postgresql-8.4 - en to cs translation catalogue (147 entries)

en:  at character %s
cs: na znaku %s

en: CONTEXT:  %s
cs: KONTEXT:  %s

en: COPY IN state must be terminated first
cs: COPY IN status musí být nejdříve ukončen

en: COPY OUT state must be terminated first
cs: COPY OUT status musí být nejdříve ukončen

en: COPY terminated by new PQexec
cs: COPY bylo ukončeno novým PQexec

en: Crypt authentication not supported
cs: Crypt autentizace není podporována

en: ERROR: line %d too long in service file "%s"
cs: CHYBA: řádka %d v souboru se seznamem služeb "%s" je příliš dlouhá

en: ERROR: service file "%s" not found
cs: CHYBA: soubor se seznamem služeb "%s" nebyl nalezen

en: ERROR: syntax error in service file "%s", line %d
cs: CHYBA: syntaktická chyba v souboru se seznamem služeb "%s", řádka %d

en: GSSAPI authentication not supported
cs: GSSAPI autentizace není podporována

en: GSSAPI continuation error
cs: Přetrvávající chyba GSSAPI

en: GSSAPI name import error
cs: chyba importu jména GSSAPI

en: HINT:  %s
cs: DOPORUČENÍ:  %s

en: Kerberos 4 authentication not supported
cs: Kerberos 4 autentizace není podporována

en: Kerberos 5 authentication not supported
cs: Kerberos 5 autentizace není podporována

en: Kerberos 5 authentication rejected: %*s
cs: Kerberos 5 autentizace odmítnuta: %*s

en: LINE %d:
cs: ŘÁDKA %d:

en: LOCATION:
cs: UMÍSTĚNÍ:

en: NOTICE
cs: POZNÁMKA

en: PGEventProc "%s" failed during PGEVT_CONNRESET event
cs: PGEventProc "%s" selhalo během události PGEVT_CONNRESET

en: PGEventProc "%s" failed during PGEVT_RESULTCREATE event
cs: PGEventProc "%s" selhala během události PGEVT_RESULTCREATE

en: QUERY:  %s
cs: DOTAZ:  %s

en: SCM_CRED authentication method not supported
cs: SCM_CRED metoda autentizace není podporována

en: SSL SYSCALL error: %s
cs: SSL SYSCALL chyba: %s

en: SSL SYSCALL error: EOF detected
cs: SSL SYSCALL chyba: detekován EOF

en: SSL error code %lu
cs: SSL chybový kód %lu

en: SSL error: %s
cs: SSL chyba: %s

en: SSL library does not support CRL certificates (file "%s")
cs: knihovna SSL nepodporuje CRL certifikáty (file "%s")

en: SSPI authentication not supported
cs: SSPI autentizace není podporována

en: SSPI continuation error
cs: Přetrvávající chyba SSPI

en: WARNING: password file "%s" has group or world access; permissions should be u=rw (0600) or less
cs: UPOZORNĚNÍ: Soubor s hesly "%s" má přístupová práva pro čtení pro skupinu nebo všechny uživatele; práva by měla být u=rw (0600)

en: WARNING: password file "%s" is not a plain file
cs: VAROVÁNÍ: soubor s hesly "%s" není obyčejný soubor

en: another command is already in progress
cs: zpracovává se již jiný příkaz

en: attribute has no values on LDAP lookup
cs: atribut nemá žádnou hodnotu při LDAP vyhledávání

en: authentication method %u not supported
cs: autentizační metoda %u není podporována

en: cannot determine OID of function lo_close
cs: nelze určit OID funkce lo_close

en: cannot determine OID of function lo_creat
cs: nelze určit OID funkce lo_create

en: cannot determine OID of function lo_create
cs: nelze určit OID funkce lo_create

en: cannot determine OID of function lo_lseek
cs: nelze určit OID funkce lo_lseek

en: cannot determine OID of function lo_open
cs: nelze určit OID funkce lo_open

en: cannot determine OID of function lo_tell
cs: nelze určit OID funkce lo_tell

en: cannot determine OID of function lo_truncate
cs: nelze určit OID funkce lo_truncare

en: cannot determine OID of function lo_unlink
cs: nelze určit OID funkce lo_unlink

en: cannot determine OID of function loread
cs: nelze určit OID funkce loread

en: cannot determine OID of function lowrite
cs: nelze určit OID funkce lowrite

en: certificate could not be obtained: %s
cs: certifikát nelze obdržet: %s

en: certificate does not match private key file "%s": %s
cs: certifikát nesouhlasí se souborem privátního klíče "%s": %s

en: certificate present, but not private key file "%s"
cs: certifikát je přítomen, ale soubor privátního klíče ne "%s"

en: column number %d is out of range 0..%d
cs: číslo sloupce %d je mimo rozsah 0..%d

en: command string is a null pointer
cs: řetězec příkazu je prázdný ukazatel

en: connection in wrong state
cs: spojení je ve špatném stavu

en: connection not open
cs: spojení není otevřeno

en: connection pointer is NULL
cs: pointer spojení je NULL

en: could not acquire SSPI credentials
cs: nelze získat SSL credentials.

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running locally and accepting
    	connections on Unix domain socket "%s"?
cs: nelze navázat spojení se serverem: %s
    	Je spuštěn server lokálně a akceptuje
    	spojení pomocí Unix soketu "%s"?

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running on host "%s" and accepting
    	TCP/IP connections on port %s?
cs: nelze navázat spojení se serverem: %s
    	Je server na "%s" spuštěn a akceptuje
    	TCP/IP spojení na portu %s?

en: could not create LDAP structure
cs: nelze vytvořit LDAP strukturu

en: could not create SSL context: %s
cs: nelze vytvořit SSL kontext: %s

en: could not create socket: %s
cs: nelze vytvořit soket: %s

en: could not establish SSL connection: %s
cs: nelze vytvořit SSL spojení: %s

en: could not get client address from socket: %s
cs: nelze získat adresu klienta ze soketu: %s

en: could not get home directory to locate client certificate files
cs: nelze získat domovský adresář pro nalezení klientského certifikátu

en: could not get home directory to locate root certificate file
cs: nelze získat domovský adresář pro nalezení kořenového certifikátu

en: could not get socket error status: %s
cs: nelze obdržet chybový status soketu: %s

en: could not interpret result from server: %s
cs: nelze interpretovat výsledek ze serveru: %s

en: could not load SSL engine "%s": %s
cs: nelze nahrát SSL engine "%s": %s

en: could not open certificate file "%s": %s
cs: nelze otevřít soubor certifikátu "%s": %s

en: could not open file "%s": %s
cs: nelze otevřít soubor "%s": %s

en: could not open private key file "%s": %s
cs: nelze otevřít soubor s privátním klíčem "%s": %s

en: could not read certificate file "%s": %s
cs: nelze číst soubor certifikát "%s": %s

en: could not read from file "%s": %s
cs: nelze číst ze souboru "%s": %s

en: could not read private SSL key "%s" from engine "%s": %s
cs: nelze číst soubor privátního klíče "%s" z enginu "%s": %s

en: could not read private key file "%s": %s
cs: nelze číst soubor privátního klíče "%s": %s

en: could not read root certificate file "%s": %s
cs: nelze číst soubor s kořenovým certifikátem "%s": %s

en: could not receive data from server: %s
cs: nelze přijmout data ze serveru: %s

en: could not restore non-blocking mode on socket: %s
cs: nelze obnovit neblokující mód soketu: %s

en: could not send SSL negotiation packet: %s
cs: nelze poslat SSL "negotiation paket": %s

en: could not send data to server: %s
cs: nelze poslat data na server: %s

en: could not send startup packet: %s
cs: nelze poslat počáteční paket: %s

en: could not set socket to TCP no delay mode: %s
cs: nelze nastavit "no delay" mód TCP soketu: %s

en: could not set socket to blocking mode: %s
cs: nelze nastavit soket do blokujícího módu: %s

en: could not set socket to close-on-exec mode: %s
cs: nelze nastavit soket do close-on-exec módu: %s

en: could not set socket to non-blocking mode: %s
cs: nelze nastavit soket do neblokujícího módu: %s

en: could not translate Unix-domain socket path "%s" to address: %s
cs: nemohu přeložit cestu Unix-domain soketu "%s" na adresu: %s

en: could not translate host name "%s" to address: %s
cs: nemohu přeložit jméno hostitele "%s" na adresu: %s

en: could not write to file "%s": %s
cs: nelze zapsat do souboru "%s": %s

en: duplicate GSS authentication request
cs: duplikátní GSS autentizační požadavek

en: expected authentication request from server, but received %c
cs: očekáván byl autentizační dotaz ze serveru, ale přijat byl %c

en: function requires at least protocol version 3.0
cs: funkce vyžaduje protokol alespoň 3.0 a vyšší

en: host name must be specified
cs: host musí být specifikován

en: incomplete multibyte character
cs: nekompletní multibyte znak

en: integer of size %lu not supported by pqGetInt
cs: pqGetInt nepodporuje integer velikosti %lu

en: integer of size %lu not supported by pqPutInt
cs: pqPutInt nepodporuje integer velikosti %lu

en: invalid ExecStatusType code
cs: neplatný ExecStatusType kód

en: invalid LDAP URL "%s": invalid port number
cs: naplatné LDAP URL "%s": neplatný číslo portu

en: invalid LDAP URL "%s": missing distinguished name
cs: neplatné LDAP URL "%s": chybí rozlišující jméno

en: invalid LDAP URL "%s": must have exactly one attribute
cs: neplatné LDAP URL "%s": musí mít právě jeden atribut

en: invalid LDAP URL "%s": must have search scope (base/one/sub)
cs: naplatné LDAP URL "%s": musí mít vyhledávací rozsah (base/one/sub)

en: invalid LDAP URL "%s": no filter
cs: naplatné LDAP URL "%s": není filter

en: invalid LDAP URL "%s": scheme must be ldap://
cs: naplatné LDAP URL "%s": schéma musí být ldap://

en: invalid connection option "%s"
cs: neplatný parametr spojení "%s"

en: invalid connection state %c, probably indicative of memory corruption
cs: neplatný status spojení %c, pravděpodobně indikující porušení paměti

en: invalid connection state, probably indicative of memory corruption
cs: neplatný stav spojení, pravděpodobně indikující porušení paměti

en: invalid setenv state %c, probably indicative of memory corruption
cs: neplatný status spojení %c, pravděpodobně indikující porušení paměti

en: invalid sslmode value: "%s"
cs: neplatná hodnota sslmode: "%s"

en: invalid state %c, probably indicative of memory corruption
cs: neplatný status  %c, pravděpodobně indikující porušení paměti

en: length must be given for binary parameter
cs: delká musí být specifikována pro binarní parametr

en: lookup on LDAP server failed: %s
cs: vyhledávání na LDAP serveru selhalo: %s

en: lost synchronization with server, resetting connection
cs: ztráta synchronizace se serverem, resetuji spojení

en: lost synchronization with server: got message type "%c", length %d
cs: ztracena synchronizace se serverem: obdržena zpráva typu "%c", délky %d

en: message contents do not agree with length in message type "%c"
cs: obsah zprávy nesouhlasí s délkou v typu zprávy "%c"

en: message type 0x%02x arrived from server while idle
cs: zpráva typu 0x%02x přišla ze serveru během nečinnosti

en: missing "=" after "%s" in connection info string
cs: chybné "=" po "%s" v informačním řetězci spojení

en: more than one entry found on LDAP lookup
cs: nalezen více jak jeden záznam při LDAP vyhledávání

en: no COPY in progress
cs: COPY se neprovádí

en: no SSL error reported
cs: žádný chybový kód SSL nebyl hlášený

en: no connection to the server
cs: není spojení se serverem

en: no entry found on LDAP lookup
cs: nebyl nalezen žádný záznam při LDAP vyhledávání

en: out of memory
cs: nedostatek paměti

en: out of memory allocating GSSAPI buffer (%i)
cs: nedostatek paměti pro alokaci GSSAPI bufferu (%i)

en: out of memory for query result
cs: nedostatek paměti pro odpověď dotazu

en: parameter number %d is out of range 0..%d
cs: číslo parametru %d je mimo rozsah 0..%d

en: private key file "%s" changed during execution
cs: soubor privátního klíče "%s" byl za chodu změněn

en: private key file "%s" has group or world access; permissions should be u=rw (0600) or less
cs: soubor s privátním klíčem "%s" má povolená přístupová práva pro skupinu nebo všechny uživatele; práva by měla být u=rw (0600) nebo přísnější

en: protocol error: id=0x%x
cs: chyba protokolu: id=0x%x

en: query to initialize large object functions did not return data
cs: dotaz inicializující "large object" funkce nevrátil data

en: received invalid response to SSL negotiation: %c
cs: přijata neplatná odpověď na SSL negotiation: %c

en: root certificate file "%s" does not exist
    Either provide the file or change sslmode to disable server certificate verification.
cs: soubor s kořenovým certifikátem  "%s" neexistuje
    poskytněnte soubor nebo změntě ssl mód tak, aby neověřoval certifkát serveru.

en: row number %d is out of range 0..%d
cs: číslo řádky %d je mimo rozsah 0..%d

en: select() failed: %s
cs: select() selhal: %s

en: server closed the connection unexpectedly
    	This probably means the server terminated abnormally
    	before or while processing the request.
cs: server ukončil neočekávaně spojení
    	Toto pravděpodobně znamená, že byl ukončen nestandardně
    	před nebo během vykonávání požadavku.

en: server common name "%s" does not match host name "%s"
cs: veřejné jméno serveru "%s" nesouhlasí s jménem serveru (host name) "%s"

en: server does not support SSL, but SSL was required
cs: server nepodporuje SSL, leč SSL je vyžadováno

en: server sent binary data ("B" message) without prior row description ("T" message)
cs: server odeslal binární data ("B" zpráva) bez předchozího popisu řádky ("T" zpráva)

en: server sent data ("D" message) without prior row description ("T" message)
cs: server odeslal data ("D" zpráva) bez předcházejícího popisu řádky ("T" zpráva)

en: server sent data ("D" message) without prior row description ("T" message)
cs: server odeslal data ("D" zpráva) bez předchozího popisu řádky ("T" zpráva)

en: socket not open
cs: soket není otevřen

en: sslmode value "%s" invalid when SSL support is not compiled in
cs: hodnota sslmode "%s" je neplatná pokud není zakompilována podpora SSL

en: statement name is a null pointer
cs: název výrazu je prázdný ukazatel

en: timeout expired
cs: časový interval uběhl

en: unexpected asyncStatus: %d
cs: neočekávaný asyncStatus: %d

en: unexpected character %c following empty query response ("I" message)
cs: neočekávaný znak %c následuje prázdnou odezvu dotazu("I" zpráva)

en: unexpected field count in "D" message
cs: neočekávaný počet polí v "D" zprávě

en: unexpected message from server during startup
cs: neočekávaná zpráva ze serveru během startu

en: unexpected response from server; first received character was "%c"
cs: neočekávaná odpověď serveru; předchozí znak byl "%c"

en: unrecognized SSL error code: %d
cs: neznámý chybový kód SSL: %d

en: unterminated quoted string in connection info string
cs: neukončený řetězec v uvozovkách v informačním řetězci spojení
