policycoreutils - en to sk translation catalogue (174 entries)

en: %s changed labels.
sk: %s zmenených klasifikácii.

en: %s is already in %s
sk: %s je už v %s

en: %s is not a valid context
sk: %s nie je správny kontext

en: %s is not in %s
sk: %s nie je v %s

en: %s!  Could not get current context for %s, not relabeling tty.
sk: %s!  Nemožno zistiť súčasný kontext pre %s, ne-reklasifikujem tty.

en: %s!  Could not get new context for %s, not relabeling tty.
sk: %s! Nemožno zistiť nový kontext pre %s, ne-reklasifikujem tty.

en: %s!  Could not set new context for %s
sk: %s! Nemožno nastaviť nový kontext pre %s

en: %s:  Can't load policy:  %s
sk: %s:  Nemožno načítať politiku:  %s

en: Boolean %s is defined in policy, cannot be deleted
sk: Logická hodnota %s je definovaná v pravidlách, nemožno ju zmazať

en: Boolean %s is not defined
sk: Logická hodnota %s nie je definovaná

en: Can not combine +/- with other types of categories
sk: Nemožno kombinovať +/- s inými typmi kategorii

en: Can not have multiple sensitivities
sk: Nemožno mať viacnásobné citlivosti

en: Can not modify sensitivity levels using '+' on %s
sk: Nemožno zmeniť úrovne citlivosti použitím '+' na %s

en: Cannot find your entry in the shadow passwd file.
sk: Nemožno nájsť vašu položku v súbore shadow passwd.

en: Cannot read policy store.
sk: Nemožno načítať pravidlo z pamäte.

en: Could not add SELinux user %s
sk: Nemožno pridať SELinux užívateľa %s

en: Could not add file context for %s
sk: Nemožno pridať kontext súboru pre %s

en: Could not add interface %s
sk: Nemožno pridať rozhranie %s

en: Could not add login mapping for %s
sk: Nemožno pridat mapovanie loginu pre %s

en: Could not add port %s/%s
sk: Nemožno pridať port %s/%s

en: Could not add prefix %s for %s
sk: Nemožno pridať prefix %s pre %s

en: Could not add role %s for %s
sk: Nemožno pridať rolu %s pre %s

en: Could not check if SELinux user %s is defined
sk: Nemožno skontrolovať či SELinux užívateľ %s je definovaný

en: Could not check if boolean %s is defined
sk: Nemožno skontrolovať či logická hodnota %s je definovaná

en: Could not check if file context for %s is defined
sk: Nemožno skontrolovať či kontext súboru pre %s je definovaný

en: Could not check if interface %s is defined
sk: Nemožno skontrolovať či rozhranie %s je definované

en: Could not check if login mapping for %s is defined
sk: Nemožno skontrolovať či mapovanie loginu pre %s je definované

en: Could not check if port %s/%s is defined
sk: Nemožno skontrolovať či port %s/%s je definovaný

en: Could not close descriptors.
sk: Nemožno zatvoriť popisovače.

en: Could not create SELinux user for %s
sk: Nemožno vytvoriť SELinux užívateľa pre %s

en: Could not create a key for %s
sk: Nemožno vytvoriť kľúč pre %s

en: Could not create a key for %s/%s
sk: Nemožno vytvoriť kľúč pre %s/%s

en: Could not create context for %s
sk: Nemožno vytvoriť kontext pre %s

en: Could not create context for %s/%s
sk: Nemožno vytvoriť kontext pre %s/%s

en: Could not create file context for %s
sk: Nemožno vytvoriť kontext súboru pre %s

en: Could not create interface for %s
sk: Nemožno vytvoriť rozhranie pre %s

en: Could not create key for %s
sk: Nemožno vytvoriť kľúč pre %s

en: Could not create login mapping for %s
sk: Nemožno vytvoriť mapovanie loginu pre %s

en: Could not create port for %s/%s
sk: Nemožno vytvoriť port pre %s/%s

en: Could not delete SELinux user %s
sk: Nemožno zmazať SELinux užívateľa %s

en: Could not delete boolean %s
sk: Nemožno zmazať logickú hodnotu %s

en: Could not delete file context for %s
sk: Nemožno zmazať kontext súboru pre %s

en: Could not delete interface %s
sk: Nemožno zmazať rozhranie %s

en: Could not delete login mapping for %s
sk: Nemožno zmazať mapovanie loginu pre %s

en: Could not delete port %s/%s
sk: Nemožno zmazať port %s/%s

en: Could not determine enforcing mode.
sk: Nemožno určiť vynucovací režim.

en: Could not establish semanage connection
sk: Nemožno vytvoriť spojenie na semanage

en: Could not extract key for %s
sk: Nemožno extrahovať kľúč pre %s

en: Could not list SELinux users
sk: Nemožno listovať SELinux užívateľmi

en: Could not list booleans
sk: Nemožno listovať logickými hodnotami

en: Could not list file contexts
sk: Nemožno listovať kontextami súboru

en: Could not list interfaces
sk: Nemožno listovať rozhraniami

en: Could not list local file contexts
sk: Nemožno listovať kontextami lokálnych súborov

en: Could not list login mappings
sk: Nemožno listovať mapovaniami loginov

en: Could not list ports
sk: Nemožno listovať portami

en: Could not list roles for user %s
sk: Nemožno listovať rolami pre užívateľa %s

en: Could not modify SELinux user %s
sk: Nemožno zmeniť SELinux užívateľa %s

en: Could not modify boolean %s
sk: Nemožno zmeniť logickú hodnotu %s

en: Could not modify file context for %s
sk: Nemožno zmeniť kontext súboru pre %s

en: Could not modify interface %s
sk: Nemožno zmeniť rozhranie %s

en: Could not modify login mapping for %s
sk: Nemožno zmeniť mapovanie loginu pre %s

en: Could not modify port %s/%s
sk: Nemožno zmeniť port %s/%s

en: Could not open file %s
sk: Nemožno otvoriť súbor %s

en: Could not query file context %s
sk: Nemožno overiť kontext súboru %s

en: Could not query file context for %s
sk: Nemožno overiť kontext súboru pre %s

en: Could not query interface %s
sk: Nemožno overiť rozhranie %s

en: Could not query port %s/%s
sk: Nemožno overiť port %s/%s

en: Could not query seuser for %s
sk: Nemožno overiť seuser pre %s

en: Could not query user for %s
sk: Nemožno overiť užívateľa pre %s

en: Could not set MLS level for %s
sk: Nemožno nastaviť MLS úroveň pre %s

en: Could not set MLS range for %s
sk: Nemožno nastavit MLS rozsah pre %s

en: Could not set SELinux user for %s
sk: Nemožno nastaviť SELinux užívateľa pre %s

en: Could not set exec context to %s.
sk: Nemožno nastaviť exec kontext pre %s.

en: Could not set file context for %s
sk: Nemožno nastavit kontext súboru pre %s

en: Could not set interface context for %s
sk: Nemožno nastaviť kontext rozhrania pre %s

en: Could not set message context for %s
sk: Nemožno nastaviť kontext správy pre %s

en: Could not set mls fields in file context for %s
sk: Nemožno nastaviť mls pole v kontexte súboru pre %s

en: Could not set mls fields in interface context for %s
sk: Nemožno nastaviť mls pole v kontexte rozhrania pre %s

en: Could not set mls fields in port context for %s/%s
sk: Nemožno nastaviť mls pole v kontexte portu pre %s/%s

en: Could not set name for %s
sk: Nemožno nastaviť meno pre %s

en: Could not set port context for %s/%s
sk: Nemožno nastaviť kontext portu pre %s/%s

en: Could not set role in file context for %s
sk: Nemožno nastaviť rolu v kontexte súboru pre %s

en: Could not set role in interface context for %s
sk: Nemožno nastaviť rolu v kontexte rozhrania pre %s

en: Could not set role in port context for %s/%s
sk: Nemožno nastaviť rolu v kontexte portu pre %s/%s

en: Could not set type in file context for %s
sk: Nemožno nastaviť typ v kontexte súboru pre %s

en: Could not set type in interface context for %s
sk: Nemožno nastaviť typ v kontexte rozhrania pre %s

en: Could not set type in port context for %s/%s
sk: Nemožno nastaviť typ v kontexte portu pre %s/%s

en: Could not set user in file context for %s
sk: Nemožno nastaviť užívateľa v kontexte súboru pre %s

en: Could not set user in interface context for %s
sk: Nemožno nastaviť užívateľa v kontexte rozhrania pre %s

en: Could not set user in port context for %s/%s
sk: Nemožno nastaviť užívateľa v kontexte portu pre %s/%s

en: Could not start semanage transaction
sk: Nemožno začať semanage prenos

en: Couldn't get default type.
sk: Nemožno zistiť implicitný typ.

en: Error allocating memory.
sk: Chyba alokácie pamäte.

en: Error allocating shell's argv0.
sk: Chyba alokácie argv0 shellu.

en: Error changing uid, aborting.
sk: Chyba zmeny uid, končím.

en: Error connecting to audit system.
sk: Chyba pripojenia do audit systému.

en: Error dropping SETUID capability, aborting
sk: Chyba zahadzovania SETUID možnosti, končím

en: Error dropping capabilities, aborting
sk: Chyba pri zahadzovaní možností, končím.

en: Error freeing caps
sk: Chyba pri uvoľňovaní caps

en: Error resetting KEEPCAPS, aborting
sk: Chyba resetu KEEPCAPS, končím

en: Error sending audit message.
sk: Chyba odosielania audit správy.

en: Error setting KEEPCAPS, aborting
sk: Chyba nastavovania KEEPCAPS, končím

en: Error setting capabilities, aborting
sk: Chyba nastavovaní možností, končím.

en: Error!  Could not open %s.
sk: Chyba! Nemožno otvoriť %s.

en: Error!  Shell is not valid.
sk: Chyba! Shell nie je správny.

en: Error: multiple levels specified
sk: Chyba: zadané viacnásobné úrovne

en: Error: multiple roles specified
sk: Chyba: zadané viacnásobné role

en: Error: multiple types specified
sk: Chyba: zadané viacnásobné typy

en: Failed to close tty properly
sk: Zlyhanie korektného uzavretia tty

en: File context for %s is defined in policy, cannot be deleted
sk: Kontext súboru pre %s je definovaný v pravidlách, nemôže byť zmazaný

en: File context for %s is not defined
sk: Kontext súboru pre %s nie je definovaný

en: Interface %s is defined in policy, cannot be deleted
sk: Rozhranie %s je definované v pravidlách, nemôže byť zmazané

en: Interface %s is not defined
sk: Rozhranie %s nie je definované

en: Linux User %s does not exist
sk: Linuxový užívateľ %s neexistuje

en: Login mapping for %s is defined in policy, cannot be deleted
sk: Mapovanie loginu pre %s je definované v pravidlách, nemôže byť zmazané

en: Login mapping for %s is not defined
sk: Mapovanie loginu pre %s nie je definované

en: No context in file %s
sk: Žiaden kontext v súbore %s

en: Options Error %s
sk: Chyba volieb %s

en: Out of memory!
sk: Nedostatok pamäte!

en: Password:
sk: Heslo:

en: Port %s/%s already defined
sk: Port %s/%s je už definovaný

en: Port %s/%s is defined in policy, cannot be deleted
sk: Port %s/%s je definovaný v pravidlách, nemôže byť zmazaný

en: Port %s/%s is not defined
sk: Por %s/%s nie je definovaný

en: Port is required
sk: Port je požadovaný

en: Protocol udp or tcp is required
sk: Protokol udp alebo tcp je požadovaný

en: Requires at least one category
sk: Vyžaduje najmenej jednu kategóriu

en: Requires prefix or roles
sk: Požaduje prefix alebo role

en: Requires prefix, roles, level or range
sk: Požaduje prefix, role, úroveň alebo rozsah

en: Requires setype
sk: Požaduje setype

en: Requires setype or serange
sk: Požaduje setype alebo serange

en: Requires setype, serange or seuser
sk: Požaduje setype, serange alebo seuser

en: Requires seuser or serange
sk: Vyžaduje seuser alebo serange

en: SELinux Type is required
sk: SELinux typ je požadovaný

en: SELinux policy is not managed or store cannot be accessed.
sk: Pravidlá SELinuxu nie sú spravované, alebo nemožno pristupovať k pamäti.

en: SELinux user %s is defined in policy, cannot be deleted
sk: SELinux užívateľ %s je definovaný v pravidlách, nemožno ho zmazať

en: SELinux user %s is not defined
sk: SELinux užívateľ %s nie je definovaný

en: Sorry, -l may be used with SELinux MLS support.
sk: -l môže byť použité s podporou SELinux MLS.

en: Sorry, newrole may be used only on a SELinux kernel.
sk: Nová rola môže byť použitá iba na SELinux jadre.

en: Sorry, run_init may be used only on a SELinux kernel.
sk: run_init môže byť použitý len na SELinux jadre.

en: Type is required
sk: Typ je požadovaný

en: USAGE: run_init <script> <args ...>
      where: <script> is the name of the init script to run,
             <args ...> are the arguments to that script.
sk: POUŽITIE: run_init <skript> <params ...>
      kde: <skript> je názov init skriptu pre spustenie,
             <params ...> sú parametre pre tento skript.

en: Unable to allocate memory for new_context
sk: Nepodarilo sa alokovať pamäť pre new_context

en: Unable to clear environment
sk: Nepodarilo sa vyčistiť prostredie

en: Unable to obtain empty signal set
sk: Nepodarilo sa získať voľný signál

en: Unable to restore the environment, aborting
sk: Nepodarilo sa obnoviť prostredie, končím

en: Unable to restore tty label...
sk: Nepodarilo sa obnoviť tty klasifikáciu...

en: Unable to set SIGHUP handler
sk: Nepodarilo sa nastaviť obsluhu SIGHUP

en: Usage %s -L
sk: Použitie %s -L

en: Usage %s -L -l user
sk: Použitie %s -L -l užívateľ

en: Usage %s -d File ...
sk: Použitie %s -d Súbor ...

en: Usage %s -l -d user ...
sk: Použitie %s -l -d užívateľ ...

en: Usage %s -l CATEGORY user ...
sk: Použitie %s -l KATEGORIA užívateľ ...

en: Usage %s -l [[+|-]CATEGORY],...]q user ...
sk: Použitie %s -l [[+|-]KATEGORIA],...]q užívateľ ...

en: Usage %s CATEGORY File ...
sk: Použitie %s KATEGORIA Súbor ...

en: Usage %s [[+|-]CATEGORY],...]q File ...
sk: Použitie %s [[+|-]KATEGORIA],...]q Súbor ...

en: Use -- to end option list.  For example
sk: Použite -- pre ukončenie zoznamu volieb.  Napríklad

en: Warning! Could not restore context for %s
sk: Varovanie! Nemožno obnoviť kontext pre %s

en: authentication failed.
sk: autentifikácia zlyhala.

en: cannot find valid entry in the passwd file.
sk: nemožno nájsť správnu položku v súbore passwd.

en: failed to build new range with level %s
sk: zlyhanie vytvorenia nového rozsahu s úrovňou %s

en: failed to convert new context to string
sk: zlyhanie konverzie nového kontextu na reťazec

en: failed to exec shell
sk: zlyhanie spustenia shell-u

en: failed to get account information
sk: zlyhanie ziskavania informácié o konte

en: failed to get new context.
sk: zlyhanie zistenia nového kontextu.

en: failed to get old_context.
sk: zlyhanie získania old_context.

en: failed to initialize PAM
sk: zlyhanie inicializácie PAM

en: failed to set PAM_TTY
sk: zlyhanie nastavenia PAM_TTY

en: failed to set new range %s
sk: zlyhanie nastavenia nového rozsahu %s

en: failed to set new role %s
sk: zlyhanie nastavenia novej role %s

en: failed to set new type %s
sk: zlyhanie nastavenia nového typu %s

en: getpass cannot open /dev/tty
sk: getpass nemôže otvoriť /dev/tty

en: newrole: failure forking: %s
sk: nová rola: zlyhanie rozdeľovania: %s

en: newrole: incorrect password for %s
sk: nová rola: nesprávne heslo pre %s

en: run_init: incorrect password for %s
sk: run_init: nesprávne heslo pre %s
