gtk+ 2.20.1.1 - en to el translation catalogue (200 entries)

en: BMP image has bogus header data
el: Η εικόνα BMP περιέχει εσφαλμένα δεδομένα κεφαλίδας

en: BMP image has unsupported header size
el: Δεν υποστηρίζεται αυτό το μέγεθος κεφαλίδας εικόνας BMP

en: Bad code encountered
el: Εντοπίστηκε εσφαλμένος κώδικας

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
el: Μη έγκυρος αριθμός bits ανά κανάλι στην εικόνα PNG.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
el: Τα bits ανά κανάλι του μετασχηματισμένου PNG δεν είναι 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για την κεφαλίδα του TGA

en: Cannot allocate colormap entries
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τις εγγραφές του χάρτη χρωμάτων

en: Cannot allocate colormap structure
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη δομή του χάρτη χρωμάτων

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τα δεδομένα του IOBuffer

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη δομή του IOBuffer

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη δομή περιεχομένων του TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για το νέο pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τα προσωρινά δεδομένα του IOBuffer

en: Cannot read XPM colormap
el: Αδυναμία ανάγνωσης του χάρτη χρωμάτων XPM

en: Cannot realloc IOBuffer data
el: Αδυναμία αλλαγής της διάθεσης μνήμης για το IOBuffer

en: Circular table entry in GIF file
el: Κυκλική εγγραφή πίνακα στο αρχείο GIF

en: Color profile has invalid length %d.
el: Το προφίλ χρωμάτων έχει μη έγκυρο μήκος %d.

en: Compressed icons are not supported
el: Δεν υποστηρίζονται συμπιεσμένα εικονίδια

en: Could not allocate memory: %s
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης: %s

en: Could not create stream: %s
el: Αδυναμία δημιουργίας ροής: %s

en: Could not decode ICNS file
el: Αδυναμία αποκωδικοποίησης του αρχείου ICNS

en: Could not get image height (bad TIFF file)
el: Αδυναμία λήψης του ύψους της εικόνας (εσφαλμένο αρχείο TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
el: Αδυναμία λήψης του πλάτους της εικόνας (εσφαλμένο αρχείο TIFF)

en: Could not read from stream: %s
el: Αδυναμία ανάγνωσης από τη ροή: %s

en: Could not seek stream: %s
el: Αδυναμία αναζήτησης μέσα στη ροή: %s

en: Couldn't allocate memory for PCX image
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για την εικόνα PCX

en: Couldn't allocate memory for color profile
el: Αδυναμία διάθεση μνήμης για το προφίλ χρωμάτων

en: Couldn't allocate memory for context buffer
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη σχετική ενδιάμεση μνήμη

en: Couldn't allocate memory for header
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για την κεφαλίδα

en: Couldn't allocate memory for line data
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τα δεδομένα των γραμμών

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου JPEG

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για την αποθήκευση του αρχείου BMP

en: Couldn't allocate memory for stream
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη ροή

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για την αποθήκευση των δεδομένων της εικόνας στην ενδιάμεση μνήμη

en: Couldn't create new pixbuf
el: Αδυναμία δημιουργίας νέου pixbuf

en: Couldn't decode image
el: Αδυναμία αποκωδικοποίησης της εικόνας

en: Couldn't load bitmap
el: Αδυναμία φόρτωσης του bitmap

en: Couldn't load metafile
el: Αδυναμία φόρτωσης του αρχείου μεταδεδομένων

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
el: Αδυναμία αναγνώρισης του τύπου αρχείου εικόνας για το αρχείο '%s'

en: Couldn't save
el: Αποτυχία αποθήκευσης

en: Couldn't save the rest
el: Αποτυχία αποθήκευσης των υπολοίπων

en: Couldn't write to BMP file
el: Αδυναμία εγγραφής στο αρχείο BMP

en: Couldn't write to TIFF file
el: Αδυναμία εγγραφής στο αρχείο TIFF

en: Cursor hotspot outside image
el: Το επίκεντρο του δρομέα βρίσκεται έξω από την εικόνα

en: Didn't get all lines of PCX image
el: Αδυναμία λήψης όλων των γραμμών της εικόνας PCX

en: Dimensions of TIFF image too large
el: Οι διαστάσεις της εικόνας TIFF είναι πολύ μεγάλες

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
el: Σφάλμα κατά την ερμηνεία του αρχείου εικόνας JPEG (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
el: Σφάλμα κατά την ανάγνωση της εικόνας ICNS: %s

en: Error writing to image file: %s
el: Σφάλμα κατά την εγγραφή στο αρχείο εικόνας: %s

en: Error writing to image stream
el: Σφάλμα κατά την εγγραφή στη ροή της εικόνας

en: Excess data in file
el: Περίσσεια δεδομένων στο αρχείο

en: Failed to allocate %d bytes for file read buffer
el: Αποτυχία διάθεσης %d byte ως ενδιάμεσης μνήμης ανάγνωσης αρχείων

en: Failed to allocate QTIF context structure.
el: Αδυναμία διάθεσης μνήμης για τη δομή περιεχομένων του QTIF.

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
el: Αποτυχία κλεισίματος του '%s' κατά την εγγραφή της εικόνας. Μπορεί να μην έχουν αποθηκευτεί όλα τα δεδομένα: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
el: Αποτυχία δημιουργίας αντικειμένου GdkPixbufLoader.

en: Failed to find an image data atom.
el: Αποτυχία εύρεσης ατόμου δεδομένων εικόνας.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
el: Αποτυχία φόρτωσης των δεδομένων RGB από το αρχείο TIFF

en: Failed to load TIFF image
el: Αποτυχία φόρτωσης της εικόνας TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
el: Αποτυχία φόρτωσης κινούμενης εικόνας '%s': Άγνωστη αιτία, πιθανόν πρόκειται για κατεστραμμένο αρχείο

en: Failed to load image '%s': %s
el: Αποτυχία φόρτωσης εικόνας '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
el: Αποτυχία φόρτωσης εικόνας '%s': Άγνωστη αιτία, πιθανόν πρόκειται για κατεστραμμένο αρχείο εικόνας

en: Failed to open '%s' for writing: %s
el: Αποτυχία ανοίγματος του '%s' για εγγραφή: %s

en: Failed to open TIFF image
el: Αποτυχία ανοίγματος της εικόνας TIFF

en: Failed to open file '%s': %s
el: Αποτυχία ανοίγματος αρχείου '%s': %s

en: Failed to open temporary file
el: Αποτυχία ανοίγματος προσωρινού αρχείου

en: Failed to read QTIF header
el: Αποτυχία ανάγνωσης κεφαλίδας QTIF

en: Failed to read from temporary file
el: Αποτυχία ανάγνωσης από το προσωρινό αρχείο

en: Failed to save TIFF image
el: Αποτυχία αποθήκευσης της εικόνας TIFF

en: Failed to skip the next %d bytes with seek().
el: Αποτυχία υπερπήδησης των επόμενων %d byte με χρήση του seek().

en: Failed to write TIFF data
el: Αποτυχία εγγραφής των δεδομένων TIFF

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
el: Αποτυχία εγγραφής σε προσωρινό αρχείο κατά τη φόρτωση της εικόνας XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
el: Αποτυχία εγγραφής σε προσωρινό αρχείο κατά τη φόρτωση της εικόνας XPM

en: Failure reading GIF: %s
el: Αποτυχία ανάγνωσης GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
el: Μοιραίο σφάλμα στο αρχείο εικόνας PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
el: Μοιραίο σφάλμα κατά την ανάγνωση του αρχείου εικόνας PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
el: Μοιραίο σφάλμα κατά την ανάγνωση του αρχείου εικόνας PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
el: Το αρχείο δε φαίνεται να είναι αρχείο GIF

en: File error when reading QTIF atom: %s
el: Αποτυχία αρχείου κατά την ανάγνωση του ατόμου QTIF: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
el: Λείπουν κάποια δεδομένα από το αρχείο GIF (μήπως αποκόπηκαν με κάποιο τρόπο;)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
el: Η εικόνα GIF δεν περιέχει γενικό χάρτη χρωμάτων, ενώ ένα εσωτερικό πλαίσιο δεν περιέχει τοπικό χάρτη χρωμάτων.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
el: Η εικόνα GIF είναι κατεστραμμένη (εσφαλμένη συμπίεση LZW)

en: GIF image loader cannot understand this image.
el: Η εφαρμογή φόρτωσης εικόνων GIF δεν μπορεί να αναγνωρίσει την εικόνα.

en: GIF image was truncated or incomplete.
el: Η εικόνα GIF είτε ήταν ημιτελής είτε είχε αποκοπεί κάποιο κομμάτι της.

en: Icon has zero height
el: Το εικονίδιο έχει μηδενικό ύψος

en: Icon has zero width
el: Το εικονίδιο έχει μηδενικό πλάτος

en: Image file '%s' contains no data
el: Το αρχείο εικόνας '%s' δεν περιέχει δεδομένα

en: Image format unknown
el: Άγνωστος τύπος εικόνας

en: Image has invalid width and/or height
el: Μη έγκυρο ύψος ή/και πλάτος εικόνας

en: Image has unsupported bpp
el: Εικόνα με μη υποστηριζόμενο bpp

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
el: Εικόνα με μη υποστηριζόμενο αριθμό επιφανειών %d-bit

en: Image has zero height
el: Η εικόνα έχει μηδενικό ύψος

en: Image has zero width
el: Η εικόνα έχει μηδενικό πλάτος

en: Image header corrupt
el: Κατεστραμμένη κεφαλίδα εικόνας

en: Image is corrupted or truncated
el: Η εικόνα είναι κατεστραμμένη ή έχει αποκοπεί κάποιο κομμάτι της

en: Image pixel data corrupt
el: Κατεστραμμένα δεδομένα εικονοστοιχείων εικόνας

en: Image too large to be saved as ICO
el: Η εικόνα είναι πολύ μεγάλη για να αποθηκευτεί ως ICO

en: Image type '%s' is not supported
el: Ο τύπος εικόνας '%s' δεν υποστηρίζεται

en: Image type currently not supported
el: Αυτός ο τύπος εικόνας δεν υποστηρίζεται προς το παρόν

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different gdk-pixbuf version?
el: Το άρθρωμα φόρτωσης εικόνων %s δεν εξάγει την κατάλληλη διεπαφή· μήπως προέρχεται από διαφορετική έκδοση του gdk-pixbuf;

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
el: Δεν υποστηρίζεται η σταδιακή φόρτωση για τον τύπο εικόνας '%s'

en: Input file descriptor is NULL.
el: Ο περιγραφέας του αρχείου εισόδου είναι NULL.

en: Insufficient memory to load PNG file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της δομής περιεχομένων του PNΜ

en: Insufficient memory to load PNM file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου εικόνας XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας. Δοκιμάστε να τερματίσετε ορισμένες εφαρμογές για να απελευθερώσετε μνήμη

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για το άνοιγμα του αρχείου JPEG 2000

en: Insufficient memory to open TIFF file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για το άνοιγμα του αρχείου TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
el: Ανεπάρκεια μνήμης για την αποθήκευση της εικόνας σε ενδιάμεση μνήμη

en: Insufficient memory to save image to callback
el: Ανεπάρκεια μνήμης για την αποθήκευση της εικόνας στο callback

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
el: Ανεπάρκεια μνήμης για την αποθήκευση εικόνας %ld επί %ld. Δοκιμάστε να τερματίσετε μερικές εφαρμογές για να απελευθερώσετε μνήμη

en: Internal error in the GIF loader (%s)
el: Εσωτερικό σφάλμα στην εφαρμογή φόρτωσης εικόνων GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
el: Εσωτερικό σφάλμα: Το άρθρωμα φόρτωσης εικόνων '%s' απέτυχε να ολοκληρώσει μια ενέργεια, αλλά δεν εξήγησε το λόγο της αποτυχίας

en: Invalid XBM file
el: Μη έγκυρο αρχείο XBM

en: Invalid XPM header
el: Μη έγκυρη κεφαλίδα XBM

en: Invalid header in animation
el: Μη έγκυρη κεφαλίδα στην κινούμενη εικόνα

en: Invalid header in icon
el: Μη έγκυρη κεφαλίδα στο εικονίδιο

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
el: Η ποιότητα του JPEG πρέπει να έχει τιμή μεταξύ 0 και 100. Η τιμή '%d' δεν επιτρέπεται.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
el: Η ποιότητα του JPEG πρέπει να έχει τιμή μεταξύ 0 και 100. Η τιμή '%s' δεν μπορεί να ερμηνευθεί.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
el: Τα κλειδιά για τα κομμάτια κειμένου του PNG θα πρέπει να απαρτίζονται από χαρακτήρες ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
el: Τα κλειδιά για τα κομμάτια κειμένου του PNG θα πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 1 και όχι περισσότερους από 79 χαρακτήρες.

en: Malformed chunk in animation
el: Η κινούμενη εικόνα περιέχει κομμάτι εσφαλμένης μορφής

en: Maximum color value in PNM file is 0
el: Η μέγιστη τιμή χρώματος στο αρχείο PNM είναι 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
el: Η μέγιστη τιμή χρώματος στο αρχείο PNM είναι πολύ μεγάλη

en: No XPM header found
el: Δε βρέθηκε κεφαλίδα XBM

en: No palette found at end of PCX data
el: Δε βρέθηκε παλέτα στο τέλος των δεδομένων PCX

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη σύνθεση πλαισίου στο αρχείο GIF

en: Not enough memory to load GIF file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου GIF

en: Not enough memory to load ICO file
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του αρχείου ICO

en: Not enough memory to load RAS image
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας RAS

en: Not enough memory to load animation
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της κινούμενης εικόνας

en: Not enough memory to load bitmap image
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας bitmap

en: Not enough memory to load icon
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση του εικονιδίου

en: Not enough memory to load image
el: Ανεπάρκεια μνήμης για τη φόρτωση της εικόνας

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
el: Η ποιότητα συμπίεσης του PNG πρέπει να έχει τιμή μεταξύ 0 και 9. Η τιμή '%d' δεν επιτρέπεται.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
el: Η ποιότητα συμπίεσης του PNG πρέπει να έχει τιμή μεταξύ 0 και 9. Η τιμή '%s' δεν μπορεί να ερμηνευτεί.

en: PNM file has an image height of 0
el: Το ύψος εικόνας του αρχείου PNM είναι 0

en: PNM file has an image width of 0
el: Το πλάτος εικόνας του αρχείου PNM είναι 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
el: Το αρχείο PNM περιέχει εσφαλμένο αρχικό byte

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
el: Ο τύπος του αρχείου PNM δεν είναι αναγνωρίσιμος τύπος PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
el: Η εφαρμογή φόρτωσης εικόνων PNM δεν υποστηρίζει αυτόν τον τύπο PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
el: Η εφαρμογή φόρτωσης εικόνων PNM ανέμενε ακέραιο αριθμό, αλλά δεν τον βρήκε

en: Premature end-of-file encountered
el: Εντοπίστηκε πρόωρος τερματισμός αρχείου

en: QTIF atom size too large (%d bytes)
el: Το άτομο QTIF είναι πολύ μεγάλο (%d byte)

en: RAS image has bogus header data
el: Η εικόνα RAS περιέχει εσφαλμένα δεδομένα κεφαλίδας

en: RAS image has unknown type
el: Άγνωστος τύπος εικόνας RAS

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
el: Οι ακατέργαστοι τύποι PNM πρέπει να περιέχουν ακριβώς ένα κενό διάστημα πριν από τα δεδομένα του δείγματος

en: Raw PNM image type is invalid
el: Μη έγκυρος τύπος ακατέργαστης εικόνας PNM

en: Stack overflow
el: Υπερχείλιση στοίβας

en: TGA image has invalid dimensions
el: Η εικόνα TGA δεν έχει έγκυρες διαστάσεις

en: TGA image type not supported
el: Ο τύπος εικόνας TGA δεν υποστηρίζεται

en: TIFF compression doesn't refer to a valid codec.
el: Η συμπίεση TIFF δεν αναφέρεται σε έγκυρο codec.

en: TIFFClose operation failed
el: Αποτυχία ενέργειας TIFFClose

en: The ANI image format
el: Ο τύπος εικόνας ΑΝΙ

en: The BMP image format
el: Ο τύπος εικόνας BMP

en: The EMF image format
el: Ο τύπος εικόνας EMF

en: The GIF image format
el: Ο τύπος εικόνας GIF

en: The ICNS image format
el: Ο τύπος εικόνας ICNS

en: The ICO image format
el: Ο τύπος εικόνας ICO

en: The JPEG 2000 image format
el: Ο τύπος εικόνας JPEG 2000

en: The JPEG image format
el: Ο τύπος εικόνας JPEG

en: The PCX image format
el: Ο τύπος εικόνας PCX

en: The PNG image format
el: O τύπος εικόνας PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
el: Η οικογένεια τύπων εικόνας PNM/PBM/PGM/PPM

en: The QTIF image format
el: Ο τύπος εικόνας QTIF

en: The Sun raster image format
el: Ο τύπος εικόνας Sun raster

en: The TIFF image format
el: Ο τύπος εικόνας TIFF

en: The Targa image format
el: Ο τύπος εικόνας Targa

en: The WBMP image format
el: Ο τύπος εικόνας WBMP

en: The WMF image format
el: Ο τύπος εικόνας WMF

en: The XBM image format
el: Ο τύπος εικόνας XBM

en: The XPM image format
el: Ο τύπος εικόνας XPM

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
el: Αυτή η έκδοση του gdk-pixbuf δεν υποστηρίζει αποθήκευση του τύπου εικόνας : %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
el: Δεν είναι δυνατή η συμπίεση εικόνων Topdown BMP

en: Transformed JPEG has zero width or height.
el: Το μετασχηματισμένο JPEG έχει μηδενικό ύψος ή πλάτος.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
el: Το μετασχηματισμένο JPEG 2000 έχει μηδενικό ύψος ή πλάτος.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
el: Το μετασχηματισμένο PNG περιέχει μη υποστηριζόμενο αριθμό καναλιών· θα έπρεπε να είναι 3 ή 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
el: Το μετασχηματισμένο PNG έχει μηδενικό ύψος ή πλάτος.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
el: Το μετασχηματισμένο PNG δεν είναι RGB ή RGBA.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
el: Αποτυχία φόρτωσης αρθρώματος φόρτωσης εικόνων: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
el: Μη αναμενόμενο βάθος χρωμάτων στις εγγραφές του χάρτη χρωμάτων

en: Unexpected end of PNM image data
el: Μη αναμενόμενος τερματισμός των δεδομένων της εικόνας PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
el: Μη αναμενόμενο κομμάτι εικονιδίου στην κινούμενη εικόνα

en: Unrecognized image file format
el: Άγνωστος τύπος αρχείου εικόνας

en: Unsupported JPEG color space (%s)
el: Μη υποστηριζόμενο εύρος χρωμάτων JPEG (%s)

en: Unsupported animation type
el: Μη υποστηριζόμενος τύπος κινούμενης εικόνας

en: Unsupported depth for ICO file: %d
el: Μη υποστηριζόμενο βάθος στο αρχείο ICO: %d

en: Unsupported icon type
el: Μη υποστηριζόμενος τύπος εικονιδίου

en: Unsupported image format for GDI+
el: Μη υποστηριζόμενος τύπος εικόνας για το GDI+

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
el: Η τιμή του κομματιού κειμένου του PNG %s δεν μπορεί να μετατραπεί σε κωδικοποίηση ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
el: Η έκδοση %s του τύπου αρχείων GIF δεν υποστηρίζεται

en: Width or height of TIFF image is zero
el: Το ύψος ή το πλάτος της εικόνας TIFF είναι μηδενικό

en: XPM file has image height <= 0
el: Το αρχείο XPM έχει ύψος εικόνας <= 0

en: XPM file has image width <= 0
el: Το αρχείο XPM έχει πλάτος εικόνας <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
el: Το αρχείο XPM περιέχει μη έγκυρο αριθμό χρωμάτων

en: XPM has invalid number of chars per pixel
el: Το αρχείο XPM περιέχει μη έγκυρο αριθμό χαρακτήρων ανά εικονοστοιχείο

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
el[0]: Αποτυχία διάθεσης %u byte ως ενδιάμεσης μνήμης εικόνας
el[1]: Αποτυχία διάθεσης %u bytes ως ενδιάμεσης μνήμης εικόνας

en: unsupported RAS image variation
el: μη υποστηριζόμενη παραλλαγή εικόνας RAS
