вимкнути аудит

en: Disable SELinux protection for Cluster Server
uk: Захист SELinux для Cluster Server вимкнено

en: Disable SELinux protection for Evolution
uk: Захист SELinux для Evolution вимкнено

en: Disable SELinux protection for Hal daemon
uk: Захист SELinux для служби Hal вимкнено

en: Disable SELinux protection for NIS Password Daemon
uk: Захист SELinux для служби NIS Password вимкнено

en: Disable SELinux protection for NIS Transfer Daemon
uk: Захист SELinux для служби NIS Transfer вимкнено

en: Disable SELinux protection for NetworkManager
uk: Захист SELinux для NetworkManager вимкнено

en: Disable SELinux protection for Thunderbird
uk: Захист SELinux для Thunderbird вимкнено

en: Disable SELinux protection for acct daemon
uk: Вимкнути захист SELinux для служби acct

en: Disable SELinux protection for amanda
uk: Захист SELinux для amanda вимкнено

en: Disable SELinux protection for amavis
uk: Захист SELinux для amavis вимкнено

en: Disable SELinux protection for apmd daemon
uk: Захист SELinux для служби apmd вимкнено

en: Disable SELinux protection for arpwatch daemon
uk: Захист·SELinux для служби arpwatch вимкнено

en: Disable SELinux protection for auditd daemon
uk: Захист SELinux для служби auditd вимкнено

en: Disable SELinux protection for automount daemon
uk: Захист SELinux для служби automount вимкнено

en: Disable SELinux protection for avahi
uk: Захист SELinux для avahi вимкнено

en: Disable SELinux protection for bluetooth daemon
uk: Захист SELinux для служби bluetooth вимкнено

en: Disable SELinux protection for canna daemon
uk: Захист SELinux для служби canna вимкнено

en: Disable SELinux protection for cardmgr daemon
uk: Захист SELinux для служби cardmgr вимкнено

en: Disable SELinux protection for ciped daemon
uk: Захист SELinux для служби ciped вимкнено

en: Disable SELinux protection for clamd daemon
uk: Захист SELinux для служби clamd вимкнено

en: Disable SELinux protection for clamscan
uk: Захист SELinux для clamscan вимкнено

en: Disable SELinux protection for clvmd
uk: Захист SELinux для clvmd вимкнено

en: Disable SELinux protection for comsat daemon
uk: Захист SELinux для служби comsat вимкнено

en: Disable SELinux protection for courier daemon
uk: Захист SELinux для служби courier вимкнено

en: Disable SELinux protection for cpucontrol daemon
uk: Захист SELinux для служби cpucontrol вимкнено

en: Disable SELinux protection for cpuspeed daemon
uk: Захист SELinux для служби cpuspeed вимкнено

en: Disable SELinux protection for crond daemon
uk: Захист SELinux для служби crond вимкнено

en: Disable SELinux protection for cups hplip daemon
uk: Захист SELinux для служби cups hplip вимкнено

en: Disable SELinux protection for cupsd back end server
uk: Захист SELinux для сервера cupsd вимкнено

en: Disable SELinux protection for cupsd daemon
uk: Захист SELinux для служби cupsd вимкнено

en: Disable SELinux protection for cupsd_lpd
uk: Захист SELinux для cupsd_lpd вимкнено

en: Disable SELinux protection for cvs daemon
uk: Захист SELinux для служби cvs вимкнено

en: Disable SELinux protection for cyrus daemon
uk: Захист SELinux для служби cyrus вимкнено

en: Disable SELinux protection for dbskkd daemon
uk: Захист SELinux для служби dbskkd вимкнено

en: Disable SELinux protection for dbusd daemon
uk: Захист SELinux для dbusd вимкнено

en: Disable SELinux protection for dccd
uk: Захист SELinux для dccd вимкнено

en: Disable SELinux protection for dccifd
uk: Захист SELinux для dccifd вимкнено

en: Disable SELinux protection for dccm
uk: Захист SELinux для dccm вимкнено

en: Disable SELinux protection for ddt daemon
uk: Захист SELinux для служби ddt вимкнено

en: Disable SELinux protection for devfsd daemon
uk: Захист SELinux для служби devfsd вимкнено

en: Disable SELinux protection for dhcpc daemon
uk: Захист SELinux для служби dhcpc вимкнено

en: Disable SELinux protection for dhcpd daemon
uk: Захист SELinux для служби dhcpd вимкнено

en: Disable SELinux protection for dictd daemon
uk: Захист SELinux для служби dictd вимкнено

en: Disable SELinux protection for distccd daemon
uk: Захист SELinux для служби distccd вимкнено

en: Disable SELinux protection for dmesg daemon
uk: Захист SELinux для служби dmesg вимкнено

en: Disable SELinux protection for dnsmasq daemon
uk: Захист SELinux для служби dnsmasq вимкнено

en: Disable SELinux protection for dovecot daemon
uk: Захист SELinux для служби dovecot вимкнено

en: Disable SELinux protection for entropyd daemon
uk: Захист SELinux для служби entropyd вимкнено

en: Disable SELinux protection for fetchmail
uk: Захист SELinux для fetchmail вимкнено

en: Disable SELinux protection for fingerd daemon
uk: Захист SELinux для служби fingerd вимкнено

en: Disable SELinux protection for freshclam daemon
uk: Захист SELinux для служби freshclam вимкнено

en: Disable SELinux protection for fsdaemon daemon
uk: Захист SELinux для служби fsdaemon вимкнено

en: Disable SELinux protection for games
uk: Захист SELinux для ігор вимкнено

en: Disable SELinux protection for gpm daemon
uk: Захист SELinux для служби gpm вимкнено

en: Disable SELinux protection for gss daemon
uk: Захист SELinux для служби gss вимкнено

en: Disable SELinux protection for hostname daemon
uk: Захист SELinux для служби hostname вимкнено

en: Disable SELinux protection for hotplug daemon
uk: Захист SELinux для служби hotplug вимкнено

en: Disable SELinux protection for howl daemon
uk: Захист SELinux для служби howl вимкнено

en: Disable SELinux protection for http suexec
uk: Захист SELinux для служби http suexec вимкнено

en: Disable SELinux protection for httpd rotatelogs
uk: Захист SELinux для служби httpd rotatelogs вимкнено

en: Disable SELinux protection for hwclock daemon
uk: Захист SELinux для служби hwclock вимкнено

en: Disable SELinux protection for i18n daemon
uk: Захист SELinux для служби i18n вимкнено

en: Disable SELinux protection for imazesrv daemon
uk: Захист SELinux для служби imazesrv вимкнено

en: Disable SELinux protection for inetd child daemons
uk: Захист SELinux для дочірніх служб inetd вимкнено

en: Disable SELinux protection for inetd daemon
uk: Захист SELinux для служби inetd вимкнено

en: Disable SELinux protection for innd daemon
uk: Захист SELinux для служби innd вимкнено

en: Disable SELinux protection for iptables daemon
uk: Захист SELinux для служби iptables вимкнено

en: Disable SELinux protection for ircd daemon
uk: Захист SELinux для служби ircd вимкнено

en: Disable SELinux protection for irqbalance daemon
uk: Захист SELinux для служби irqbalance вимкнено

en: Disable SELinux protection for iscsi daemon
uk: Захист SELinux для служби iscsi вимкнено

en: Disable SELinux protection for jabberd daemon
uk: Захист SELinux для служби jabberd вимкнено

en: Disable SELinux protection for kadmind daemon
uk: Захист SELinux для служби kadmind вимкнено

en: Disable SELinux protection for klogd daemon
uk: Захист SELinux для служби klogd вимкнено

en: Disable SELinux protection for krb5kdc daemon
uk: Захист SELinux для служби krb5kdc вимкнено

en: Disable SELinux protection for ktalk daemons
uk: Захист SELinux для служби ktalk вимкнено

en: Disable SELinux protection for kudzu daemon
uk: Захист SELinux для служби kudzu вимкнено

en: Disable SELinux protection for locate daemon
uk: Захист SELinux для служби locate вимкнено

en: Disable SELinux protection for lpd daemon
uk: Захист SELinux для служби lpd вимкнено

en: Disable SELinux protection for lrrd daemon
uk: Захист SELinux для служби lrrd вимкнено

en: Disable SELinux protection for lvm daemon
uk: Захист SELinux для служби lvm вимкнено

en: Disable SELinux protection for mailman
uk: Захист SELinux для mailman вимкнено

en: Disable SELinux protection for mdadm daemon
uk: Захист SELinux для служби mdadm вимкнено

en: Disable SELinux protection for monopd daemon
uk: Захист SELinux для служби monopd вимкнено

en: Disable SELinux protection for mrtg daemon
uk: Захист SELinux для служби mrtg вимкнено

en: Disable SELinux protection for mysqld daemon
uk: Захист SELinux для служби mysqld вимкнено

en: Disable SELinux protection for nagios daemon
uk: Захист SELinux для служби nagios вимкнено

en: Disable SELinux protection for named daemon
uk: Захист SELinux для служби named вимкнено

en: Disable SELinux protection for nessusd daemon
uk: Захист SELinux для служби nessusd вимкнено

en: Disable SELinux protection for nfsd daemon
uk: Захист SELinux для служби nfsd вимкнено

en: Disable SELinux protection for nmbd daemon
uk: Захист SELinux для служби nmbd вимкнено

en: Disable SELinux protection for nrpe daemon
uk: Захист SELinux для служби nrpe вимкнено

en: Disable SELinux protection for nscd daemon
uk: Захист SELinux для служби nscd вимкнено

en: Disable SELinux protection for nsd daemon
uk: Захист SELinux для служби nsd вимкнено

en: Disable SELinux protection for ntpd daemon
uk: Захист SELinux для служби ntpd вимкнено

en: Disable SELinux protection for oddjob
uk: Захист SELinux для oddjob вимкнено

en: Disable SELinux protection for oddjob_mkhomedir
uk: Захист SELinux для oddjob_mkhomedir вимкнено

en: Disable SELinux protection for openvpn daemon
uk: Захист SELinux для служби openvpn вимкнено

en: Disable SELinux protection for pam daemon
uk: Захист SELinux для служби pam вимкнено

en: Disable SELinux protection for pegasus
uk: Захист SELinux для pegasus вимкнено

en: Disable SELinux protection for perdition daemon
uk: Захист SELinux для служби perdition вимкнено

en: Disable SELinux protection for portmap daemon
uk: Захист SELinux для служби portmap вимкнено

en: Disable SELinux protection for portslave daemon
uk: Захист SELinux для служби portslave вимкнено

en: Disable SELinux protection for postfix
uk: Захист SELinux для postfix вимкнено

en: Disable SELinux protection for postgresql daemon
uk: Захист SELinux для служби postgresql вимкнено

en: Disable SELinux protection for pptp
uk: Захист SELinux для pptp вимкнено

en: Disable SELinux protection for prelink daemon
uk: Захист SELinux для служби prelink вимкнено

en: Disable SELinux protection for privoxy daemon
uk: Захист SELinux для служби privoxy вимкнено

en: Disable SELinux protection for ptal daemon
uk: Захист SELinux для служби ptal вимкнено

en: Disable SELinux protection for pxe daemon
uk: Захист SELinux для служби pxe вимкнено

en: Disable SELinux protection for pyzord
uk: Захист SELinux для pyzord вимкнено

en: Disable SELinux protection for quota daemon
uk: Захист SELinux для служби quota вимкнено

en: Disable SELinux protection for radiusd daemon
uk: Захист SELinux для служби radiusd вимкнено

en: Disable SELinux protection for radvd daemon
uk: Захист SELinux для служби radvd вимкнено

en: Disable SELinux protection for rdisc
uk: Захист SELinux для служби rdisc вимкнено

en: Disable SELinux protection for readahead
uk: Захист SELinux для служби readahead вимкнено

en: Disable SELinux protection for restorecond
uk: Захист SELinux для служби restorecond вимкнено

en: Disable SELinux protection for rhgb daemon
uk: Захист SELinux для служби rhgb вимкнено

en: Disable SELinux protection for ricci
uk: Захист SELinux для ricci вимкнено

en: Disable SELinux protection for ricci_modclusterd
uk: Захист SELinux для ricci_modclusterd вимкнено

en: Disable SELinux protection for rlogind daemon
uk: Захист SELinux для служби rlogind вимкнено

en: Disable SELinux protection for rpcd daemon
uk: Захист SELinux для служби rpcd вимкнено

en: Disable SELinux protection for rshd
uk: Захист SELinux для служби rshd вимкнено

en: Disable SELinux protection for rsync daemon
uk: Захист SELinux для служби rsync вимкнено

en: Disable SELinux protection for saslauthd daemon
uk: Захист SELinux для служби saslauthd вимкнено

en: Disable SELinux protection for scannerdaemon daemon
uk: Захист SELinux для служби scannerdaemon вимкнено

en: Disable SELinux protection for sendmail daemon
uk: Захист SELinux для служби sendmail вимкнено

en: Disable SELinux protection for setrans
uk: Захист SELinux для setrans вимкнено

en: Disable SELinux protection for setroubleshoot daemon
uk: Захист SELinux для служби setroubleshoot вимкнено

en: Disable SELinux protection for slapd daemon
uk: Захист SELinux для служби slapd вимкнено

en: Disable SELinux protection for slrnpull daemon
uk: Захист SELinux для служби slrnpull вимкнено

en: Disable SELinux protection for smbd daemon
uk: Захист SELinux для служби smbd вимкнено

en: Disable SELinux protection for snmpd daemon
uk: Захист SELinux для служби snmpd вимкнено

en: Disable SELinux protection for snort daemon
uk: Захист SELinux для служби snort вимкнено

en: Disable SELinux protection for sound daemon
uk: Захист SELinux для служби sound вимкнено

en: Disable SELinux protection for soundd daemon
uk: Захист SELinux для служби soundd вимкнено

en: Disable SELinux protection for spamd daemon
uk: Захист SELinux для служби spamd вимкнено

en: Disable SELinux protection for speedmgmt daemon
uk: Захист SELinux для служби speedmgmt вимкнено

en: Disable SELinux protection for squid daemon
uk: Захист SELinux для служби squid вимкнено

en: Disable SELinux protection for ssh daemon
uk: Захист SELinux для служби ssh вимкнено

en: Disable SELinux protection for stunnel daemon
uk: Захист SELinux для служби stunnel вимкнено

en: Disable SELinux protection for swat daemon
uk: Захист SELinux для служби swat вимкнено

en: Disable SELinux protection for sxid daemon
uk: Захист SELinux для служби sxid вимкнено

en: Disable SELinux protection for syslogd daemon
uk: Захист SELinux для служби syslogd вимкнено

en: Disable SELinux protection for system cron jobs
uk: Захист SELinux для системи завдань cron вимкнено

en: Disable SELinux protection for tcp daemon
uk: Захист SELinux для служби tcp вимкнено

en: Disable SELinux protection for telnet daemon
uk: Захист SELinux для служби telnet вимкнено

en: Disable SELinux protection for tftpd daemon
uk: Захист SELinux для служби tftpd вимкнено

en: Disable SELinux protection for the web browsers
uk: Захист SELinux для web-браузерів вимкнено

en: Disable SELinux protection for transproxy daemon
uk: Захист SELinux для служби transproxy вимкнено

en: Disable SELinux protection for udev daemon
uk: Захист SELinux для служби udev вимкнено

en: Disable SELinux protection for uml daemon
uk: Захист SELinux для служби uml вимкнено

en: Disable SELinux protection for updfstab daemon
uk: Захист SELinux для служби updfstab вимкнено

en: Disable SELinux protection for uptimed daemon
uk: Захист SELinux для служби uptimed вимкнено

en: Disable SELinux protection for uucpd daemon
uk: Захист SELinux для служби uucpd вимкнено

en: Disable SELinux protection for vmware daemon
uk: Захист SELinux для служби vmware вимкнено

en: Disable SELinux protection for watchdog daemon
uk: Захист SELinux для служби watchdog вимкнено

en: Disable SELinux protection for winbind daemon
uk: Захист SELinux для служби winbind вимкнено

en: Disable SELinux protection for xdm daemon
uk: Захист SELinux для служби xdm вимкнено

en: Disable SELinux protection for xen control
uk: Захист SELinux для служби xen вимкнено

en: Disable SELinux protection for xen daemon
uk: Вимкнути захист SELinux для демона xen

en: Disable SELinux protection for xfs daemon
uk: Захист SELinux для служби xfs вимкнено

en: Disable SELinux protection for ypbind daemon
uk: Захист SELinux для служби ypbind вимкнено

en: Disable SELinux protection for ypserv daemon
uk: Захист SELinux для служби ypserv вимкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disabled
    Permissive
    Enforcing
uk: Вимкнено
    Дозволений
    Примусовий

en: Do not allow any processes to load kernel modules
uk: Не дозволяти процесам завантажувати модулі ядра

en: Do not allow any processes to modify kernel SELinux policy
uk: Не дозволяти процесам змінювати правила SELinux у ядрі

en: Do not allow transition to sysadm_t, sudo and su effected
uk: Не дозволяти зміну на sysadm_t, sudo та su

en: Do not audit things that we know to be broken but which are not security risks
uk: Не виконувати аудит несправних компонентів, які не утворюють загрозу безпеці

en: Edit Network Port
uk: Змінити мережний порт

en: Enable Audit
uk: Увімкнути аудит

en: Enable/Disable additional audit rules, that are normally not reported in the log files.
uk: Увімкнути чи вимкнути додаткові правила аудиту, яке зазвичай не показується у журналах.

en: Enforcing
uk: Примусовий

en: Enter complete path for executable to be confined.
uk: Вкажіть повний шлях до виконуваного компоненту, у якому будуть застосовані обмеження

en: Enter complete path to init script used to start the confined application.
uk: Вкажіть повний шлях до сценарію init, що використовується для запуску обмежуваної програми.

en: Enter unique name for the confined application or user role.
uk: Введіть унікальну назву для обмежуваної ролі програми/ користувача.

en: Error allocating memory.
uk: Помилка при розподілі пам'яті.

en: Error allocating shell's argv0.
uk: Помилка виділення argv0 у оболонці.

en: Error changing uid, aborting.
uk: Помилка зміни uid, виконання перервано.

en: Error connecting to audit system.
uk: Помилка з'єднання з системою аудиту.

en: Error dropping SETUID capability, aborting
uk: Помилка відбирання можливості SETUID, виконання перервано

en: Error dropping capabilities, aborting
uk: Помилка скидання можливостей, виконання переривається

en: Error freeing caps
uk: Помилка звільнення можливостей

en: Error initializing capabilities, aborting.
uk: Помилка ініціалізації, аварійне завершення.

en: Error resetting KEEPCAPS, aborting
uk: Помилка скидання KEEPCAPS, виконання перервано

en: Error sending audit message.
uk: Помилка надсилання повідомлення аудиту.

en: Error setting KEEPCAPS, aborting
uk: Помилка скидання KEEPCAPS, виконання переривається

en: Error setting capabilities, aborting
uk: Помилка ініціалізації можливостей, виконання переривається.

en: Error!  Could not open %s.
uk: Помилка! Не вдається відкрити %s.

en: Error!  Shell is not valid.
uk: Помилка!  Неправильна оболонка.

en: Error: multiple levels specified
uk: Помилка: вказано декілька рівнів

en: Error: multiple roles specified
uk: Помилка: вказано декілька ролей

en: Error: multiple types specified
uk: Помилка: вказано декілька типів

en: Error: you are not allowed to change levels on a non secure terminal
uk: Помилка: Ви не зможете змінювати рівень у небезпечному терміналі

en: Executable
uk: Виконуваний компонент

en: Existing User Roles
uk: Наявні ролі користувачів

en: Existing_User
uk: Наявний_користувач

en: Failed to close tty properly
uk: Не вдається правильно закрити tty

en: File
    Specification
uk: Специфікація
    файлів

en: File
    Type
uk: Тип
    файлу

en: File Contexts file
uk: Файл контексту

en: File Labeling
uk: Призначення позначок файлам

en: File Specification
uk: Специфікація файлу

en: File Type
uk: Тип файлу

en: File context for %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Контекст файлу для %s визначено у правилах, його не можна видалити

en: File context for %s is not defined
uk: Контекст файлу для %s не визначено

en: Filter
uk: Фільтр

en: Games
uk: Ігри

en: Generate new policy module
uk: Генерувати модуль нових правил

en: Group View
uk: Групи

en: HTTPD Service
uk: Служба HTTPD

en: Init script
uk: Сценарій init

en: Interacts with the terminal
uk: Взаємодіє з терміналом

en: Interface %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Інтерфейс %s визначений у правилах, не може бути видалений

en: Interface %s is not defined
uk: Інтерфейс  %s не визначено

en: Interface file
uk: Файл інтерфейсу

en: Internet Services Daemon (inetd)
uk: Служба Інтернет-служб (inetd)

en: Internet Services Daemon are daemons started by xinetd
uk: initd запускається службою xinetd

en: Invalid file specification
uk: Неправильна визначення файлу

en: Labeling
uk: Розмітка

en: Linux Group %s does not exist
uk: Linux-група %s не існує

en: Linux User %s does not exist
uk: Користувач %s не існує у Linux

en: List View
uk: Список

en: Load Policy Module
uk: Завантажити модуль правил

en: Load policy module
uk: Завантажити модуль правил

en: Lockdown...
uk: Блокування...

en: Login
    Name
uk: Реєстраційне
    ім'я

en: Login '%s' is required
uk: Потрібна авторизація '%s'

en: Login Name
uk: Реєстраційне ім'я

en: Login mapping for %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: mapping входу для %s визначено у правилах, не вдається видалити

en: Login mapping for %s is not defined
uk: mapping входу для %s не визначено

en: MCS Level
uk: Рівень MCS

en: MCS Range
uk: Діапазон MCS

en: MLS/
    MCS Range
uk: Діапазон
    MLS/MCS

en: MLS/MCS
    Level
uk: Рівень
    MLS/MCS

en: MLS/MCS Range
uk: Діапазон MLS/MCS

en: Memory Protection
uk: Захист пам'яті

en: Minimal Terminal User Role
uk: Мінімальна роль користувача терміналу

en: Minimal X Windows User Role
uk: Мінімальна роль користувача X Window

en: Modify %s
uk: Змінити %s

en: Modify File Context
uk: Змінити контекст файлу

en: Modify SELinux User Mapping
uk: Змінити відповідність користувача SELinux

en: Modify User
uk: Змінити користувача

en: Modify an existing login user record.
uk: Змінити наявний запис авторизації користувача.

en: Module %s.pp already loaded in current policy.
    Do you want to continue?
uk: Модуль %s.pp вже завантажено у поточні правила.
    Продовжити?

en: Module Name
uk: Назва модуля

en: Mount
uk: Підключення ФС

en: Name
uk: Назва

en: Name Service
uk: Служба імен

en: Network Configuration
uk: Конфігурація мережі

en: Network Port
uk: Мережний порт

en: No context in file %s
uk: У файлі відсутній контекст %s

en: Node Address is required
uk: Потрібно вказати адреса вузла

en: Node Netmask is required
uk: Потрібно вказати значення порту

en: Not yet implemented
uk: Функцію ще не реалізовано

en: Options Error %s
uk: Помилка параметра %s

en: Out of memory!
uk: Недостатньо пам'яті!

en: Password:
uk: Пароль:

en: Permissive
uk: Дозволений

en: Policy Directory
uk: Каталог правил

en: Policy Module
uk: Модуль правил

en: Port
uk: Порт

en: Port %s/%s already defined
uk: Порт %s/%s вже визначено

en: Port %s/%s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Порт %s/%s визначено у правилах, не може бути видалений

en: Port %s/%s is not defined
uk: Порт %s/%s не визначено

en: Port Number
uk: Номер порту

en: Port is required
uk: Необхідно вказати порт

en: Port number "%s" is not valid.  0 < PORT_NUMBER < 65536
uk: Неправильний номер порту «%s». 0 < номер_порту < 65536

en: Ports must be numbers or ranges of numbers from 1 to %d
uk: Номери портів повинні бути у діапазоні від 1 до %d

en: Prefix
uk: Префікс

en: Printing
uk: Друк

en: Process Domain
uk: Домен процесу

en: Proto
uk: Протокол

en: Protocol
uk: Протокол

en: Protocol udp or tcp is required
uk: Потрібен протокол udp чи tcp

en: Relabel on next reboot.
uk: Повторна розмітка при наступному завантаженні.

en: Remove loadable policy module
uk: Видалити завантажувальний модуль правил

en: Requires at least one category
uk: Потрібна принаймні одна категорія

en: Requires prefix or roles
uk: Потрібен префікс або роль

en: Requires prefix, roles, level or range
uk: Треба вказати префікс, ролі, рівень або range

en: Requires setype
uk: Потрібно вказати setype

en: Requires setype or serange
uk: Потрібно вказати setype або serange

en: Requires setype, serange or seuser
uk: Потрібно вказати setype, serange чи seuser

en: Requires seuser or serange
uk: Потрібно seuser або serange

en: Revert boolean setting to system default
uk: Відновити первинне значення параметра

en: Role
uk: Роль

en: Root Admin User Role
uk: Роль адміністратора root

en: Run booleans lockdown wizard
uk: Запустити помічник блокування логічних змінних

en: SASL authentication server
uk: Сервер авторизації SASL

en: SELinux
    User
uk: Користувач
    SELinux

en: SELinux Administration
uk: Адміністрування SELinux

en: SELinux Interface
uk: Інтерфейс SELinux

en: SELinux Policy Generation Tool
uk: Утиліта генерації правил SELinux

en: SELinux Port
    Type
uk: Тип порту
    SELinux

en: SELinux Port Type
uk: Тип порту SELinux

en: SELinux Roles
uk: Ролі SELinux

en: SELinux Service Protection
uk: Захист служб SELinux

en: SELinux Type
uk: Тип SELinux

en: SELinux Type is required
uk: Потрібно вказати тип SELinux

en: SELinux User
uk: Користувач SELinux

en: SELinux boolean
uk: Логічні змінна SELinux

en: SELinux fcontext
uk: Контекст файлу SELinux

en: SELinux policy is not managed or store cannot be accessed.
uk: Правила SELinux не призначено або немає доступу до сховища.

en: SELinux user %s is defined in policy, cannot be deleted
uk: Користувач SELinux %s визначено у правилах, не може бути видалений

en: SELinux user %s is not defined
uk: Користувач SELinux  %s не визначений

en: SELinux user '%s' is required
uk: Потрібен SELinux користувач ?%s?

en: Select Management Object
uk: Обрати об'єкт керування

en: Select Ports
uk: Виберіть порти

en: Select Root Administrator User Role, if this user will be used to administer the machine while running as root.  This user will not be able to login to the system directly.
uk: Оберіть роль адміністратора root, якщо цей користувач також адмініструє систему у режимі root. При цьому користувач не зможе авторизуватися у системі безпосередньо.

en: Select directory to generate policy files in
uk: Виберіть каталог, у якому будуть створюватись файли правил

en: Select directory(s) that the confined application owns and writes into
uk: Виберіть каталоги, які будуть належати обмежуваній програмі

en: Select executable file to be confined.
uk: Виберіть виконуваний файл для приміщення обмежень.

en: Select file(s) that confined application creates or writes
uk: Виберіть файли, які обмежувана програма буде створювати чи записувати

en: Select if you wish to relabel then entire file system on next reboot.  Relabeling can take a very long time, depending on the size of the system.  If you are changing policy types or going from disabled to enforcing, a relabel is required.
uk: Виберіть, якщо хочете виконати повторну розмітку всієї файлової системи при наступному завантаженні. Процес повторної розмітки може бути досить тривалим залежно від розміру файлової системи. При зміні типу правил також знадобиться повторна розмітка.

en: Select init script file to be confined.
uk: Виберіть сценарій init для застосування обмежень.

en: Select the domains that you would like this user administer.
uk: Виберіть домени, якими має керувати цей користувач.

en: Select the user roles that will transiton to this applications domains.
uk: Виберіть ролі користувачів, які слід перенести у домени програм.

en: Selinux
    File Type
uk: Тип файлу
    SELinux

en: Semanage transaction already in progress
uk: Транзакція semanage вже виконується

en: Semanage transaction not in progress
uk: Транзакція semanage не виконується

en: Sends audit messages
uk: Надсилає повідомлення audit

en: Sends email
uk: Надсилає повідомлення електронною поштою

en: Setup Script
uk: Сценарій налаштовування

en: Sorry, -l may be used with SELinux MLS support.
uk: Ключ -l може використовуватись з підтримкою SELinux MLS.

en: Sorry, newrole may be used only on a SELinux kernel.
uk: newrole може використовуватись лише для ядра з підтримкою SELinux.

en: Sorry, run_init may be used only on a SELinux kernel.
uk: run_init може використовуватись лише для ядра з підтримкою SELinux.

en: Spam Protection
uk: Захист від спаму

en: Squid
uk: Звук

en: Standard Init Daemon
uk: Стандартна служба Init

en: Standard Init Daemon are daemons started on boot via init scripts.  Usually requires a script in /etc/rc.d/init.d
uk: Стандартні служби ініціалізації запускаються при завантаженні за допомогою сценаріїв init, які зазвичай розташовані у /etc/rc.d/init.d

en: Status
uk: Статус

en: System Default Enforcing Mode
uk: Типовий примусовий режим

en: System Default Policy Type:
uk: Тип типових правил системи:

en: This user can login to a machine via X or terminal.  By default this user will have no setuid, no networking, no sudo, no su
uk: Цей користувач може авторизуватися за допомогою X або терміналу. Початково для користувача не налаштовані setuid, sudo, su та мережне оточення.

en: This user will login to a machine only via a terminal or remote login.  By default this user will have  no setuid, no networking, no su, no sudo.
uk: Користувач може авторизуватися лише віддалено чи у терміналі. Початково для користувача не налаштовані setuid, sudo, su та мережне оточення.

en: To make this policy package active, execute:
uk: Для активації пакету правил виконайте:

en: Toggle between Customized and All Booleans
uk: Перемикання між значенням вказаним користувачем та усіма логічними значеннями

en: Toggle between Customized and All Ports
uk: Перемикання між портами вказаними користувачем та усіма портами

en: Toggle between all and customized file context
uk: Перемикання між усіма та зміненими контекстами файлів

en: Transition staff SELinux user to Web Browser Domain
uk: Перенести користувача staff до домену веб-браузера

en: Transition sysadm SELinux user to Web Browser Domain
uk: Перенести користувача sysadm до домену веб-браузера

en: Transition user SELinux user to Web Browser Domain
uk: Перенести користувача user до домену веб-браузера

en: Transition xguest SELinux user to Web Browser Domain
uk: Перенести користувача xguest до домену веб-браузера

en: Type %s_t already defined in current policy.
    Do you want to continue?
uk: Тип %s_t вже визначено у поточні правила.
    Продовжити?

en: Type Enforcement file
uk: Файл примусового типу

en: Type is required
uk: Необхідно вказати тип

en: USAGE: run_init <script> <args ...>
      where: <script> is the name of the init script to run,
             <args ...> are the arguments to that script.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: run_init <сценарій> <аргументи ...>
      де: <сценарій> - назва сценарію ініціалізації для запуску,
             <аргументи ...> - аргументи для цього сценарію.

en: USER Types automatically get a tmp type
uk: Типам користувачів автоматично встановлюється тип tmp

en: Unable to allocate memory for new_context
uk: Не вдається виділити пам'ять для new_context

en: Unable to clear environment
uk: Не вдається очистити оточення

en: Unable to obtain empty signal set
uk: Не вдається отримати порожній сигнал від

en: Unable to restore the environment, aborting
uk: Не вдається відновити оточення, виконання перервано

en: Unable to restore tty label...
uk: Не вдається відновити позначку tty...

en: Unable to set SIGHUP handler
uk: Не вдається встановити обробник SIGHUP

en: Universal SSL tunnel
uk: Універсальний тунель SSL

en: Unknown or missing protocol
uk: Протокол відсутній чи невідомий

en: Unreserved Ports (>1024)
uk: Не зарезервовані порти (>1024)

en: Usage %s -L
uk: Використання %s -L

en: Usage %s -L -l user
uk: Використання %s -L -l користувач

en: Usage %s -d File ...
uk: Використання %s -d Файл ...

en: Usage %s -l -d user ...
uk: Використання %s -l -d користувач ...

en: Usage %s -l CATEGORY user ...
uk: Використання %s -l КАТЕГОРІЯ користувач ...

en: Usage %s -l [[+|-]CATEGORY],...]q user ...
uk: Використання %s -l [[+|-]КАТЕГОРІЯ],...]q користувач ...

en: Usage %s CATEGORY File ...
uk: Використання %s КАТЕГОРІЯ файл ...

en: Usage %s [[+|-]CATEGORY],...]q File ...
uk: Використання %s [[+|-]КАТЕГОРІЯ],...]q файл ...

en: Use -- to end option list.  For example
uk: Використовуйте -- для списку параметрів.  Наприклад

en: User Application
uk: Програма користувача

en: User Application are any application that you would like to confine that is started by a user
uk: Програма користувача -- будь-яка програма, запущена користувачем, до якого ви хочете застосувати обмеження.

en: User Mapping
uk: Відповідність користувачів

en: User Privs
uk: Привілеї користувачів

en: User Role
uk: Роль користувача

en: User with full networking, no setuid applications without transition, no su, can sudo to Root Administration Roles
uk: Користувач з повністю налаштованим мережним оточенням, програми без setuid, без su, може виконувати sudo до ролей адміністрування root.

en: User with full networking, no setuid applications without transition, no sudo, no su.
uk: Користувач з повністю налаштованим мережним оточенням, програми без setuid, без su, без sudo.

en: Uses Pam for authentication
uk: Використовує Pam для автентифікації

en: Uses dbus
uk: Використовує dbus

en: Uses nsswitch or getpw* calls
uk: Використовує виклики nsswitch чи getpw*

en: Verify Name
uk: Перевірка назви

en: Version
uk: Версія

en: Warning!  Could not retrieve tty information.
uk: Попередження!  Не вдається отримати інформацію про tty.

en: Warning! Could not restore context for %s
uk: Попередження!  Не вдається відновити контекст для %s

en: Web Application/Script (CGI)
uk: Веб-програма/ сценарій (CGI)

en: Web Applications
uk: Web-програми

en: Web Applications/Script (CGI) CGI scripts started by the web server (apache)
uk: Веб-програми/ сценарії CGI, що запускаються веб-сервером Apache

en: Writes syslog messages
uk: Записує повідомлення syslog

en: You must add at least one role for %s
uk: Треба додати принаймні одну роль для %s

en: You must enter a executable
uk: Необхідно вказати виконуваний компонент

en: You must enter a name for your confined process/user
uk: Треба ввести назву процесу/користувача з обмеженнями

en: You must enter the executable path for your confined process
uk: Для обмеження процесу треба вказати виконуваний шлях

en: You must select a user
uk: Потрібно вказати користувача

en: You must specify one of the following values: %s
uk: Необхідно вказати значення: %s

en: _Delete
uk: В_идалити

en: _Properties
uk: _Властивості

en: all
uk: Усі

en: all files
    regular file
    directory
    character device
    block device
    socket
    symbolic link
    named pipe
uk: усі файли
    звичайний файл
    каталог
    символьний пристрій
    блоковий пристрій
    сокет
    символічне посилання
    канал

en: authentication failed.
uk: помилка аутентифікації.

en: cannot find valid entry in the passwd file.
uk: не вдається знайти правильний запис у файлі passwd.

en: error on reading PAM service configuration.
uk: помилка при читанні конфігурації служби PAM.

en: failed to build new range with level %s
uk: не вдається побудувати новий діапазон з рівнем %s

en: failed to convert new context to string
uk: не вдається перетворити новий контекст у рядок

en: failed to exec shell
uk: не вдається виконати оболонку

en: failed to get account information
uk: не вдається отримати інформацію про обліковий рахунок

en: failed to get new context.
uk: не вдається отримати новий контекст.

en: failed to get old_context.
uk: не вдається отримати old_context.

en: failed to initialize PAM
uk: не вдалося ініціалізувати PAM

en: failed to set PAM_TTY
uk: помилка встановлення PAM_TTY

en: failed to set new range %s
uk: помилка встановлення нової діапазону %s

en: failed to set new role %s
uk: помилка встановлення нової ролі %s

en: failed to set new type %s
uk: помилка встановлення нового типу %s

en: getpass cannot open /dev/tty
uk: getpass не вдається відкрити /dev/tty

en: global
uk: глобально

en: newrole:  %s:  error on line %lu.
uk: newrole:  %s:  помилка у рядку %lu.

en: newrole: failure forking: %s
uk: newrole: помилка створення дочірнього процесу: %s

en: newrole: incorrect password for %s
uk: newrole: неправильний пароль для %s

en: newrole: service name configuration hashtable overflow
uk: newrole: переповнення хеш-таблиці параметрів назв служб

en: off
uk: вимкнено

en: on
uk: увімкнено

en: run_init: incorrect password for %s
uk: run_init: неправильний пароль для %s

en: type
uk: тип

en: unknown
uk: невідомо

en: usage:  %s [-qi]
uk: використання:  %s [-qi]

en: use_syslog must be a boolean value
uk: use_syslog має містити логічне значення
