initscripts - en to uk translation catalogue (1010 entries)

en: 		Press 'I' to enter interactive startup.
uk: 		Натисніть 'I' для покрокового завантаження.

en: 		Welcome to
uk: 		Ласкаво просимо до

en: 	-R 		: recursively dependency checking
uk: 	-R 		: рекурсивна перевірка залежностей

en: 	-c configfile	: specify config file
uk: 	-c configfile	: вкажіть файл конфігурації

en: 	-r kernelrelease: specify kernel release version
uk: 	-r kernelrelease: вкажіть версію випуску ядра

en: 	-y 		: answer yes for all questions.
uk: 	-y 		: відповідати "Так" на усы питання.

en: 	script(s)	: specify systemtap scripts
uk: 	script(s)	: вкажіть сценарії systemtap

en:   OK
uk:  ГАРАЗД

en:  done.
uk:  виконано.

en:  failed.
uk:  помилка.

en:  failed; no link present.  Check cable?
uk:  помилка, немає зв'язку. Перевірте кабель?

en: $0: $DEVICE not a character device?
uk: $0: $DEVICE не є символьним пристроєм?

en: $0: /etc/sysconfig/ktune does not exist.
uk: $0: /etc/sysconfig/ktune не існує.

en: $0: CPU microcode data file not present ($DATAFILE)
uk: $0: файл з мікрокодом відсутній ($DATAFILE)

en: $0: Link is down
uk: $0: Зв'язок розірвано

en: $0: Usage: daemon [+/-nicelevel] {program}
uk: $0: Використання: daemon [+/-пріорітет] {програма}

en: $0: call me as 'halt' or 'reboot' please!
uk: $0: слід викликати як 'halt' або 'reboot'!

en: $0: configuration for ${1} not found.
uk: $0: конфігурацію для ${1} не знайдено.

en: $0: error: $prog is not running
uk: $0: error: $prog не запущено

en: $0: error: insufficient privileges
uk: $0: помилка: недостатньо привілеїв

en: $0: error: program not installed
uk: $0: помилка: програму не встановлено

en: $0: kernel does not have CPU microcode device support
uk: $0: ядро не має підтримки пристрою мікропрограм процессора

en: $0: microcode device $DEVICE doesn't exist?
uk: $0: пристрій мікрокоду $DEVICE не існує?

en: $0: reload not supported
uk: $0: перезавантаження не підтримується

en: $1 not available
uk: $1 недоступно

en: $BASENAME already running.
uk: $BASENAME вже виконується

en: $BASENAME error exporting databases, check ${CONFIGDIRECTORY}/rpm/db_export.log
uk: Помилка експорту баз даних $BASENAME, перевірте журнал ${CONFIGDIRECTORY}/rpm/db_export.log

en: $BASENAME error importing databases, check ${CONFIGDIRECTORY}/rpm/db_import.log
uk: Помилка імпорту баз даних $BASENAME, первірте журнал ${CONFIGDIRECTORY}/rpm/db_import.log

en: $BASENAME exporting databases
uk: $BASENAME експортує бази даних

en: $BASENAME importing databases
uk: $BASENAME імпортує бази даних

en: $DAEMON is not set.
uk: $DAEMON не встановлений.

en: $NAME is attached to $DEVICE
uk: $NAME приєднано до $DEVICE

en: $NAME: already running
uk: $NAME: виконується

en: $alias device ${DEVICE} does not seem to be present, delaying initialization.
uk: Схоже що пристрій $alias відсутній, ініціалізацію ${DEVICE} відкладено.

en: $base (pid $pid) is running...
uk: $base (pid $pid) виконується...

en: $base dead but pid file exists
uk: $base неживий, але існує його pid-файл

en: $base dead but subsys locked
uk: $base неживий, але підсистема блокована

en: $base is stopped
uk: $base зупинено

en: $base reload
uk: Перезавантаження $base

en: $base shutdown
uk: Зупиняється $base

en: $base startup
uk: Запускається $base

en: $dst: LUKS requires non-random key, skipping
uk: $dst: для LUKS потрібен ключ, який не є випадковим - пропускається

en: $dst: no value for cipher option, skipping
uk: $dst: відсутнє значення параметра шифру - пропускається

en: $dst: no value for hash option, skipping
uk: $dst: відсутнє значення параметра хешу

en: $dst: no value for size option, skipping
uk: $dst: відсутнє значення параметра, пропускається

en: $file is not owned by "$user"
uk: власником файлу $file не є "$user"

en: $file is not readable by "$user"
uk: $file недоступний для читання користувачу "$user"

en: $named reload
uk: Перезавантаження $named

en: $prog abort
uk: термінова зупинка $prog

en: $prog already running
uk: $prog вже виконується

en: $prog check
uk: перевірка $prog

en: $prog compiled
uk: $prog скомпільовано

en: $prog dead but pid file exists
uk: програма $prog нежива, але існує її pid-файл

en: $prog dead but subsys locked
uk: програма $prog нежива, але підсистема заблокована

en: $prog is already running.
uk: $prog вже виконується.

en: $prog is already stopped.
uk: $prog вже зупинено.

en: $prog is running
uk: $prog запущено

en: $prog is running...
uk: $prog виконується...

en: $prog is stopped
uk: $prog зупинено

en: $prog not running
uk: $prog не виконується

en: $prog reload
uk: Перезавантаження $prog

en: $prog shutdown
uk: зупинення $prog

en: $prog startup
uk: запуск $prog

en: $prog status is unknown
uk: $prog статус невідомий

en: $prog stopping
uk: зупиняється $prog

en: $prog: Synchronizing with time server:
uk: $prog: Синхронізація часу з сервером:

en: $prog: already running
uk: $prog: вже виконується

en: $s compilation failed
uk: Помилка компіляції $s

en: $s is dead, but another script is running.
uk: програма $s не жива, але запущено інший сценарій.

en: $s is stopped
uk: $s зупинено

en: $s$pid is running...
uk: $s$pid виконується...

en: ${IP6TABLES}: ${_IPV} is disabled.
uk: ${IP6TABLES}: ${_IPV} вимкнено.

en: ${IP6TABLES}: /sbin/$IP6TABLES does not exist.
uk: ${IP6TABLES}: /sbin/$IP6TABLES не існує.

en: ${IP6TABLES}: Applying firewall rules:
uk: ${IP6TABLES}: Застосовуються правила брандмауера:

en: ${IP6TABLES}: Firewall is not configured.
uk: ${IP6TABLES}: Брандмауер не налаштований.

en: ${IP6TABLES}: Firewall is not running.
uk: ${IP6TABLES}: Брандмауер не запущено.

en: ${IP6TABLES}: Firewall modules are not loaded.
uk: ${IP6TABLES}: Модулі мережного екрану не завантажені.

en: ${IP6TABLES}: Flushing firewall rules:
uk: ${IP6TABLES}: Скидаються правила брандмауера:

en: ${IP6TABLES}: Loading additional modules:
uk: ${IP6TABLES}: Завантажуються додаткові модулі:

en: ${IP6TABLES}: Saving firewall rules to $IP6TABLES_DATA:
uk: ${IP6TABLES}:Правила брандмауера зберігаються у $IP6TABLES_DATA:

en: ${IP6TABLES}: Setting chains to policy $policy:
uk: ${IP6TABLES}:Політика ланцюжків брандмауера встановлюється у $policy:

en: ${IP6TABLES}: Unloading modules:
uk: {IP6TABLES}: Вивантажуються модулі:

en: ${IPTABLES}: ${_IPV} is disabled.
uk: ${IPTABLES}: ${_IPV} вимкнено.

en: ${IPTABLES}: /sbin/$IPTABLES does not exist.
uk: ${IPTABLES}: /sbin/$IPTABLES не існує.

en: ${IPTABLES}: Applying firewall rules:
uk: ${IPTABLES}: Застосовуються правила брандмауера:

en: ${IPTABLES}: Firewall is not configured.
uk: ${IPTABLES}: Брандмауер не налаштований.

en: ${IPTABLES}: Firewall is not running.
uk: ${IPTABLES}: Брандмауер не налаштований.

en: ${IPTABLES}: Firewall modules are not loaded.
uk: ${IPTABLES}: Модулі мережного екрану не завантажені.

en: ${IPTABLES}: Flushing firewall rules:
uk: ${IPTABLES}: Скидаються правила брандмауера:

en: ${IPTABLES}: Loading additional modules:
uk: ${IPTABLES}: Завантажуються додаткові модулі:

en: ${IPTABLES}: Saving firewall rules to $IPTABLES_DATA:
uk: {IPTABLES}: Правила брандмауера зберігаються у $IPTABLES_DATA:

en: ${IPTABLES}: Setting chains to policy $policy:
uk: ${IPTABLES}: Політика ланцюжків брандмауера встановлюється у $policy:

en: ${IPTABLES}: Unloading modules:
uk: ${IPTABLES}: Вивантажуються модулі:

en: ${SERVICE}: unrecognized service
uk: ${SERVICE}: невідома служба

en: ${base} (pid $pid) is running...
uk: ${base} (pid $pid) виконується...

en: ${base} dead but pid file exists
uk: ${base} неживий, але існує його pid-файл

en: ${base} dead but subsys locked
uk: ${base} неживий, але підсистема блокована

en: ${base} is stopped
uk: ${base} зупинено

en: %s is password protected
uk: %s захищено паролем

en: 'No route to host' adding route '$networkipv6' via gateway '$gatewayipv6' through device '$device'
uk: 'No route to host' додається маршрут '$networkipv6' через шлюз '$gatewayipv6' через пристрій '$device'

en: ($pid) is running...
uk: ($pid) виконується...

en: (Repair filesystem)
uk: (Відновлення файлової системи)

en: (no mouse is configured)
uk: (жодну мишу не налаштовано)

en: (not starting, no services registered)
uk: (не запускається, не зареєстровано службу)

en: *** $0 can not be called in this way
uk: *** $0 не можна запускати таким чином

en: *** /etc/selinux/config indicates you want to manually fix labeling
uk: *** у /etc/selinux/config вказано, що ви бажаєте вручну коригувати мітки

en: *** An error occurred during the file system check.
uk: *** при перевірці файлової системи виникла помилка.

en: *** Disabling security enforcement for system recovery.
uk: *** Вимикається механізм блокування безпеки для відновлення системи.

en: *** Dropping you to a shell; the system will continue
uk: *** Відбувся перехід у командну оболонку; система продовжить роботу

en: *** Dropping you to a shell; the system will reboot
uk: *** Відбувся перехід у командну оболонку; систему буде перезавантажено

en: *** Please see /usr/share/doc/clamav-server-*/README how
uk: *** Перегляньте файл /usr/share/doc/clamav-server-*/README в якому

en: *** Relabeling could take a very long time, depending on file
uk: *** Повторна розстановка міток може зайняти тривалий час, в залежності від файлу

en: *** Run 'setenforce 1' to reenable.
uk: *** Запустіть 'setenforce 1' для повторного вмикання.

en: *** Warning -- SELinux ${SELINUXTYPE} policy relabel is required.
uk: *** Попередження -- потрібна повторна розстановка міток SELinux політики ${SELINUXTYPE}.

en: *** Warning -- SELinux ${SELINUXTYPE} policy relabel is required.
uk: *** Попередження -- потрібна повторна розстановка міток SELinux політики ${SELINUXTYPE}.

en: *** Warning -- SELinux is active
uk: *** Попередження -- SELinux знаходиться у активному стані

en: *** Warning -- the system did not shut down cleanly.
uk: *** Попередження -- систему не було коректно зуинено.

en: *** problems. Dropping you to a shell; the system will reboot
uk: *** проблеми при розстановці міток. Відбувся перехід у командну оболонку; систему буде перезавантажено

en: *** system size and speed of hard drives.
uk: *** розміру файлової системи та швидкості жорстких дисків.

en: *** the clamav-server can be configured
uk: *** вказано як clamav-server може бути налаштований

en: *** when you leave the shell.
uk: *** коли ви залишите оболонку.

en: /etc/sysconfig/network-scripts/chat-${DEVNAME} does not exist
uk: /etc/sysconfig/network-scripts/chat-${DEVNAME} не існує

en: /etc/sysconfig/network-scripts/chat-${DEVNAME} does not exist for ${DEVICE}
uk: /etc/sysconfig/network-scripts/chat-${DEVNAME} не існує для пристрою ${DEVICE}

en: /proc entries are not fixed
uk: записи в /proc не було відредаговано

en: /proc entries were fixed
uk: записи /proc були скореговані

en: /proc filesystem unavailable
uk: файлова система /proc недоступна

en: 6to4 configuration is not valid
uk: Конфігурація 6to4 недійсна

en: Active CIFS mountpoints:
uk: Активні точки монтування CIFS:

en: Active NCP mountpoints:
uk: Активні точки монтування NCP:

en: Active NFS mountpoints:
uk: Активні точки монтування NFS:

en: Active network block devices:
uk: Активні мережні блочні пристрої:

en: Adding udev persistent rules
uk: Додавання постійних правил udev

en: An old version of the database format was found.
uk: Знайдено стару версію формату бази даних.

en: Applying ${ELEVATOR} elevator:
uk: Застосовується елеватор ${ELEVATOR}:

en: Applying Intel CPU microcode update:
uk: Оновлюється мікропрограма процесора Intel:

en: Applying arptables firewall rules:
uk: Застосовуються правила брандмауера arptables:

en: Applying ktune sysctl settings:
uk: Застосовуються параметри ktune sysctl:

en: Applying sysctl settings from $SYSCTL_POST:
uk: Застосовуються параметри sysctl для $SYSCTL_POST:

en: Argument 1 is empty but should contain interface name - skip IPv6to4 initialization
uk: Перший аргумент порожній, хоча має містити назву інтерфейсу - пропущено ініціалізацію IPv6to4

en: Automatic reboot in progress.
uk: Триває автоматичне перезавантаження.

en: Avahi DNS daemon is not running
uk: Служба Avahi DNS не запущена

en: Avahi DNS daemon is running
uk: Служба Avahi DNS виконується

en: Avahi daemon is not running
uk: Служба Avahi не запущена

en: Avahi daemon is running
uk: Служба Avahi виконується

en: Binary handler for Windows applications already registered
uk: Двійковий обробник для Windows-програм вже зареєстрований

en: Binding NIS service:
uk: Прив'язування служби NIS:

en: Bridge support not available: brctl not found
uk: Підтримка мостів недоступна: не знайдено brctl

en: Bringing up interface $i:
uk: Активізується інтерфейс $i:

en: Bringing up loopback interface:
uk: Активізується інтерфейс loopback:

en: CIM server ($pid) is running
uk: Сервер CIM ($pid) виконується

en: CIM server is not running
uk: Сервер CIM не запущений

en: CTDB is already running
uk: $CTDB вже виконується

en: Can not find util-vserver installation (the file '$UTIL_VSERVER_VARS' would be expected); aborting...
uk: Не вдається знайти встановлення util-vserver (очікується файл '$UTIL_VSERVER_VARS'); аварійне завершення...

en: Can't find $PRIVOXY_BIN, exit.
uk: Неможливо знайти $PRIVOXY_BIN, завершення.

en: Can't find $PRIVOXY_CONF, exit.
uk: Не вдається знайти $PRIVOXY_CONF, вихід.

en: Cannot add IPv6 address '$address' on dev '$device'
uk: Не вдається додати адресу IPv6 '$address' до пристрою '$device'

en: Cannot delete IPv6 address '$address' on dev '$device'
uk: Не вдається видалити адресу IPv6 '$address' на пристрої '$device'

en: Cannot enable IPv6 privacy method '$IPV6_PRIVACY', not supported by kernel
uk: Не вдається задіяти IPv6 privacy method '$IPV6_PRIVACY', оскільки не підтримується ядром

en: Cannot find user $CYPHESISUSER to run cyphesis service.
uk: Не вдається знайти користувача $CYPHESISUSER для запуску служби cyphesis.

en: Changing target policies to DROP:
uk: Змінюється цільові політики на DROP:

en: Check Oprofile driver loaded ...
uk: Перевірка завантаження драйвера Oprofile ...

en: Check Oprofile filesystem group/permission...
uk: Перевірка групи/прав доступу файлової системи Oprofile...

en: Check Oprofile filesystem mounted ...
uk: Перевіряються підключення файлової системи Oprofile...

en: Checking Configuration:
uk: Перевіряється конфігурація:

en: Checking SMART devices now:
uk: Перевіряються SMART пристрої:

en: Checking configuration files for $prog:
uk: Перевіряються конфігураційні файли для $prog:

en: Checking database format in
uk: Перевіряється формат бази даних у

en: Checking filesystems
uk: Перевірка файлових систем

en: Checking for $prog daemon:
uk: Перевіряється служба $prog:

en: Checking for ctdbd service:
uk: Перевіряється служба ctdbd:

en: Checking local filesystem quotas:
uk: Перевіряються квоти локальних файлових систем:

en: Checking network-attached filesystems
uk: Перевіряється мережні файлові системи

en: Cleaning up systemtap scripts:
uk: Очищуються сценарії systemtap:

en: Clearing all current rules and user defined chains:
uk: Очищаються усі поточні правила та визначені користувачем ланцюжки:

en: Compiling systemtap scripts:
uk: Компілюються сценарії systemtap:

en: Configuration file /etc/radvd.conf missing
uk: Відсутній конфігураційний файл /etc/radvd.conf

en: Configuration file /etc/sysconfig/arptables missing
uk: Конфігураційний файл /etc/sysconfig/arptables відсутній

en: Configuration file or keys are invalid
uk: Конфігураційний файл або ключі недійсні

en: Configured CIFS mountpoints:
uk: Налаштовані точки монтування CIFS:

en: Configured NCP mountpoints:
uk: Налаштовані точки монтування NCP:

en: Configured NFS mountpoints:
uk: Налаштовані точки монтування NFS:

en: Configured devices:
uk: Налаштовані пристрої:

en: Configured network block devices:
uk: Налаштовані блочні мережні пристрої:

en: Could not check for running PostgreSQL database.
uk: Не вдається перевірити чи запущена база даних PostgreSQL.

en: Could not set 802.1Q VLAN parameters.
uk: Неможливо встановити параметри 802.1Q VLAN.

en: Creating PostgreSQL account:
uk: Створюється обліковий рахунок PostgreSQL:

en: Creating PostgreSQL database:
uk: Створення бази даних PostgreSQL:

en: Creating required directories
uk: Створення необхідних каталогів

en: Current elevator settings:
uk: Поточні параметри elevator:

en: Current ktune sysctl settings:
uk: Поточні параметри ktune sysctl:

en: Currently active devices:
uk: Наразі активні пристрої:

en: DSA key generation
uk: генерування ключа DSA

en: DSS key generation
uk: генерування ключа DSS

en: Denyhosts already running.
uk: Denyhosts вже виконується

en: Dependency loop detected on $s
uk: Виявлено циклічну залежність на $s

en: Detaching loopback device $dev:
uk: Відключається пристрій loopback $dev:

en: Determining IP information for ${DEVICE}...
uk: Визначається інформація про IP для ${DEVICE}...

en: Device ${DEVICE} does not seem to be present, delaying initialization.
uk: Схоже що пристрій ${DEVICE} відсутній, ініціалізацію відкладено.

en: Device ${DEVICE} has MAC address ${FOUNDMACADDR}, instead of configured address ${HWADDR}. Ignoring.
uk: Пристрій ${DEVICE} має MAC-адресу ${FOUNDMACADDR}, замість налаштованої адреси ${HWADDR}. Ігнорується.

en: Device ${DEVICE} has different MAC address than expected, ignoring.
uk: Пристрій ${DEVICE} має іншу MAC адресу, ніж очікувалось, ігнорується.

en: Device '$DEVICE' is already up, please shutdown first
uk: Пристрій '$DEVICE' вже активований, деактивуйте спочатку

en: Device '$DEVICE' isn't supported as a valid GRE device name.
uk: Пристрій '$DEVICE' не підтримується як назва пристрою GRE.

en: Device '$DEVICE' isn't supported here, use IPV6_AUTOTUNNEL setting and restart (IPv6) networking
uk: Пристрій '$DEVICE' не підтримується, використовуйте параметр IPV6_AUTOTUNNEL та перезапустіть мережу IPv6

en: Device '$device' doesn't exist
uk: пристрій '$device' не існує

en: Device '$device' enabling didn't work
uk: Активація пристрою '$device' не працює

en: Device 'tun6to4' (from '$DEVICE') is already up, shutdown first
uk: Пристрій 'tun6to4' (з '$DEVICE') вже активний, спочатку деактивуйте його

en: Disabling IPv4 automatic defragmentation:
uk: Вимикається автоматична дефрагментація IPv4:

en: Disabling IPv4 packet forwarding:
uk: Забороняється маршрутизація пакетів IPv4:

en: Disabling Moodle cron job:
uk: Вимикається періодичне завдання Moodle:

en: Disabling denyhosts cron service:
uk: Вимикаються cron-служба denyhosts:

en: Disabling monthly Smolt update:
uk: Вимикаються щомісячні оновлення Smolt:

en: Disabling netconsole
uk: Вимикається netconsole

en: Disabling nightly apt update:
uk: Вимикаються нічні оновлення через apt:

en: Disabling nightly yum update:
uk: Вимикаються нічні оновлення через yum:

en: Dumping state in /tmp/sec.dump:
uk: Стан дампу у /tmp/sec.dump:

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: ERROR: [ipv6_log] Cannot log to channel '$channel'
uk: Помилка: [ipv6_log] Неможливо вести журнал у канал '$channel'

en: ERROR: [ipv6_log] Loglevel isn't valid '$level' (arg 2)
uk: Помилка: [ipv6_log] рівень налагодження '$level' некоректний (аргумент 2)

en: ERROR: [ipv6_log] Missing 'message' (arg 1)
uk: Помилка: [ipv6_log] Відсутній 1-й аргумент - 'повідомлення'

en: ERROR: [ipv6_log] Syslog is chosen, but binary 'logger' doesn't exist or isn't executable
uk: Помилка: [ipv6_log] Вибрано Syslog, але програма 'logger' відсутня або не є виконуваною

en: ERROR: could not add vlan ${VID} as ${DEVICE} on dev ${PHYSDEV}
uk: Помилка: неможливо додати VLAN ${VID} (${DEVICE}) на пристрої ${PHYSDEV}

en: Enabling /etc/fstab swaps:
uk: Вмикається простір підкачки з /etc/fstab:

en: Enabling Bluetooth devices:
uk: Запускаються пристрої Bluetooth:

en: Enabling Moodle cron job:
uk: Вмикання періодичного завдання Moodle:

en: Enabling denyhosts cron service:
uk: Вмикається cron-служба denyhosts:

en: Enabling local filesystem quotas:
uk: Активізуються квоти локальних файлових систем:

en: Enabling local swap partitions:
uk: Активізується локальний простір підкачки:

en: Enabling monthly Smolt checkin:
uk: Вмикається щомісячна перевірка Smolt:

en: Enabling nightly apt update:
uk: Вмикається нічне оновлення через apt:

en: Enabling nightly yum update:
uk: Вмикається нічне оновлення через yum:

en: Entering interactive startup
uk: Вхід у інтерактивний запуск

en: Entering non-interactive startup
uk: Вхід у не-інтерактивний запуск

en: Error adding address ${IPADDR} for ${DEVICE}.
uk: Помилка додавання адреси ${IPADDR} до ${DEVICE}.

en: Error occured while calculating the IPv6to4 prefix
uk: Помилка при обчисленні префіксу IPv6to4

en: Error occurred while calculating the IPv6to4 prefix
uk: Помилка при обчисленні префіксу IPv6to4

en: Error, some other host already uses address ${IPADDR}.
uk: Помилка, якийсь інший вузол вже використовує ${IPADDR}.

en: Error. Default principal database does not exist.
uk: Помилка. Основна база даних не існує.

en: Error. This appears to be a slave server, found kpropd.acl
uk: Помилка. Схоже це підлеглий сервер, знайдено kpropd.acl

en: Error: no valid $cfg found.
uk: Помилка: не знайдено коректний $cfg.

en: Exporting $BASENAME databases:
uk: Експортуються бази даних $BASENAME:

en: FAILED
uk: НЕВДАЧА

en: Failed to bring up ${DEVICE}.
uk: Помилка активізації інтерфейсу ${DEVICE}.

en: Failed to make cache directory ($CACHE_PATH)
uk: Помилка при створенні каталогу кешу ($CACHE_PATH)

en: Failed to make stat directory ($STAT_PATH)
uk: Помилка при запуску каталогу ($STAT_PATH)

en: Failed to run "$s". ($ret)
uk: Помилка під час запуску "$s". ($ret)

en: Failed to sort dependency
uk: Помилка при сортуванні залежностей

en: Failed to stop "$s".
uk: Помилка при зупиненні "$s".

en: Fixing /proc entries visibility
uk: Коригується показ записів у /proc...

en: Flushing all chains:
uk: Скидаються усі ланцюжки:

en: Flushing all current rules and user defined chains:
uk: Скидаються усі поточні правила та визначені користувачем ланцюжки:

en: Generate configuration puppet:
uk: Створити конфігурацію puppet:

en: Generate configuration puppetmaster:
uk: Створюється конфігурація puppetmaster:

en: Generating RSA key for server $MONOTONE_KEYID
uk: Створення ключа RSA для сервера $MONOTONE_KEYID

en: Generating SSH1 RSA host key:
uk: Генерується ключ SSH1 RSA для вузла:

en: Generating SSH2 DSA host key:
uk: Генеруються ключі SSH2 DSA для вузла:

en: Generating SSH2 RSA host key:
uk: Генерується ключ SSH2 RSA для вузла:

en: Generating chrony command key:
uk: Генеруються ключі команди chrony:

en: Generating dropbear DSS host key:
uk: Генеруються ключ dropbear DSS:

en: Generating dropbear RSA host key:
uk: Генерується ключ dropbear RSA:

en: Generating exim certificate:
uk: Генеруються сертифікат exim:

en: Generating udev makedev cache file
uk: Створення кеш-файлу udev makedev

en: Generating unbound control key and certificate:
uk: Створюється незв'язаний керуючий ключ та сертифікат:

en: Given IPv4 address '$ipv4addr' is not globally usable
uk: Вказана IPv4-адреса $ipv4addr непридатна для глобальної мережі

en: Given IPv6 MTU '$ipv6_mtu' is out of range
uk: Вказана IPv6 MTU '$ipv6_mtu' поза межами діапазону

en: Given IPv6 default device '$device' doesn't exist or isn't up
uk: Вказаний типовий IPv6 пристрій '$device' не існує або не активний

en: Given IPv6 default device '$device' requires an explicit nexthop
uk: Вказаний типовий IPv6 пристрій '$device' потребує явного вказування nexthop

en: Given IPv6 default gateway '$address' has scope '$device_scope' defined, given default gateway device '$device' will be not used
uk: Для вказаного типового IPv6 шлюзу '$address' визначено область '$device_scope', вказаний типовий шлюз '$device' не буде використовуватись

en: Given IPv6 default gateway '$address' is link-local, but no scope or gateway device is specified
uk: Вказаний типовий IPv6 шлюз '$address' є link-local, але ані область, ані область пристрій шлюзу не вказані

en: Given IPv6 default gateway '$address' is not in proper format
uk: Вказаний типовий IPv6 шлюз '$address' має неправильний формат

en: Given address '$addr' is not a global IPv4 one (arg 1)
uk: Вказана IPv4-адреса '$addr' не є глобальною IPv4 адресою (аргумент 1)

en: Given address '$addr' is not a valid IPv4 one (arg 1)
uk: Вказана адреса '$addr' не є правильною IPv4 адресою (аргумент 1)

en: Given device '$device' is not supported (arg 1)
uk: Вказана адреса '$device' не підтримується (аргумент 1)

en: Given pidfile '$pidfile' doesn't exist, cannot send trigger to radvd
uk: Вказаний файл ідентифікатора процесу '$pidfile' не існує, не вдається надіслати тригер до radvd

en: Given remote address '$addressipv4tunnel' on tunnel device '$device' is already configured on device '$devnew'
uk: Вказана віддалена адреса '$addressipv4tunnel' на тунельному пристрої '$device' вже налаштована на пристрій '$devnew'

en: Global IPv6 forwarding is disabled in configuration, but not currently disabled in kernel
uk: Маршрутизація IPv6 заборонена в конфігурації, але дозволена у ядрі

en: Global IPv6 forwarding is enabled in configuration, but not currently enabled in kernel
uk: Маршрутизація IPv6 дозволена в конфігурації, але заборонена в ядрі

en: Graceful shutdown of old $prog:
uk: Коректне вимикання старої $prog:

en: Halting system...
uk: Підготовка до зупинення системи...

en: INSECURE MODE FOR $key
uk: НЕБЕЗПЕЧНИЙ РЕЖИМ ДОСТУПУ ДЛЯ $key

en: INSECURE OWNER FOR $key
uk: НЕБЕЗПЕЧНИЙ ВЛАСНИК $key

en: IPv6to4 configuration needs an IPv4 address on related interface or otherwise specified
uk: Для налаштовування IPv6to4 необхідна адреса IPv4 на відповідному інтерфейсі, або її треба вказати іншим чином!

en: Importing $BASENAME databases:
uk: Імпортуються бази даних $BASENAME:

en: Importing packets to monotone database:
uk: Імпортування пакетів у базу даних:

en: Initializing MySQL database:
uk: Ініціалізується база даних MySQL:

en: Initializing OpenCT smart card terminals:
uk: Ініціалізується термінали смарт-карт OpenCT:

en: Initializing database
uk: Ініціалізується база даних

en: Initializing database:
uk: Ініціалізується база даних:

en: Initializing netconsole
uk: Ініціалізується netconsole

en: Insufficient privilege
uk: Недостатньо привілеїв

en: Invalid tunnel type $TYPE
uk: Неправильний тип тунелю $TYPE

en: Kernel is not compiled with IPv6 support
uk: Ядро скомпільовано без підтримки IPv6

en: Key file for $dst not found, skipping
uk: Файл ключа для $dst не виявлено - пропущено

en: Killing all running contexts
uk: Знищуються усі запушені контексти

en: Loading $module kernel module:
uk: Завантажується модуль ядра $module:

en: Loading Firmware
uk: Завантажуються мікропрограми

en: Loading ISDN modules
uk: Завантажуються модулі ISDN

en: Loading database with rules:
uk: Завантажується база даних правил:

en: Loading default device map
uk: Завантажується типова мапа пристроїв

en: Loading drivers
uk: Завантажуються драйвери

en: Loading new virus-database:
uk: Завантажується нова база даних вірусів:

en: Manifest does not exist: $PUPPETMASTER_MANIFEST
uk: Маніфест не існує: $PUPPETMASTER_MANIFEST

en: Missing config file $PARENTCONFIG.
uk: Відсутній конфігураційний файл $PARENTCONFIG.

en: Missing parameter 'IPv4 address' (arg 1)
uk: Відсутній параметр IPv4 адреса ('IPv4 address') (аргумент 1)

en: Missing parameter 'IPv4-tunnel address' (arg 2)
uk: Відсутній параметр 'Адрес тунелю IPv4' ('IPv4-tunnel address')  (аргумент 2)

en: Missing parameter 'IPv6 MTU' (arg 2)
uk: Відсутній параметр 'IPv6 MTU' (аргумент 2)

en: Missing parameter 'IPv6 address' (arg 2)
uk: Відсутній параметр 'IPv6 адреса' (аргумент 2)

en: Missing parameter 'IPv6-address' (arg 2)
uk: Відсутній параметр 'IPv6-адреса' (аргумент 2)

en: Missing parameter 'IPv6-gateway' (arg 2)
uk: Відсутній параметр 'IPv6-шлюз' (аргумент 2)

en: Missing parameter 'IPv6-network' (arg 1)
uk: Відсутній параметр 'IPv6-мережа' (аргумент 1)

en: Missing parameter 'address' (arg 1)
uk: Відсутній параметр 'address' (аргумент 1)

en: Missing parameter 'device' (arg 1)
uk: Відсутній параметр 'device' (аргумент 1)

en: Missing parameter 'global IPv4 address' (arg 2)
uk: Відсутній параметр 'глобальна IPv4 адреса' ('global IPv4 address') (аргумент 2)

en: Missing parameter 'local IPv4 address' (arg 2)
uk: Відсутній параметр 'локальна IPv4 адреса' (аргумент 2)

en: Missing parameter 'selection' (arg 2)
uk: Відсутній параметр 'selection' (аргумент 2)

en: Missing remote IPv4 address of tunnel, configuration is not valid
uk: Пропущено віддалену адресу IPv4 тунелю, конфігурація недійсна

en: Mldonkey (mlnet) is stopped
uk: Mldonkey (mlnet) зупинено

en: Module $module is loaded.
uk: Модуль $module завантажено.

en: Module $module isn't loaded.
uk: Модуль $module не завантажено.

en: Monthly smolt check-in is disabled.
uk: Щомісячну перевірку smolt вимкнено.

en: Monthly smolt check-in is enabled.
uk: Щомісячну перевірку smolt увімкнено.

en: Moodle cron job is disabled.
uk: cron-завдання Moodle вимкнено.

en: Moodle cron job is enabled.
uk: cron-завдання Moodle  увімкнено.

en: Mounting CIFS filesystems:
uk: Підключаються файлові системи CIFS:

en: Mounting NCP filesystems:
uk: Підключаються файлові системи NCP:

en: Mounting NFS filesystems:
uk: Підключаються файлові системи NFS:

en: Mounting local filesystems:
uk: Підключаються локальні файлові системи:

en: Mounting other filesystems:
uk: Підключаються інші файлові системи:

en: Mounting zfs partitions:
uk: Підключаються розділи zfs:

en: Moving
uk: Переміщення

en: Moving old server passphrase file to new location:
uk: Переміщення старого парольного файлу сервера у нове місце:

en: NTP server not specified in $ntpstep or $ntpconf
uk: Сервер NTP не вказано у $ntpstep чи $ntpconf

en: Netlabel is stopped.
uk: Netlabel зупинено.

en: Nightly apt update is disabled.
uk: Нічні оновлення через apt вимкнені.

en: Nightly apt update is enabled.
uk: Нічні оновлення apt ввімкнено.

en: Nightly yum update is disabled.
uk: Нічні оновлення через yum вимкнені.

en: Nightly yum update is enabled.
uk: Нічні оновлення yum ввімкнено.

en: No 802.1Q VLAN support available in kernel for device ${DEVICE}
uk: Підтримка 802.1Q VLAN відсутня у ядрі для пристрою ${DEVICE}

en: No 802.1Q VLAN support available in kernel.
uk: Підтримка 802.1Q VLAN відсутня у ядрі.

en: No parameters given to setup a default route
uk: Не вказані параметри для встановлення "типового" маршруту

en: No reason given for sending trigger to radvd
uk: Не вказана причина надсилання тригера до radvd

en: No scripts exist.
uk: Сценарій не існує.

en: Not stopping $prog: iscsi sessions still active
uk: Не зупиняється $prog: сеанс iscsi досі активний

en: On the next boot fsck will be forced.
uk: При наступному завантаженні буде примусово запущено fsck.

en: On the next boot fsck will be skipped.
uk: При наступному завантаженні fsck буде пропущено.

en: Options:
uk: Параметри:

en: PASSED
uk: ПРОЙДЕНО

en: PHYSDEV should be set for device ${DEVICE}
uk: PHYSDEV має бути задано для пристрою ${DEVICE}

en: PORT environment is not set.
uk: Оточення PORT не встановлено.

en: Package sendmail-cf is required to update configuration.
uk: Для оновлення конфігурації потрібен пакет sendmail-cf.

en: Path to vshelper has been set
uk: Шлях, де встановлено vshelper

en: Path to vshelper has not been set
uk: Шлях до vshelper не встановлено

en: Pidfile '$pidfile' is empty, cannot send trigger to radvd
uk: Файл ідентифікатору процесу '$pidfile' порожній, не вдається надіслати команду перемикання стану до radvd

en: Please restart network with '/sbin/service network restart'
uk: Перезапустіть мережу командою '/sbin/service network restart'

en: Please run makehistory and/or makedbz before starting innd.
uk: Перед запуском innd слід виконати makehistory та/або makedbz.

en: Please stand by while rebooting the system...
uk: Зачекайте, система перевантажується...

en: Populating cyphesis world:
uk: Заповнення cyphesis:

en: PostgreSQL server is not running.
uk: Сервер PostgreSQL не запущений.

en: Pre-0.26 monotone database must be migrated by hand:
uk: Базу даних monotone версії раніше ніж 0.26 треба мігрувати вручну:

en: Preparing $PROG certificate:
uk: Готується сертифікат $PROG:

en: Preparing $PROG config:
uk: Готується конфігурація $PROG:

en: Process accounting is disabled.
uk: Облік процесів вимкнено.

en: Process accounting is enabled.
uk: Облік процесів ввімкнено.

en: RSA key generation
uk: генерується ключ RSA

en: RSA1 key generation
uk: генерується ключ RSA1

en: Re-reading $prog configuration:
uk: Перечитується конфігурація $prog:

en: Registering binary handler for Windows applications:
uk: Реєструється двійковий обробник для Windows-програм:

en: Registering binary handler for qemu applications
uk: Реєструється двійковий обробник для програм qemu

en: Reloading
uk: Перезавантажується

en: Reloading $DCBD is not supported:
uk: Перезавантаження $DCBD не підтримується.

en: Reloading $PROG:
uk: Перезапускається $PROG:

en: Reloading $SERVICE configuration:
uk: Перезавантажується конфігурація $SERVICE:

en: Reloading $desc ($prog):
uk: Зберігається $desc ($prog):

en: Reloading $prog
uk: Перезавантажується $prog

en: Reloading $prog configuration:
uk: Перечитується конфігурація $prog:

en: Reloading $prog daemon configuration:
uk: Перезавантажується конфігурація служби $prog:

en: Reloading $prog for $ez_name:
uk: Перезапускається $prog для $ez_name:

en: Reloading $prog2:
uk: Перезапускається $prog2:

en: Reloading $prog:
uk: Перезавантажується $prog:

en: Reloading $prog:
uk: Перезапускається $prog:

en: Reloading ${NAME}
uk: Перезавантажується ${NAME}

en: Reloading ${NAME} service:
uk: Перезавантажується служба ${NAME}:

en: Reloading ${NAME}:
uk: Перезапускається ${NAME}:

en: Reloading ${prog_base}:
uk: Перезавантажується ${prog_base}:

en: Reloading ${prog} config file:
uk: Перечитується конфігураційний файл ${prog}:

en: Reloading ${prog} conig file:
uk: Перечитується конфігурація ${prog}:

en: Reloading Avahi DNS daemon...
uk: Перезапускається служба Avahi DNS...

en: Reloading Avahi daemon...
uk: Перезапускається служба Avahi...

en: Reloading CRLs:
uk: Перезавантажується CRLs:

en: Reloading Condor daemons:
uk: Перезапускаються служби Condor:

en: Reloading INN Service:
uk: Перезавантажується служба INN:

en: Reloading NIS service:
uk: Перезавантажується служба NIS:

en: Reloading RADIUS server:
uk: Перезавантажується служба RADIUS:

en: Reloading acpi daemon:
uk: Перезапускається служба acpi:

en: Reloading atop daemon configuration:
uk: Перезавантажується конфігурація служби atop:

en: Reloading config for $prog:
uk: Перезапускається конфігурація $prog:

en: Reloading configuration:
uk: Перезавантажується конфігурація:

en: Reloading cyrus.conf file:
uk: Перечитується файл cyrus.conf:

en: Reloading exim:
uk: Перезапускається exim:

en: Reloading icecast:
uk: Перезапускається icecast:

en: Reloading infrared remote control daemon ($prog):
uk: Перезавантажується служба інфрачервоного пульта ДК ($prog):

en: Reloading maps
uk: Перечитуються мапи

en: Reloading nsca:
uk: Перезавантажується nsca:

en: Reloading postfix:
uk: Перезапускається postfix:

en: Reloading rules configuration...
uk: Перезавантажується конфігурація правил:

en: Reloading ser2net
uk: Перезапускається ser2net:

en: Reloading ser2net:
uk: Перезавантажується ser2net:

en: Reloading smb.conf file:
uk: Перечитується файл smb.conf:

en: Reloading smokeping:
uk: Перезавантажується smokeping:

en: Reloading syslog-ng:
uk: Перезавантажується syslog-ng:

en: Reloading xenconsoled daemon:
uk: Перезапускається служба xenconsoled:

en: Reloading xend daemon:
uk: Перезапускається служба xend:

en: Remounting root filesystem in read-write mode:
uk: Коренева ФС переключається у режим читання-запису:

en: Removing user defined chains:
uk: Видаляються визначені користувачем правила брандмауера:

en: Reopening $prog log file:
uk: Повторно відкривається файл журналу $prog:

en: Rescanning IB Subnet:
uk: Сканується мережа IB:

en: Resetting built-in chains to the default ACCEPT policy:
uk: Скидаються вбудовані ланцюжки на типову політику ACCEPT:

en: Resetting hostname ${HOSTNAME}:
uk: Скидається назва вузла ${HOSTNAME}:

en: Restarting $prog for $file:
uk: Перезапускається $prog: для $file:

en: Restarting $prog:
uk: Перезапускається $prog:

en: Restarting $prog:
uk: Перезапускається $prog:

en: Restarting Shorewall:
uk: Перезапускається Shorewall:

en: Restarting Video Disk Recorder ($prog):
uk: Перезапускається Video Disk Recorder ($prog):

en: Restarting puppet:
uk: Перезапускається puppet:

en: Resuming logging:
uk: Продовження роботи служби реєстрації подій:

en: Retrigger failed udev events
uk: Помилка повторного взводу подій udev

en: Reverting to ${KERNEL_ELEVATOR} elevator:
uk: Повертається попередній елеватор ${KERNEL_ELEVATOR}:

en: Reverting to saved sysctl settings:
uk: Повернення збережених параметрів sysctl:

en: Rotating logs:
uk: Ротація журналів:

en: Saving $desc ($prog):
uk: Зберігається $desc ($prog):

en: Saving current rules to $ARPTABLES_CONFIG
uk: Правила брандмауера зберігаються у $ARPTABLES_CONFIG

en: Saving current rules to $ARPTABLES_CONFIG:
uk: Правила брандмауера зберігаються у $ARPTABLES_CONFIG:

en: Saving mixer settings
uk: Зберігається стан мікшера

en: Saving random seed:
uk: Зберігається значення генератора випадкових чисел:

en: See $SYSDOCDIR/postgresql-$PGVERSION/README.rpm-dist for more information.
uk: Докладніше про це дивіться у $SYSDOCDIR/postgresql-$PGVERSION/README.rpm-dist.

en: Sending all processes the KILL signal...
uk: Усім процесам надсилається сигнал KILL...

en: Sending all processes the TERM signal...
uk: Усім процесам надсилається сигнал TERM...

en: Sending switchover request to $NAME
uk: Надсилається запит switchover до $NAME

en: Server address not specified in /etc/sysconfig/netconsole
uk: Не вказано адресу сервера у /etc/sysconfig/netconsole

en: Server key already installed
uk: Ключ сервера вже встановлено

en: Service $prog does not support the reload action:
uk: Служба $prog не підтримує перезавантаження:

en: Service ${0##*/} does not support the reload action:
uk: Служба ${0##*/} не підтримує перезавантаження:

en: Setting 802.1Q VLAN parameters:
uk: Встановлюються параметри мережі 802.1Q VLAN:

en: Setting NIS domain name $NISDOMAIN:
uk: Встановлюється ім'я $NISDOMAIN домену NIS:

en: Setting NIS domain:
uk: Налаштовується служба NIS:

en: Setting hostname ${HOSTNAME}:
uk: Встановлюється назва вузла ${HOSTNAME}:

en: Setting network parameters...
uk: Встановлюються параметри мережі...

en: Setting path to vshelper
uk: Встановлюється шлях для vshelper

en: Setting up Logical Volume Management:
uk: Встановлюються параметри Logical Volume Management:

en: Setting up a new ${PEERCONF} config file
uk: Встановлюється новий ${PEERCONF} конфігураційний файл

en: Shuting down Bandwidthd network traffic monitor:
uk: Зупиняється монітор мережного трафіку Bandwidthd:

en: Shutting down $BASENAME:
uk: Зупиняється $BASENAME:

en: Shutting down $DCBD:
uk: Деактивується $DCBD:

en: Shutting down $KIND services:
uk: Зупиняється служба $KIND:

en: Shutting down $NAME:
uk: Зупиняється  $NAME:

en: Shutting down $PROG:
uk: Зупиняється служба $PROG:

en: Shutting down $desc ($prog):
uk: Зупиняється $desc ($prog):

en: Shutting down $prog
uk: Зупиняється $prog

en: Shutting down $prog for $ez_name:
uk: Зупиняється $prog: для $ez_name:

en: Shutting down $prog:
uk: Зупиняється $prog:

en: Shutting down $progbase:
uk: Вимикається down $progbase:

en: Shutting down ${desc} (${prog}):
uk: Зупиняється ${desc} (${prog}):

en: Shutting down ${prog_base}:
uk: Зупиняється ${prog_base}:

en: Shutting down ${prog}:
uk: Зупиняється ${prog}:

en: Shutting down APM daemon:
uk: Зупиняється служба APM:

en: Shutting down Audio Entropy daemon:
uk: Зупиняється служба Audio Entropy:

en: Shutting down Avahi DNS daemon:
uk: Зупиняється служба Avahi DNS:

en: Shutting down Avahi daemon:
uk: Зупиняється служба Avahi:

en: Shutting down BitTorrent seed client:
uk: Зупиняється BitTorrent seed client:

en: Shutting down BitTorrent tracker:
uk: Вимикається BitTorrent tracker:

en: Shutting down CIM server:
uk: Зупиняються сервер CIM:

en: Shutting down DAAP server:
uk: Зупиняються сервер DAAP:

en: Shutting down HPI SNMP sub-agent daemon:
uk: Зупиняється служба HPI SNMP:

en: Shutting down NFS daemon:
uk: Зупиняється служба NFS:

en: Shutting down NFS mountd:
uk: Зупиняється NFS mountd:

en: Shutting down NFS quotas:
uk: Вимикаються квоти служби NFS:

en: Shutting down NFS services:
uk: Зупиняються служби NIS:

en: Shutting down NIS service:
uk: Зупиняється служба NIS:

en: Shutting down RPC svcgssd:
uk: Зупиняється RPC svcgssd:

en: Shutting down SQLgrey:
uk: Зупиняється  SQLgrey:

en: Shutting down ZABBIX agent:
uk: Зупиняється агент ZABBIX:

en: Shutting down ZABBIX proxy:
uk: Зупиняється ZABBIX

en: Shutting down ZABBIX server:
uk: Зупиняються сервер ZABBIX:

en: Shutting down amavisd-snmp-subagent:
uk: Зупиняється служба amavisd-snmp-subagent:

en: Shutting down argus:
uk: Зупиняється argus:

en: Shutting down auto nice daemon:
uk: Вимикається служба auto nice:

en: Shutting down console mouse services:
uk: Зупиняється служба консольної мишки:

en: Shutting down ctdbd service:
uk: Зупиняються служба ctdbd:

en: Shutting down cyphesis:
uk: Зупиняється cyphesis:

en: Shutting down dund:
uk: Зупиняється dund:

en: Shutting down exim:
uk: Зупиняється exim:

en: Shutting down greylistd:
uk: Зупиняється greylistd:

en: Shutting down icecast streaming daemon:
uk: Зупиняється потокова служба icecast:

en: Shutting down interface $i:
uk: Деактивується інтерфейс $i:

en: Shutting down kernel logger:
uk: Зупиняється служба журналу ядра:

en: Shutting down ladvd:
uk: Зупиняється ladvd:

en: Shutting down loopback interface:
uk: Вимикається інтерфейс loopback:

en: Shutting down network plug daemon:
uk: Зупиняється служба модулів мережі:

en: Shutting down openvpn:
uk: Зупиняється openvpn:

en: Shutting down pand:
uk: Зупиняється pand:

en: Shutting down pkcsslotd:
uk: Зупиняється pkcsslotd:

en: Shutting down postfix:
uk: Зупиняється postfix:

en: Shutting down process accounting:
uk: Вимикається облік процесів

en: Shutting down restorecond:
uk: Зупиняється restorecond:

en: Shutting down rfcomm:
uk: Зупиняється rfcomm:

en: Shutting down router discovery services:
uk: Зупиняється служба виявлення маршрутизаторів:

en: Shutting down sm-client:
uk: Зупиняється служба sm-client:

en: Shutting down system logger:
uk: Зупиняється служба системного журналу:

en: Shutting down telescope daemon:
uk: Зупиняється служба telescope:

en: Shutting down up-imapproxy daemon:
uk: Зупиняється служба up-imapproxy:

en: Shutting down upsdrvctl:
uk: Зупиняється upsdrvctl:

en: Something bad happened, manual intervention required, maybe restart?
uk: Сталося щось погане, потрібне ручне втручання, можливо виконати перезапуск?

en: Staring new master $prog:
uk: Запускається новий помічник $prog:

en: Start freshclam
uk: Запускається freshclam

en: Start service $1 (Y)es/(N)o/(C)ontinue? [Y]
uk: Запустити службу $1 (Y)так/(N)ні/(C)продовжити? [Y]

en: Starting $BASENAME:
uk: Запускається $BASENAME:

en: Starting $DCBD:
uk: Запускається $DCBD:

en: Starting $ID:
uk: Запускається $ID:

en: Starting $KIND services:
uk: Запускаються служби $KIND:

en: Starting $NAME:
uk: Запускається $NAME:

en: Starting $PRIVOXY_PRG:
uk: Запускається $PRIVOXY_PRG:

en: Starting $PROG:
uk: Запускається $PROG:

en: Starting $PROG:
uk: Запускається $PROG:

en: Starting $SERVICE daemon:
uk: Запускається служба $SERVICE:

en: Starting $SERVICE:
uk: Запускається служба $SERVICE:

en: Starting $desc ($prog):
uk: Запускається $desc ($prog):

en: Starting $display_name:
uk: Запускається $display_name:

en: Starting $master_prog:
uk: Запускається $master_prog:

en: Starting $name:
uk: Запускається $name:

en: Starting $prog
uk: Запускається $prog

en: Starting $prog daemon:
uk: Запускається служба $prog:

en: Starting $prog for $ez_name:
uk: Запускається $prog для $ez_name:

en: Starting $prog for $file:
uk: Запускається $prog: для $file:

en: Starting $prog for $site:
uk: Запускається $prog: для $site:

en: Starting $prog instance
uk: Запускається екземпляр $prog

en: Starting $prog2:
uk: Запускається $prog2:

en: Starting $prog:
uk: Запускається $prog:

en: Starting $prog: $conf, $INTERFACES, $DRIVERS
uk: Запускається $prog: $conf, $INTERFACES, $DRIVERS

en: Starting $progbase:
uk: Запускається $progbase:

en: Starting $progname:
uk: Запускається $progname:

en: Starting $type $name:
uk: Запускається $type $name:

en: Starting ${NAME} service:
uk: Запускається служба ${NAME}:

en: Starting ${desc} (${prog}):
uk: Запускається ${desc} (${prog}):

en: Starting ${ifprog}:
uk: Запускається  ${ifprog}:

en: Starting ${prog_base}:
uk: Запускається ${prog_base}:

en: Starting ${prog}:
uk: Запускається ${prog}:

en: Starting Audio Entropy daemon...
uk: Запускається служба Audio Entropy...

en: Starting Avahi DNS daemon...
uk: Запускається служба Avahi DNS...

en: Starting Avahi daemon...
uk: Запускається служба Avahi...

en: Starting Bandwidthd network traffic monitor:
uk: Запускається служба монітору трафіку мережі:

en: Starting BitTorrent seed client:
uk: Запускається BitTorrent seed client:

en: Starting BitTorrent tracker:
uk: Запускається монітор UPS (головний):

en: Starting CGroup Rules Engine Daemon...
uk: Запускається служба CGroup Rules Engine:

en: Starting CallWeaver:
uk: Запускається CallWeaver:

en: Starting Condor daemons:
uk: Запускається служба Condor:

en: Starting Corosync Cluster Engine ($prog):
uk: Запускається Corosync Cluster Engine ($prog):

en: Starting Crossfire game server:
uk: Запускається ігровий сервер Crossfire:

en: Starting DAAP server:
uk: Запускається сервер DAAP:

en: Starting Frozen Bubble server(s):
uk: Запускається служби Frozen Bubble:

en: Starting GNU Krell Monitors server ($prog):
uk: Запускається GNU Krell Monitors server ($prog):

en: Starting GNU cfengine environmental history daemon:
uk: Запускається служба історії оточення GNU cfengine:

en: Starting Gadget daemon:
uk: Запускається служба Gadget:

en: Starting Gnokii SMS daemon ($prog):
uk: Запускається служба Gnokii SMS ($prog):

en: Starting HAL daemon:
uk: Запускається служба HAL:

en: Starting ICQ transport:
uk: Запускається транспорт ICQ:

en: Starting INND system:
uk: Запускається система INND:

en: Starting Mldonkey (mlnet):
uk: Запускається Mldonkey (mlnet):

en: Starting MogileFS tracker daemon:
uk: Запускається служба слідкування MogileFS:

en: Starting NFS daemon:
uk: Запускається служба NFS:

en: Starting NFS mountd:
uk: Запускається служба NFS:

en: Starting NFS quotas:
uk: Встановлюються квоти NFS:

en: Starting NFS services:
uk: Запускається служба NFS:

en: Starting NFS statd:
uk: Запускається система NFS:

en: Starting NIS service:
uk: Запускається служба NIS:

en: Starting NetworkManager daemon:
uk: Запускається служба NetworkManager:

en: Starting Open Hardware Manager:
uk: Запускається Open Hardware Manager:

en: Starting OpenAIS ($prog):
uk: Запускається OpenAIS ($prog):

en: Starting OpenSCADA daemon:
uk: Запускається служба OpenSCADA:

en: Starting PC/SC smart card daemon ($prog):
uk: Запускається служба смарт-карт PC/SC ($prog):

en: Starting Perlbal:
uk: Запускається Perlbal:

en: Starting Pound:
uk: Запускається Pound:

en: Starting Qpid AMQP daemon:
uk: Запускається служба Qpid AMQP:

en: Starting RADIUS server:
uk: Запускається служба RADIUS:

en: Starting RPC gssd:
uk: Запускається RPC gssd:

en: Starting RPC idmapd:
uk: Запускається RPC  idmapd:

en: Starting RPC svcgssd:
uk: Запускається служба RPC svcgssd:

en: Starting SCSI target daemon:
uk: Запускається служба SCSI target:

en: Starting SQLgrey:
uk: Запускається SQLgrey:

en: Starting Shorewall:
uk: Запускається Shorewall:

en: Starting UPS driver controller:
uk: Запускається драйвер контролера UPS:

en: Starting UPS monitor (master):
uk: Запускається монітор UPS (головний):

en: Starting UPS monitor (slave):
uk: Запускається монітор UPS (підлеглий):

en: Starting Video Disk Recorder ($prog):
uk: Запускається Video Disk Recorder ($prog):

en: Starting Wesnoth game server:
uk: Запускається ігровий сервер Wesnoth:

en: Starting Xpilot game server:
uk: Запускається ігровий сервер Xpilot:

en: Starting YP map server:
uk: Запускається сервер мап YP:

en: Starting YP passwd service:
uk: Запускається служба паролів YP:

en: Starting YP server services:
uk: Запускаються служби YP:

en: Starting ZABBIX agent:
uk: Запускається служба ZABBIX:

en: Starting ZABBIX proxy:
uk: Запускається ZABBIX-проксі:

en: Starting ZABBIX server:
uk: Запускається сервер ZABBIX:

en: Starting abrt daemon:
uk: Запускається служба abrt:

en: Starting acpi daemon:
uk: Запускається служба acpi:

en: Starting all MaraDNS processes:
uk: Запускаються усі процеси MaraDNS:

en: Starting all MaraDNS-Zoneserver processes:
uk: Запускаються усі процеси MaraDNS-Zoneserver:

en: Starting amavisd-snmp-subagent:
uk: Запускається amavisd-snmp-subagent:

en: Starting argus:
uk: Запускається argus:

en: Starting arptables_jf
uk: Запускається arptables_jf

en: Starting asterisk:
uk: Запускається asterisk:

en: Starting auto nice daemon:
uk: Запускається служба auto nice:

en: Starting capi4linux:
uk: Запускається capi4linux:

en: Starting certmaster daemon:
uk: Запускається служба certmaster:

en: Starting cobbler daemon:
uk: Запускається служба cobbler:

en: Starting console mouse services:
uk: Запускається служба консольної мишки:

en: Starting ctdbd service:
uk: Запускається служба ctdbd:

en: Starting cyphesis:
uk: Запускається cyphesis:

en: Starting denyhosts:
uk: Запускається denyhosts:

en: Starting distributed compiler daemon:
uk: Запускається служба розподіленої компіляції:

en: Starting distributed compiler scheduler:
uk: Запускається планування розподіленої компіляції:

en: Starting dund:
uk: Запускається dund:

en: Starting ejabberd:
uk: Запускається ejabberd:

en: Starting exim:
uk: Запускається exim:

en: Starting fail2ban:
uk: Запускається fail2ban:

en: Starting func daemon:
uk: Запускається служба func:

en: Starting greylistd:
uk: Запускається greylistd:

en: Starting hard disk temperature monitor daemon ($prog):
uk: Запускається служба контролю температури жорсткого диску ($prog):

en: Starting icecast streaming daemon:
uk: Запускається потокова служба icecast:

en: Starting incrond:
uk: Запускається incrond:

en: Starting infrared remote control daemon ($prog):
uk: Запускається служба інфрачервоного пульта ДК ($prog):

en: Starting infrared remote control mouse daemon ($prog2):
uk: Запускається служба інфрачервоного пульта ДК для миші ($prog2):

en: Starting ipmi_poweroff driver:
uk: Запускається драйвер ipmi_poweroff:

en: Starting ipmi_watchdog driver:
uk: Запускається драйвер ipmi_watchdog:

en: Starting kernel logger:
uk: Запускається служба журналу ядра:

en: Starting ladvd:
uk: Запускається ladvd:

en: Starting liquidwar game server:
uk: Запускається ігровий сервер liquidwar:

en: Starting monotone server:
uk: Запускається сервер monotone:

en: Starting named:
uk: Запускається named:

en: Starting network plug daemon:
uk: Запускається служба модулів мережі:

en: Starting nsd:
uk: Запускається nsd:

en: Starting openvpn:
uk: Запускається openvpn:

en: Starting pand:
uk: Запускається pand:

en: Starting pdns-recursor:
uk: Запускається pdns-recursor:

en: Starting pkcsslotd:
uk: Запускається pkcsslotd:

en: Starting pmud daemon:
uk: Запускається служба pmud:

en: Starting postfix:
uk: Запускається postfix:

en: Starting preload daemon:
uk: Запускається служба preload:

en: Starting process accounting:
uk: Запускається облік процесів:

en: Starting puppet:
uk: Запускається puppet:

en: Starting puppetmaster:
uk: Запускається puppetmaster:

en: Starting restorecond:
uk: Запускається restorecond:

en: Starting rfcomm:
uk: Запускається rfcomm:

en: Starting router discovery:
uk: Запускається служба виявлення маршрутизатора:

en: Starting rstat services:
uk: Запускається служба rstat:

en: Starting rusers services:
uk: Запускається служба rusers:

en: Starting rwho services:
uk: Запускається служба rwho:

en: Starting sge_shadowd:
uk: Запускається sge_shadowd:

en: Starting sm-client:
uk: Запускається sm-client:

en: Starting smokeping:
uk: Запускається smokeping:

en: Starting snake-server:
uk: Запускається snake-server:

en: Starting supervisord:
uk: Запускається supervisord:

en: Starting syslog-ng:
uk: Запускається syslog-ng:

en: Starting system logger:
uk: Запускається служба системного журналу:

en: Starting system message bus:
uk: Запускається шина системних повідомлень:

en: Starting telescope daemon:
uk: Запускається служба telescope:

en: Starting unbound:
uk: Запускається  unbound:

en: Starting up $prog:
uk: Запускається $prog:

en: Starting up APM daemon:
uk: Запускається служба APM:

en: Starting up CIM server:
uk: Запускається сервер мап CIM:

en: Starting up HPI SNMP sub-agent daemon:
uk: Запускається агент служби HPI SNMP:

en: Starting up-imapproxy daemon:
uk: Запускається служба up-imapproxy:

en: Starting uuidd:
uk: Запускається uuidd:

en: Starting vbi proxy daemon:
uk: Запускається служба проксі vbi:

en: Starting xen blktapctrl daemon:
uk: Запускається служба xen blktapctrl:

en: Starting xenconsoled daemon:
uk: Запускається служба xenconsoled:

en: Starting xend daemon:
uk: Запускається служба xend:

en: Starting xenner daemons
uk: Запускається служба xenner

en: Starting xenstored daemon:
uk: Запускається служба xenstored:

en: Starting yum-updatesd:
uk: Запускається yum-updatesd:

en: Stoping Gadget daemon:
uk: Зупиняється служба Gadget:

en: Stoping xen blktapctrl daemon:
uk: Зупиняється служба xen blktapctrl:

en: Stopping $PRIVOXY_PRG:
uk: Зупиняється $PRIVOXY_PRG:

en: Stopping $PROG:
uk: Зупиняється $PROG:

en: Stopping $PROG:
uk: Зупиняється $PROG:

en: Stopping $SERVICE daemon:
uk: Зупиняється служба $SERVICE:

en: Stopping $SERVICE:
uk: Зупиняється $SERVICE:

en: Stopping $desc ($prog):
uk: Зупиняється $desc ($prog):

en: Stopping $display_name:
uk: Зупиняється $display_name:

en: Stopping $master_prog:
uk: Зупиняється $master_prog:

en: Stopping $name:
uk: Зупиняється $name:

en: Stopping $prog
uk: Зупиняється $prog

en: Stopping $prog daemon:
uk: Зупиняється $prog daemon:

en: Stopping $prog for $file:
uk: Зупиняється $prog для $file:

en: Stopping $prog2:
uk: Зупиняється $prog2:

en: Stopping $prog:
uk: Зупиняється $prog:

en: Stopping $progname:
uk: Зупиняється $progname:

en: Stopping $type $name:
uk: Зупиняється $type $name:

en: Stopping ${NAME} service:
uk: Зупиняється служба ${NAME}:

en: Stopping ${ifprog}:
uk: Зупиняється ${ifprog}:

en: Stopping CGroup Rules Engine Daemon...
uk: Зупиняється служба CGroup Rules Engine...

en: Stopping CallWeaver:
uk: Зупиняється CallWeaver:

en: Stopping Condor daemons:
uk: Зупиняється служба Condor:

en: Stopping Corosync Cluster Engine ($prog):
uk: Зупиняється Corosync Cluster Engine ($prog):

en: Stopping Crossfire game server:
uk: Зупиняється ігровий сервер Crossfire:

en: Stopping Frozen Bubble server(s):
uk: Зупиняються служби Frozen Bubble:

en: Stopping GNU Krell Monitors server ($prog):
uk: Зупиняється сервер GNU Krell Monitors ($prog):

en: Stopping GNU cfengine environmental history daemon:
uk: Зупиняється служба історії оточення GNU cfengine:

en: Stopping Gnokii SMS daemon ($prog):
uk: Зупиняється служба Gnokii SMS ($prog):

en: Stopping HAL daemon:
uk: Зупиняється служба HAL:

en: Stopping INN actived service:
uk: Зупиняється служба INN actived:

en: Stopping INND service (PID not found, the hard way):
uk: Зупиняються служби INND (PID не знайдено, жорстка зупинка):

en: Stopping INND service (gently):
uk: Зупиняються служби INND (м'яко):

en: Stopping INND service (the hard way):
uk: Зупиняються служби INND (жорстко):

en: Stopping INNFeed service:
uk: Зупиняється служба INNFeed:

en: Stopping INNWatch service:
uk: Зупиняється служба INNWatch:

en: Stopping MaraDNS-Zoneserver:
uk: Зупиняється MaraDNS-Zoneserver:

en: Stopping MaraDNS:
uk: Зупиняється MaraDNS:

en: Stopping Mldonkey (mlnet):
uk: Зупиняється Mldonkey (mlnet):

en: Stopping MogileFS tracker daemon:
uk: Зупиняється служба MogileFS tracker:

en: Stopping NFS locking:
uk: Зупиняється блокування NFS:

en: Stopping NFS statd:
uk: Зупиняється NFS statd:

en: Stopping NetworkManager daemon:
uk: Зупиняється служба NetworkManager:

en: Stopping Open Hardware Manager:
uk: Зупиняється Open Hardware Manager:

en: Stopping OpenAIS ($prog):
uk: Зупиняється OpenAIS ($prog):

en: Stopping OpenCT smart card terminals:
uk: Зупиняються термінали смарт-карт OpenCT:

en: Stopping OpenSCADA daemon:
uk: Зупиняється служба OpenSCADA:

en: Stopping PC/SC smart card daemon ($prog):
uk: Зупиняється служба PC/SC smart card ($prog):

en: Stopping Perlbal:
uk: Зупиняється Perlbal:

en: Stopping Pound:
uk: Зупиняється Pound:

en: Stopping Qpid AMQP daemon:
uk: Зупиняється служба Qpid AMQP:

en: Stopping RADIUS server:
uk: Зупиняється служба RADIUS:

en: Stopping RPC gssd:
uk: Зупиняється RPC gssd:

en: Stopping RPC idmapd:
uk: Запускається RPC idmapd:

en: Stopping SCSI target daemon:
uk: Зупиняється служба SCSI target:

en: Stopping Shorewall:
uk: Зупиняється Shorewall:

en: Stopping UPS monitor:
uk: Зупиняється монітор UPS:

en: Stopping Video Disk Recorder ($prog):
uk: Зупиняється Video Disk Recorder ($prog):

en: Stopping Wesnoth game server:
uk: Зупиняється ігровий сервер Wesnoth:

en: Stopping Xpilot game server:
uk: Зупиняється ігровий сервер Xpilot:

en: Stopping YP map server:
uk: Зупиняється сервер мап YP:

en: Stopping YP passwd service:
uk: Зупиняється служба паролів YP:

en: Stopping YP server services:
uk: Зупиняється служба YP:

en: Stopping abrt daemon:
uk: Зупиняється служба abrt:

en: Stopping acpi daemon:
uk: Зупиняється служба acpi:

en: Stopping all ${MODULE_NAME} drivers:
uk: Зупиняються усі драйвери служба ${MODULE_NAME}:

en: Stopping all running guests
uk: Зупиняються усі запущені гостьові системи

en: Stopping asterisk:
uk: Зупиняється asterisk:

en: Stopping capi4linux:
uk: Зупиняється capi4linux:

en: Stopping certmaster daemon:
uk: Зупиняється служба certmaster:

en: Stopping cobbler daemon:
uk: Зупиняється служба cobbler:

en: Stopping denyhosts:
uk: Зупиняється denyhosts:

en: Stopping disk encryption for $dst
uk: Зупиняється шифрування диску для $dst

en: Stopping distributed compiler daemon:
uk: Зупиняється служба розподіленої компіляції:

en: Stopping distributed compiler scheduler:
uk: Зупиняється планування розподіленої компіляції:

en: Stopping fail2ban:
uk: Зупиняється fail2ban:

en: Stopping func daemon:
uk: Зупиняється служба func:

en: Stopping hard disk temperature monitor daemon ($prog):
uk: Зупиняється служба контролю температури жорстких дисків ($prog):

en: Stopping ibmasm:
uk: Зупиняється ibmasm:

en: Stopping incrond:
uk: Зупиняється incrond:

en: Stopping infrared remote control daemon ($prog):
uk: Зупиняється служба інфрачервоного пульта ДК ($prog):

en: Stopping infrared remote control mouse daemon ($prog2):
uk: Зупиняється служба інфрачервоного пульта ДК ($prog2):

en: Stopping ipmi_poweroff driver:
uk: Зупиняється драйвер ipmi_poweroff:

en: Stopping ipmi_watchdog driver:
uk: Зупиняється драйвер ipmi_watchdog:

en: Stopping liquidwar game server:
uk: Зупиняється ігровий сервер liquidwar:

en: Stopping monotone server:
uk: Зупиняється сервер monotone:

en: Stopping named:
uk: Зупиняється named:

en: Stopping nsd:
uk: Зупиняється nsd:

en: Stopping pdns-recursor:
uk: Зупиняється pdns-recursor:

en: Stopping preload daemon:
uk: Зупиняється служба preload:

en: Stopping puppet:
uk: Зупиняється puppet:

en: Stopping puppetmaster:
uk: Зупиняється puppetmaster:

en: Stopping rstat services:
uk: Зупиняється служба rstat:

en: Stopping rusers services:
uk: Зупиняються служби rusers:

en: Stopping rwho services:
uk: Зупиняється служба rwho:

en: Stopping smokeping:
uk: Зупиняється smokeping:

en: Stopping supervisord:
uk: Зупиняється supervisord:

en: Stopping syslog-ng:
uk: Зупиняється syslog-ng:

en: Stopping system message bus:
uk: Зупиняється шина системних повідомлень:

en: Stopping unbound:
uk: Зупиняється unbound:

en: Stopping uuidd:
uk: Зупиняється uuidd:

en: Stopping vbi proxy daemon:
uk: Зупиняється служба проксі vbi:

en: Stopping xenconsoled daemon:
uk: Зупиняється служба xenconsoled:

en: Stopping xend daemon:
uk: Зупиняється служба xend:

en: Stopping xenner daemons
uk: Зупиняється служба xenner

en: Stopping xenstored daemon:
uk: Зупиняється служба xenstored:

en: Stopping yum-updatesd:
uk: Зупиняється yum-updatesd:

en: Stray lockfile present; removing it.
uk: знайдено файл застарілого блокування; видаляється

en: Syncing hardware clock to system time
uk: Апаратний годинник синхронізується з системним

en: Table: $table
uk: Таблиця: $table

en: Tap support not available: tunctl not found
uk: Підтримка Tap недоступна: не знайдено tunctl

en: Targets still in use. Cannot shutdown service.
uk: Цілі досі використовуються. Не вдається зупинити службу.

en: Telling INIT to go to single user mode.
uk: Процесу INIT дається команда перейти в однокористувацький режим.

en: To lose old key remove file
uk: Щоб втратити старйи ключ видаліть файл

en: Tunnel device '$device' bringing up didn't work
uk: Помилка активізації тунельного пристрою '$device'

en: Tunnel device '$device' creation didn't work
uk: Створення тунельного пристрою '$device' не працює

en: Tunnel device 'sit0' enabling didn't work
uk: Тунельний пристрій 'sit0' не працює

en: Turning off allow_ypbind SELinux boolean
uk: Скидання ознаки allow_ypbind SELinux

en: Turning off quotas:
uk: Вимикаються квоти:

en: Turning off swap:
uk: Вимикається механізм підкачки:

en: Turning on allow_ypbind SELinux boolean
uk: Встановлення ознаки allow_ypbind SELinux

en: Unconfigured: $prog, /etc/gkrellmd.conf not found
uk: Не налаштовано: $prog, /etc/gkrellmd.conf не знайдено

en: Unconfigured: $prog, see /etc/sysconfig/hddtemp:
uk: Не налаштовано: $prog, дивіться /etc/sysconfig/hddtemp:

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unloading ISDN modules
uk: Вивантажуються модулі ISDN

en: Unmounting $mountpoint:
uk: Від'єднується файлова система $mountpoint:

en: Unmounting CIFS filesystems:
uk: Відключаються файлові системи CIFS:

en: Unmounting NCP filesystems:
uk: Відключаються файлові системи NCP:

en: Unmounting file systems
uk: Відключаються файлові системи

en: Unmounting loopback filesystems (retry):
uk: Відключаються файлові системи loopback (повторно):

en: Unmounting loopback filesystems:
uk: Відключаються файлові системи loopback:

en: Unmounting pipe file systems (retry):
uk: Відключаються файлові системи (повторно):

en: Unmounting pipe file systems:
uk: Відключаються файлові системи:

en: Unregistering binary handler for Windows applications:
uk: Знімається реєстрація двійкового обробника Windows-програм:

en: Unregistering binary handler for qemu applications
uk: Знімається реєстрація двійкового обробника для програм qemu

en: Unsupported mechanism '$mechanism' for sending trigger to radvd
uk: Непідтримуваний механізм '$mechanism' для надсилання тригера до radvd

en: Unsupported reason '$reason' for sending trigger to radvd
uk: Непідтримувана причина '$reason' для надсилання команди перемикання стану до radvd

en: Unsupported selection '$selection' specified (arg 2)
uk: Вказано непідтримуваний параметр selection '$selection' (аргумент 2)

en: Updating RPMS in group $group:
uk: Оновлення пакетів RPMS у групі $group:

en: Usage $0 {start|stop|restart|condrestart|save|status}
uk: Використання:  $0 {start|stop|restart|condrestart|save|status}

en: Usage: $0 (start|stop|restart|condrestart|status)
uk: Використання: $0 (start|stop|restart|condrestart|status)

en: Usage: $0 {condrestart|try-restart|start|stop|restart|reload|force-reload|status}
uk: Використання: $0 {condrestart|try-restart|start|stop|restart|reload|force-reload|status}

en: Usage: $0 {start|forcestart|stop|status|restart|orcerestart|reload|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|forcestart|stop|status|restart|orcerestart|reload|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|force-reload|reload|try-restart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|force-reload|reload|try-restart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|force-reload|restart|try-restart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|force-reload|restart|try-restart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|reload|configtest|status|force-reload|upgrade|restart}
uk: Використання: $0 {start|stop|reload|configtest|status|force-reload|upgrade|restart}

en: Usage: $0 {start|stop|reload|force-reload|report|restart|try-restart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|reload|force-reload|report|restart|try-restart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|reload|restart|dump|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|reload|restart|dump|status}

en: Usage: $0 {start|stop|reload|restart|showsysctl}
uk: Використання: $0 {start|stop|reload|restart|showsysctl}

en: Usage: $0 {start|stop|reload|restart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|reload|restart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|reload}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|configtest|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|configtest|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|reload|rehash|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|reload|rehash|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|reload|status|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|reload|status|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|reload|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|reload|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|status|panic|save}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|status|panic|save}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|try-restart|status|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|try-restart|status|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condstart|condrestart|status|condstop}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condstart|condrestart|status|condstop}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condstart|condrestart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condstart|condrestart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condstop|condrestart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condstop|condrestart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|abort|flush|check|status|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|abort|flush|check|status|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|condrestart|checkconfig}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|condrestart|checkconfig}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|condrestart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|condrestart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|force-reload|condrestart|try-restart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|force-reload|condrestart|try-restart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|force-reload|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|force-reload|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|status|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|status|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|status|condrestart|configtest}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|status|condrestart|configtest}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|status|condrestart|try-restart|reload|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|status|condrestart|try-restart|reload|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|status|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|status|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|status|cron|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|status|cron|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|try-restart|condrestart|reload|force-reload|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|try-restart|condrestart|reload|force-reload|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|try-restart|force-reload|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|try-restart|force-reload|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|try-restart|reload|force-reload|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|try-restart|reload|force-reload|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|try-restart|status|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|try-restart|status|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|restart}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart}

en: Usage: $0 {start|stop|softstop|status|restart|try-restart|reload|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|softstop|status|restart|try-restart|reload|force-

en: Usage: $0 {start|stop|status|condrestart|reload|restart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|condrestart|reload|restart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|condrestart|restart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|condrestart|restart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|reload|restart|condrestart|probe}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|reload|restart|condrestart|probe}

en: Usage: $0 {start|stop|status|reload|restart|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|reload|restart|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|condstop|reload|force-reload|initdb}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|condstop|reload|force-reload|initdb}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload|rotate|resume}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload|rotate|resume}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload|rotate}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload|rotate}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|stats|notify|reload|rebuild|running|update}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|stats|notify|reload|rebuild|running|update}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|cyclelogs|online|offline|command}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|cyclelogs|online|offline|command}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|force-reload|reload|condrestart|try-restart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|force-reload|reload|condrestart|try-restart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|pause|continue|reload|force-reload|condrestart|condstop}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|pause|continue|reload|force-reload|condrestart|condstop}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|probe|condrestart|condstop}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|probe|condrestart|condstop}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|propagate}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|propagate}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|reload|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|reload|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload|condrestart|genconfig}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload|condrestart|genconfig}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload|condrestart|once|genconfig}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload|condrestart|once|

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload|try-restart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload|try-restart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|reload|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|try-restart|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|try-restart|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|try-restart|reload|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|try-restart|reload|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|try-restart|restart|force-reload|reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|try-restart|restart|force-reload|reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|status}

en: Usage: $0 {start|stop|switch|status|restart|condrestart|condstop|reload|force-reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|switch|status|restart|condrestart|condstop|reload|force-reload}

en: Usage: $0 {start|stop}
uk: Використання: $0 {start|stop}

en: Usage: $0 {start}
uk: Використання: $0 {start}

en: Usage: $BASENAME {start|stop|restart|reload|condrestart|status|quickstart|quickstop}
uk: Використання: $BASENAME {start|stop|restart|reload|condrestart|status|quickstart|quickstop}

en: Usage: $PRIVOXY_PRG {start|stop|reload|restart|condrestart|status|top}
uk: Використання: $PRIVOXY_PRG {start|stop|reload|restart|condrestart|status|top}

en: Usage: $PROG {start|stop|restart|reload|condrestart|status}
uk: Використання: $PROG {start|stop|restart|reload|condrestart|status}

en: Usage: $prog {start|stop|restart|condrestart|reload|status
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|condrestart|reload|status

en: Usage: $prog {start|stop|restart|condrestart|reload|status|fullstatus|graceful|help|configtest}
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|condrestart|reload|status|fullstatus|graceful|help|configtest}

en: Usage: $prog {start|stop|restart|condrestart|reload|status}
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|condrestart|reload|status}

en: Usage: $prog {start|stop|restart|condrestart|status|help}
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|condrestart|status|help}

en: Usage: $prog {start|stop|restart|condrestart|status}
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|condrestart|status}

en: Usage: $prog {start|stop|restart|force-reload|condrestart|status}
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|force-reload|condrestart|status}

en: Usage: $prog {start|stop|restart|reload|condrestart|status|help}
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|reload|condrestart|status|help}

en: Usage: $prog {start|stop|restart|status|compile|cleanup} [option]
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|status|compile|cleanup} [option]

en: Usage: $prog {start|stop|restart|status|condrestart}
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|status|condrestart}

en: Usage: $prog {start|stop|restart}
uk: Використання: $prog {start|stop|restart}

en: Usage: $prog {start|stop|status|reload|restart|condrestart|force-reload|try-restart} [<configfile.{yml|conf}>]
uk: Використання: $prog {start|stop|status|reload|restart|condrestart|force-reload|try-restart} [<configfile.{yml|conf}>]

en: Usage: $prog {start|stop|status|restart|condrestart}
uk: Використання: $prog {start|stop|status|restart|condrestart}

en: Usage: $prog {start|stop|status|restart|reload|condrestart}
uk: Використання: $prog {start|stop|status|restart|reload|condrestart}

en: Usage: $prog {start|stop|status|restart|try-restart}
uk: Використання: $prog {start|stop|status|restart|try-restart}

en: Usage: $progname {start|stop|restart|condrestart|status}
uk: Використання: $progname {start|stop|restart|condrestart|status}

en: Usage: $service {start|stop|restart|list|status|clean}
uk: Використання: $service {start|stop|restart|list|status|clean}

en: Usage: ${IP6TABLES} {start|stop|restart|condrestart|status|panic|save}
uk: Використання: ${IP6TABLES} {start|stop|restart|condrestart|status|panic|save}

en: Usage: ${IPTABLES} {start|stop|restart|condrestart|status|panic|save}
uk: Використання: ${IPTABLES} {start|stop|restart|condrestart|status|panic|save}

en: Usage: apmd {start|stop|status|restart|reload|force-reload|condrestart}
uk: Використання: apmd {start|stop|status|restart|reload|force-reload|condrestart}

en: Usage: drbdlinksclean {start|stop|status|restart|force-reload}
uk: Використання: drbdlinksclean {start|stop|status|restart|force-reload}

en: Usage: ifup <device name>
uk: Використання: ifup <ім'я пристрою>

en: Usage: killproc [-p pidfile] [ -d delay] {program} [-signal]
uk: Використання: killproc [-p pid-файл] [ -d затримка] {програма} [-signal]

en: Usage: killproc {program} [signal]
uk: Використання: killproc {програма} [сигнал]

en: Usage: nfs {start|stop|status|restart|reload|condrestart|condstop}
uk: Використання: nfs {start|stop|status|restart|reload|condrestart|condstop}

en: Usage: pidfileofproc {program}
uk: Використання: pidfileofproc {програма}

en: Usage: pidofproc [-p pidfile] {program}
uk: Використання: pidofproc [-p pid-файл] {програма}

en: Usage: pure-ftpd {start|stop|restart|reload|condrestart|status}
uk: Використання: pure-ftpd {start|stop|restart|reload|condrestart|status}

en: Usage: status [-p pidfile] {program}
uk: Використання: status [-p pidfile] {програма}

en: Usage: status {program}
uk: Використання: status {програма}

en: Usage: sys-unconfig
uk: Використання: sys-unconfig

en: Use "scandvb -o vdr" from the dvb-apps package to create one.
uk: Для створення використовуйте "scandvb -o vdr" з пакету dvb-apps.

en: Users cannot control this device.
uk: Користувачі не можуть керувати цим пристроєм.

en: Using 6to4 and RADVD IPv6 forwarding usually should be enabled, but it isn't
uk: Для використання 6to4 та RADVD маршрутизація IPv6 повинна бути ввімкнена!

en: VNC server
uk: сервер VNC

en: WARNING
uk: УВАГА!

en: WARNING: vconfig not able to disable REORDER_HDR on ${DEVICE}
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: vconfig не може вимкнути REORDER_HDR на ${DEVICE}

en: Waiting for network...
uk: Очікування мережі...

en: Waiting for reader attach/detach events...
uk: Очікування події підключення/відключення пристрою зчитування...

en: Warning: $prog may not have exited, start/restart may fail
uk: Попередження: програма $prog, можливо, не завершилась, її запуск/перезапуск може не вдатися

en: Warning: configured MTU '$IPV6TO4_MTU' for 6to4 exceeds maximum limit of '$tunnelmtu', ignored
uk: Попередження: величина MTU '$IPV6TO4_MTU' для 6to4 перевищує максимальне значення '$tunnelmtu', ігнорується.

en: Warning: interface 'tun6to4' does not support 'IPV6_DEFAULTGW', ignored
uk: Попередження: інтерфейс 'tun6to4' не підтримує 'IPV6_DEFAULTGW', ігнорується

en: Warning: ipppd (kernel 2.4.x and below) doesn't support IPv6 using encapsulation 'syncppp'
uk: Попередження: ipppd (kernel 2.4.x та нижче) не підтримує IPv6 використовуючи інкапсуляцію 'syncppp'

en: Warning: link doesn't support IPv6 using encapsulation 'rawip'
uk: Попередження: пристрій не підтримує IPv6 за допомогою інкапсуляції 'rawip'

en: Wine binary format handlers are not registered.
uk: Обробники двійкового формату Wine не зареєстровані.

en: Wine binary format handlers are registered.
uk: Обробники двійкового формату Wine зареєстровані.

en: You need to upgrade the data format before using PostgreSQL.
uk: Перед використанням PostgreSQL слід оновити формат даних.

en: adsl-start does not exist or is not executable for ${DEVICE}
uk: adsl-start не існує або не є виконуваним для ${DEVICE}

en: amd shutdown
uk: зупиняється amd

en: certs generation
uk: генерується сертифікат

en: clement stop
uk: зупиняється clement

en: common address redundancy protocol daemon
uk: служба протоколу CARP

en: conf addition
uk: додавання конфігурації

en: database check
uk: перевірка бази даних

en: database initialization
uk: ініціалізація бази даних

en: dead but pid file exists
uk: неживий, але існує його pid-файл

en: dead but subsys locked
uk: неживий, але підсистема заблокована

en: denyhosts cron service is disabled.
uk: cron-службу denyhosts вимкнено.

en: denyhosts cron service is enabled.
uk: cron-службу denyhosts увімкнено.

en: domain is '$NISDOMAIN'
uk: ім'я домену - '$NISDOMAIN'

en: domain not found
uk: домен не знайдено

en: error in $FILE: IPADDR_START and IPADDR_END don't agree
uk: помилка в $FILE: IPADDR_START та IPADDR_END не узгоджені

en: error in $FILE: IPADDR_START greater than IPADDR_END
uk: помилка в $FILE: IPADDR_START більше ніж IPADDR_END

en: error in $FILE: already seen device $parent_device:$DEVNUM in $devseen
uk: помилка в $FILE: пристрій $parent_device:$DEVNUM вже зустрічався у $devseen

en: error in $FILE: already seen ipaddr $IPADDR in $ipseen
uk: помилка в $FILE: адреса $IPADDR вже зустрічається у $ipseen

en: error in $FILE: didn't specify device or ipaddr
uk: помилка у $FILE: не вказано ані пристрій, ані IP-адресу

en: error in $FILE: invalid alias number
uk: помилка у $FILE: неправильний номер псевдоніма (alias)

en: error in ifcfg-${parent_device}: files
uk: помилка в ifcfg-${parent_device}: файли

en: failed to clean cache $s.ko
uk: помилка при очищенні кешу $s.ko

en: found CRASH file, srv not started
uk: знайдено файл CRASH, srv не запущено

en: freshclam daemon NOT up and running (please check this)
uk: служба freshclam НЕ запущена (перевірте)

en: ifup-ppp for ${DEVICE} exiting
uk: Зупиняється ifup-ppp для ${DEVICE}

en: ifup-ppp for ${DEVNAME} exiting
uk: зупиняється ifup-ppp для ${DEVNAME}

en: innd shutdown
uk: зупиняється innd

en: irattach shutdown
uk: зупиняється irattach

en: irattach startup
uk: Запускається irattach

en: is stopped
uk: зупинено

en: key generation
uk: генерується ключ

en: killing ctdbd
uk: знищується ctdbd

en: ktune stettings are not applied.
uk: параметри ktune не застосовані.

en: move passphrase file
uk: переміщення файлу з паролем

en: named: already running
uk: named: вже запущено

en: netconsole module loaded
uk: Модуль netconsole завантажено.

en: netconsole module not loaded
uk: Модуль netconsole не завантажено

en: netconsole: can't resolve MAC address of $SYSLOGADDR
uk: netconsole: не вдається розв'язати MAC-адресу $SYSLOGADDR

en: no dictionaries installed
uk: словники не встановлено

en: not reloading $httpd due to configuration syntax error
uk: не перезавантажується $httpd через синтаксичну помилку у параметрах

en: not reloading due to configuration syntax error
uk: не перезавантажується через синтаксичні помилки у параметрах

en: packet import
uk: пакетний імпорт

en: parse error
uk: помилка при аналізі

en: pppd does not exist or is not executable
uk: pppd не існує або не є виконуваним

en: pppd does not exist or is not executable for ${DEVICE}
uk: pppd не існує або не є виконуваним для ${DEVICE}

en: pppd started for ${DEVNAME} on ${MODEMPORT} at ${LINESPEED}
uk: служба pppd запущена для ${DEVNAME} на ${MODEMPORT} на швидкості ${LINESPEED}

en: program is dead and /var/lock lock file exists
uk: програма не жива, але існує файл блокування у /var/lock

en: program is dead and /var/run pid file exists
uk: прогарам нежива, але існує її pid-файл у /var/run

en: program is not running
uk: програму не запущено

en: program or service status is unknown
uk: статус програми або служби невідомий

en: qemu binary format handlers are not registered.
uk: Обробники двійкового формату qemu не зареєстровані.

en: qemu binary format handlers are registered.
uk: Обробники двійкового формату qemu зареєстровані.

en: radvd control enabled, but config is not complete
uk: Керування radvd дозволено, але конфігурація незавершена

en: radvd not (properly) installed, triggering failed
uk: radvd не встановлено або неправильно встановлено, помилка тригера

en: reload
uk: перевантаження

en: reloading sm-client:
uk: перезапускається sm-client:

en: restart
uk: перезапуск

en: restarting $prog...
uk: перезапускається $prog:

en: stale lock files may be present in $directory
uk: файли застарілих блокувань можуть бути присутні у $directory

en: start
uk: запуск

en: status $rc of $prog
uk: статус $rc програми $prog

en: to
uk: у

en: usage: $0 <net-device>
uk: використання: $0 <мережний-пристрій>

en: usage: ifdown <device name>
uk: використання: ifdown <iм'я пристрою>

en: usage: ifup-aliases <net-device> [<parent-config>]
uk: Використання: ifup-aliases <мережний-пристрій> [<основний пристій>]

en: usage: ifup-routes <net-device> [<nickname>]
uk: використання: ifup-routes <мережний-пристрій> [<псевдонім>]

en: vncserver shutdown
uk: зупинення vncserver

en: vncserver start
uk: запуск vncserver

en: vncserver startup
uk: запуск vncserver
