authconfig - en to uk translation catalogue (241 entries)

en:  <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |   <Space> selects   |  <F12> next screen
uk:  <Tab>/<Alt-Tab> між елементами   |   <Space> вибір   |  <F12> наступний екран

en: <b>Authentication Configuration</b>
uk: <b>Налаштовування автентифікації</b>

en: <b>Local Authentication Options</b>
uk: <b>Налаштовування локальної автентифікації

en: <b>Other Authentication Options</b>
uk: <b>Налаштовування іншої автентифікації</b>

en: <b>Smart Card Authentication Options</b>
uk: <b>Параметри автентифікації смарт-карт</b>

en: <b>User Account Configuration</b>
uk: <b>Налаштовування облікового запису користувача</b>

en: <domain>
uk: <домен>

en: <lowest-highest>
uk: <нижній-верхній>

en: <module>
uk: <модуль>

en: <realm>
uk: <область>

en: <server>
uk: <сервер>

en: <servers>
uk: <сервери>

en: <small><b>Tip:</b> Smart cards support logging into both local and centrally managed accounts.</small>
uk: <small><b>Підказка:</b> Смарт-карти підтримують можливості журналювання у локальних та централізовано керованих облікових записах.</small>

en: <small><b>Tip:</b> This is managed via /etc/security/access.conf.</small>
uk: <small><b>Підказка:</b> Керування здійснюється у /etc/security/access.conf.</small>

en: <workgroup>
uk: <робоча група>

en: ADS Realm:
uk: Області ADS:

en: Ad_min Servers:
uk: _Керівні сервери:

en: Admin Server:
uk: Керуючий сервер:

en: Advanced _Options
uk: _Додаткові параметри

en: Alert
uk: Увага

en: All configuration files which were modified by the previous authentication configuration change will be restored from backup. Revert the changes?
uk: Будуть відновлені всі файли конфігурації, які було змінено попередньою зміною параметрів. Відновити файли?

en: Allow offline _login
uk: _Дозволити автономний вхід

en: Aut_hentication Method:
uk: _Метод автентифікації:

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Authentication Configuration
uk: Налаштовування автентифікації

en: Authentication module %s/pam_%s.so is missing. Authentication process might not work correctly.
uk: Відсутній модуль аутентифікації %s/pam_%s.so. процес аутентифікації не буде коректним.

en: Back
uk: Назад

en: Bad smart card removal action specified.
uk: Вказано неправильну дію видалення смарт-картки.

en: Base DN:
uk: Базовий DN:

en: Cache Information
uk: Кешувати інформацію

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Card Re_moval Action:
uk: Дія при _витягуванні картки:

en: Certificate _URL:
uk: _URL сертифікату:

en: Click this button if you did not download a CA certificate yet or you have not set the CA certificate up by other means.
uk: Натисніть цю кнопку, якщо ви досі не завантажили сертифікат CA або сертифікат ще не визначений.

en: Control how the system verifies users who attempt to log in
uk: Визначає методи перевірки користувачів, які намагаються ввійти

en: Create _home directories on the first login
uk: Створювати _домашні каталоги при першому вході

en: Do not configure _NTP
uk: _Не налаштовувати NTP

en: Do_n't Save
uk: _Не зберігати

en: Domain Administrator:
uk: Адміністратор домену:

en: Domain Controllers:
uk: Контролери домену:

en: Domain _administrator:
uk: _Адміністратор домену:

en: Domain:
uk: Домен:

en: Download CA Certificate
uk: Завантажити сертифікат CA

en: Enable _fingerprint reader support
uk: Увімкнути підтримку _відбитків пальців

en: Enable _local access control
uk: Увімкнути _локальне керування доступом

en: Enable _smart card support
uk: Увімкнути підтримку с_март-карток

en: Error downloading CA certificate
uk: Помилка завантаження сертифікату CA

en: Fingerprint authentication allows you to log in by scanning your finger with the fingerprint reader.
uk: Автентифікація за відбитками пальців дозволяє входити у систему при успішному скануванні відбитку пальця.

en: Fingerprint reader
uk: Сканер відбитків пальців

en: Hashing or crypto algorithm used for storing passwords of local users
uk: Алгоритм хешування/шифрування використовується при збереженні паролів локальних користувачів

en: Hostname or ldap:// or ldaps:// URI pointing to the LDAP server.
uk: Назва вузла чи URI у форматі ldap:// чи ldaps:// для вказування LDAP-сервера.

en: IPA R_ealm:
uk: _Область IPA:

en: IPA _Domain:
uk: _Домен IPA:

en: IPA _Server:
uk: С_ервер IPA:

en: IPAv2 Settings
uk: Параметри IPAv2

en: IPAv2 domain join was not succesful. The ipa-client-install command failed.
uk: Не вдалося увійти до домену IPAv2. Програмою ipa-client-install повернуто повідомлення про помилку.

en: IPAv2 password
uk: Пароль до IPAv2

en: If the home directory of an user doesn't exist yet it will be created automatically on his first login.
uk: Якщо домашній каталог користувача ще не існує, він буде автоматично створений при першому вході.

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Join Domain
uk: Вхід у домен

en: Join Settings
uk: Параметри входу

en: Joining Winbind Domain
uk: Підключення до Winbind домену

en: Kerberos Settings
uk: Параметри Kerberos

en: Kerberos password
uk: Пароль Kerberos

en: LDAP Search _Base DN:
uk: _Базовий DN для пошуку LDAP:

en: LDAP Settings
uk: Параметри LDAP

en: LDAP _Server:
uk: _Сервер LDAP:

en: LDAP authentication
uk: LDAP автентифікація

en: LDAP password
uk: Пароль LDAP

en: Local accounts only
uk: Лише локальні облікові записи

en: Local authorization is sufficient
uk: Достатньо локальної авторизації

en: Lock
uk: Блокувати

en: NIS Settings
uk: Параметри NIS

en: NIS _Domain:
uk: _Домен NIS:

en: NIS _Server:
uk: С_ервер NIS:

en: NIS password
uk: Пароль NIS

en: Next
uk: Далі

en: No
uk: Ні

en: Ok
uk: Гаразд

en: Password
uk: Пароль

en: Password:
uk: Пароль:

en: R_ealm:
uk: О_бласть:

en: Realm:
uk: Область:

en: Require smart car_d for login
uk: Вимагати с_март-картку для входу у систему

en: Restore the configuration files backed up before the previous configuration change
uk: Відновлювати файли конфігурації, копії яких були збережені до набрання змінами сили

en: Revert
uk: Відновити:

en: Save Settings
uk: Збереження змін

en: Security Model:
uk: Модель безпеки:

en: Server:
uk: Сервер:

en: Smart card authentication allows you to log in using a certificate and key associated with a smart card.
uk: Автентифікація смарт-картками дозволяє входити у систему з використанням сертифікату та ключа, що пов'язаний зі смарт-карткою.

en: Some of the configuration changes you've made should be saved to disk before continuing.  If you do not save them, then your attempt to join the domain may fail.  Save changes?
uk: Перш ніж продовжити необхідно записати на диск деякі зроблені вами зміни у параметрах. Якщо ви їх не збережете, ваша спроба приєднатись до домену не вдасться. Зберегти зміни?

en: Te_mplate Shell:
uk: _Оболонка шаблону:

en: Template Shell:
uk: Оболонка шаблону:

en: The %s file was not found, but it is required for %s support to work properly.
    Install the %s package, which provides this file.
uk: Не знайдено файл %s, але він потрібен для забезпечення правильної роботи %s.
    Встановіть пакет %s, який містить цей файл.

en: To connect to a LDAP server with TLS protocol enabled you need a CA certificate which signed your server's certificate. Copy the certificate in the PEM format to the '%s' directory.
    Then press OK.
uk: Щоб з'єднатись з сервером LDAP використовуючи TLS, треба мати сертифікат CA, яким підписаний сертифікат вашого сервера. Скопіюйте сертифікат у форматі PEM у каталог '%s'.
    Потім натисніть Гаразд.

en: To verify the LDAP server with TLS protocol enabled you need a CA certificate which signed the server's certificate. Please fill in the URL where the CA certificate in the PEM format can be downloaded from.
uk: Для підключення до сервера LDAP з використанням TLS треба наявність сертифікату CA, яким підписаний сертифікат вашого сервера. Вкажіть адресу (URL), за якою можна звантажити сертифікат CA у форматі PEM.

en: Unable to initialize graphical environment. Most likely cause of failure
    is that the tool was not run using a graphical environment. Please either
    start your graphical user interface or set your DISPLAY variable.
uk: Не вдалося ініціалізувати графічне середовище. Ймовірно, причиною
    є те, що програму запущено поза графічним середовищем. Будь
    ласка, або запустіть графічний інтерфейс, або встановіть відповідне
    значення змінної DISPLAY.

en: Unknown password hashing algorithm specified, using sha256.
uk: Вказано невідомий алгоритм хешування пароля, використовуючи sha256.

en: Use DNS to _locate KDCs for realms
uk: Використовувати DNS для _пошуку KDC для областей

en: Use DNS to locate KDCs for realms
uk: Використовувати DNS для пошуку KDC для областей

en: Use DNS to resolve hosts to realms
uk: Використовувати DNS для пошуку вузлів та областей

en: Use D_NS to resolve hosts to realms
uk: _Використовувати DNS для пошуку вузлів та областей

en: Use Fingerprint reader
uk: Використовувати сканування звітів

en: Use IPAv2
uk: Використовувати IPAv2

en: Use Kerberos
uk: Використовувати Kerberos

en: Use LDAP
uk: Використовувати LDAP

en: Use LDAP Authentication
uk: Викор. автентифікацію LDAP

en: Use MD5 Passwords
uk: Використовувати паролі MD5

en: Use NIS
uk: Використовувати NIS

en: Use Shadow Passwords
uk: Використовувати приховані паролі

en: Use TLS
uk: Використовувати TLS

en: Use Transport Layer Security extension for LDAP as defined by RFC-2830. It must not be ticked with ldaps server URI.
uk: Використовувати розширені можливості TLS (Transport Layer Security) для LDAP (згідно RFC-2830). Не видирайте цей параметр, якщо використовується URI LDAP-сервера.

en: Use Winbind
uk: Використовувати Winbind

en: Use Winbind Authentication
uk: Викор. автентифікацію Winbind

en: Use _TLS to encrypt connections
uk: Використовувати _TLS для шифрування з'єднань

en: Use the "Join Domain" button to join the IPAv2 domain.
uk: Скористайтеся кнопкою «Увійти в домен», щоб увійти до домену IPAv2.

en: User Information
uk: Інформація про користувача

en: Warning
uk: Попередження

en: When enabled /etc/security/access.conf will be consulted for authorization of users access.
uk: Якщо параметр увімкнено, то файл /etc/security/access.conf буде використовуватись для перевірки автентичності при доступі користувачів.

en: Winbind ADS R_ealm:
uk: _Область ADS Winbind:

en: Winbind Domain Co_ntrollers:
uk: _Контролери домену Winbind:

en: Winbind Settings
uk: Параметри Winbind

en: Winbind _Domain:
uk: _Домен Winbind:

en: Winbind authentication
uk: Аутентифікація Winbind

en: Winbind password
uk: Пароль Winbind

en: Yes
uk: Так

en: You must provide ldaps:// server address or use TLS for LDAP authentication.
uk: Треба вказати адресу ldaps:// або використовувати автентифікацію TLS для LDAP.

en: _Download CA Certificate...
uk: _Завантажити сертифікат CA...

en: _Identity & Authentication
uk: _Аутентифікація

en: _Join Domain...
uk: _Увійти в домен...

en: _KDCs:
uk: _KDC

en: _Password Hashing Algorithm:
uk: Ал_горитм хешування паролю:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Security Model:
uk: _Модель безпеки:

en: _User Account Database:
uk: _База даних облікових записів користувачів:

en: action to be taken on smart card removal
uk: дія при витягуванні смарт-картки

en: authenticate system accounts by local files only
uk: авторизувати локальних користувачів лише через локальні файли

en: authenticate system accounts by network services
uk: авторизувати локальних користувачів через мережні служби

en: authorize local users also through remote service
uk: авторизувати локальних користувачів через зовнішні служби

en: caching
uk: кешування

en: can only be run as root
uk: може виконуватись лише користувачем root

en: check access.conf during account authorization
uk: перевіряти access.conf при перевірці автентичності облікового запису

en: configures winbind to allow offline login
uk: налаштовує winbind на дозвіл offline входу

en: configures winbind to assume that users with no domain in their user names are domain users
uk: налаштовує winbind таким чином, що користувачі, які не містять домен у своїй назві, вважаються членами домену

en: configures winbind to assume that users with no domain in their user names are not domain users
uk: налаштовує winbind таким чином, що користувачі, які не містять домен у своїй назві не вважаються членами домену

en: configures winbind to prevent offline login
uk: налаштовує winbind на заборону offline входу

en: create home directories for users on their first login
uk: створювати домашні каталоги користувачів при першому вході

en: default LDAP base DN
uk: базова DN сервера LDAP

en: default LDAP server hostname or URI
uk: назва вузла чи URI стандартного LDAP-сервера

en: default NIS domain
uk: домен NIS

en: default NIS server
uk: типовий сервер NIS

en: default hesiod LHS
uk: hesiod LHS

en: default hesiod RHS
uk: типовий hesiod RHS

en: default kerberos KDC
uk: kerberos KDC

en: default kerberos admin server
uk: керуючий сервер kerberos

en: default kerberos realm
uk: область kerberos

en: default realm for samba and winbind when security=ads
uk: типова область (realm) для samba та winbind якщо security=ads

en: default smart card module to use
uk: модуль смарт-карток що типово використовується

en: dialog was cancelled
uk: діалог було перервано

en: disable IPAv2 for user information and authentication by default
uk: типово не використовувати IPAv2 для зберігання даних користувачів і розпізнавання

en: disable LDAP for authentication by default
uk: не використовувати автентифікацію LDAP

en: disable LDAP for user information by default
uk: не використовувати LDAP для отримання інформації про користувачів

en: disable MD5 passwords by default
uk: вимкнути паролі MD5

en: disable NIS for user information by default
uk: не використовувати NIS для отримання інформації про користувачів

en: disable SSSD for authentication by default (still used for supported configurations
uk: типово вимкнути розпізнавання SSSD (SSSD буде використано для конфігурацій, що підтримують SSSD)

en: disable SSSD for user information by default (still used for supported configurations)
uk: типово вимкнути надання даних користувачів SSSD (SSSD буде використано для конфігурацій, що підтримують SSSD)

en: disable authentication with fingerprint readers by default
uk: не використовувати автентифікацію за допомогою відбитків пальців

en: disable authentication with smart card by default
uk: не використовувати автентифікацію смарт-карток

en: disable caching of user credentials in SSSD by default
uk: не використовувати кешування інформації про користувачів у SSSD

en: disable caching of user information by default
uk: не використовувати кешування інформації про користувачів

en: disable hesiod for user information by default
uk: не використовувати hesiod для інформації про користувачів

en: disable kerberos authentication by default
uk: не використовувати автентифікацію kerberos

en: disable shadowed passwords by default
uk: увімкнути приховані паролі

en: disable use of DNS to find kerberos KDCs
uk: вимкнути використання DNS для пошуку kerberos KDC

en: disable use of DNS to find kerberos realms
uk: вимкнути використання DNS для пошуку областей kerberos

en: disable use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
uk: не використовувати схему RFC-2307bis для пошуку інформації про користувача на LDAP

en: disable use of TLS with LDAP (RFC-2830)
uk: вимкнути використання TLS з LDAP (RFC-2830)

en: disable winbind for authentication by default
uk: не використовувати winbindauth для автентифікації

en: disable winbind for user information by default
uk: не використовувати winbind для інформації про користувачів

en: disable wins for hostname resolution
uk: не використовувати wins для розв'язання назв вузлів

en: display Back instead of Cancel in the main dialog of the TUI
uk: відображати у головному вікні текстового інтерфейсу кнопку Назад замість кнопки Скасувати

en: do not check access.conf during account authorization
uk: не перевіряти access.conf при перевірці автентичності облікового запису

en: do not create home directories for users on their first login
uk: не створювати домашні каталоги користувачів при першому вході

en: do not display the deprecated text user interface
uk: не відображати застарілий текстовий інтерфейс

en: do not prefer dns over wins or nis for hostname resolution
uk: не надавати перевагу dns, замість wins для розв'язання назв вузлів

en: do not require smart card for authentication by default
uk: не вимагати автентифікацію смарт-карток

en: do not setup the NTP against the IPAv2 domain
uk: не налаштовувати NTP для домену IPAv2

en: do not start/stop portmap, ypbind, and nscd
uk: не запускати/зупиняти portmap, ypbind, та nscd

en: do not update the configuration files, only print new settings
uk: не оновлювати конфігураційні файли, лише вивести нові параметри

en: enable IPAv2 for user information and authentication by default
uk: типово використовувати IPAv2 для зберігання даних користувачів і розпізнавання

en: enable LDAP for authentication by default
uk: використовувати автентифікацію LDAP

en: enable LDAP for user information by default
uk: увімкнути LDAP для отримання інформації про користувачів

en: enable MD5 passwords by default
uk: увімкнути паролі MD5

en: enable NIS for user information by default
uk: увімкнути NIS для отримання інформації про користувачів

en: enable SSSD for authentication by default with manually managed configuration
uk: типово увімкнути розпізнавання з SSSD з конфігурацією, що керується вручну

en: enable SSSD for user information by default with manually managed configuration
uk: типово увімкнути надання даних користувачів SSSD з конфігурацією, що керується вручну

en: enable authentication with fingerprint readers by default
uk: використовувати автентифікацію за допомогою відбитків пальців

en: enable authentication with smart card by default
uk: використовувати автентифікацію смарт-карток

en: enable caching of user credentials in SSSD by default
uk: використовувати кешування інформації про користувачів у SSSD

en: enable caching of user information by default (automatically disabled when SSSD is used)
uk: використовувати кешування інформації про користувачів (автоматично вимкнено при використанні SSSD)

en: enable hesiod for user information by default
uk: використовувати hesiod для інформації про користувачів

en: enable kerberos authentication by default
uk: використовувати автентифікацію kerberos

en: enable shadowed passwords by default
uk: увімкнути приховані паролі

en: enable use of DNS to find kerberos KDCs
uk: увімкнути використання DNS для пошуку kerberos KDC

en: enable use of DNS to find kerberos realms
uk: увімкнути використання DNS для пошуку областей kerberos

en: enable use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
uk: використовувати схему RFC-2307bis для пошуку інформації про користувача на LDAP

en: enable use of TLS with LDAP (RFC-2830)
uk: увімкнути використання TLS з LDAP (RFC-2830)

en: enable winbind for authentication by default
uk: використовувати winbindauth для автентифікації

en: enable winbind for user information by default
uk: використовувати winbind для інформації про користувачів

en: enable wins for hostname resolution
uk: використовувати wins для розв'язання назв вузлів

en: gid range winbind will assign to domain or ads users
uk: діапазон gid, який winbind буде призначати домену або ads користувачам

en: hash/crypt algorithm for new passwords
uk: хеш/алгоритм для нового пароля

en: join the IPAv2 domain as this account
uk: долучити домен IPAv2 як цей обліковий запис

en: join the winbind domain or ads realm now as this administrator
uk: входити у winbind домен або ads область як адміністратор

en: load CA certificate from the URL
uk: завантажити сертифікат CA з URL

en: local authorization is sufficient for local users
uk: локальної авторизації достатньо для локальних користувачів

en: names of servers to authenticate against
uk: імена серверів автентифікації

en: never use SSSD implicitly even for supported configurations
uk: ніколи не використовувати SSSD неявно, навіть для конфігурацій, у яких передбачено підтримку SSD

en: opposite of --test, update configuration files with changed settings
uk: протилежність --test, оновлює змінені параметри у конфігураційних файлах

en: prefer dns over wins or nis for hostname resolution
uk: надавати перевагу dns, а не wins для розв'язання назв вузлів

en: probe network for defaults and print them
uk: визначити параметри мережі автоматично

en: require smart card for authentication by default
uk: вимагати автентифікацію смарт-карток

en: restore the backup of configuration files
uk: відновити резервні копії всіх файлів параметрів

en: restore the backup of configuration files saved before the previous configuration change
uk: відновлювати резервні копії файлів конфігурації, які були збережені перед останньою зміною параметрів

en: save a backup of all configuration files
uk: зберегти резервні копії всіх файлів параметрів

en: security mode to use for samba and winbind
uk: режим безпеки для samba та winbind

en: setup the NTP against the IPAv2 domain (default)
uk: налаштувати NTP для домену IPAv2 (типова поведінка)

en: shadow password
uk: приховані паролі

en: the IPAv2 domain the system should be part of
uk: домен IPAv2, частиною якого має бути система

en: the character which will be used to separate the domain and user part of winbind-created user names if winbindusedefaultdomain is not enabled
uk: символ, який буде використовуватись для відокремлення частин домену та користувача у створюваних winbind іменах користувачів, якщо winbindusedefaultdomain не ввімкнено

en: the directory which winbind-created users will have as home directories
uk: каталог, який створені winbind користувачі будуть використовувати для домашніх каталогів

en: the group which winbind-created users will have as their primary group
uk: група, яку створені winbind користувачі будуть використовувати у якості первинної групи

en: the realm for the IPAv2 domain
uk: область дії домену IPAv2

en: the server for the IPAv2 domain
uk: сервер домену IPAv2

en: the shell which winbind-created users will have as their login shell
uk: оболонка, яку створені winbind користувачі будуть використовувати у якості оболонки входу

en: uid range winbind will assign to domain or ads users
uk: діапазон uid, який winbind буде призначати домену або ads користувачам

en: unexpected argument
uk: несподіваний аргумент

en: update all configuration files
uk: оновити всі конфігураційні файли

en: usage: %s [options]
uk: використання: %s [параметри]

en: use SSSD implicitly if it supports the configuration
uk: використовувати SSSD неявно, якщо така можливість підтримується конфігурацією

en: workgroup authentication servers are in
uk: сервери автентифікації робочої групи у
