gdk-pixbuf - en to nl translation catalogue (199 entries)

en: BMP image has bogus header data
nl: BMP-afbeelding bevat onzinnige data in de header

en: BMP image has unsupported header size
nl: BMP-afbeelding heeft een niet-ondersteunde headergrootte

en: Bad code encountered
nl: Foutieve code ontdekt

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
nl: Bits per kanaal van PNG-afbeelding is ongeldig.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
nl: Bits per kanaal van getransformeerde PNG is niet gelijk aan 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor TGA-header

en: Cannot allocate colormap entries
nl: Kan geen geheugen reserveren voor kleurenkaart-items

en: Cannot allocate colormap structure
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor kleurenkaartstructuur

en: Cannot allocate memory for IOBuffer data
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor IOBUFFER gegevens

en: Cannot allocate memory for IOBuffer struct
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor IOBuffer struct

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
nl: Kan geen geheugen reserveren voor TGA-context struct

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor laden van PNM-bestand

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor het laden van XPM-afbeelding

en: Cannot allocate new pixbuf
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor nieuwe pixbuf

en: Cannot allocate temporary IOBuffer data
nl: Kan geen geheugenruimte reserveren voor tijdelijke IOBuffer-gegevens

en: Cannot read XPM colormap
nl: Kan XPM-kleurenkaart niet lezen

en: Cannot realloc IOBuffer data
nl: Kan geheugenruimte voor IOBuffer-gegevens niet opnieuw reserveren

en: Circular table entry in GIF file
nl: Circulair tabelveld in GIF-bestand

en: Color profile has invalid length %d.
nl: Kleurprofiel heeft ongeldige lengte %d.

en: Compressed icons are not supported
nl: Gecomprimeerde pictogrammen worden niet ondersteund

en: Could not allocate memory: %s
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren: %s

en: Could not create stream: %s
nl:  Kon stream niet aanmaken: %s

en: Could not decode ICNS file
nl: Kon ICNS-bestand niet decoderen

en: Could not get image height (bad TIFF file)
nl: Kon afbeeldingshoogte niet vinden (foutief TIFF-bestand)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
nl: Kon afbeeldingsbreedte niet vinden (foutief TIFF-bestand)

en: Could not read from stream: %s
nl: Kon niet van stream lezen: %s

en: Could not seek stream: %s
nl: Kon stream niet doorzoeken: %s

en: Couldn't allocate memory for PCX image
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor PCX-afbeelding

en: Couldn't allocate memory for color profile
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor het kleurenprofiel

en: Couldn't allocate memory for context buffer
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor de context-buffer

en: Couldn't allocate memory for header
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor de header

en: Couldn't allocate memory for line data
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor lijn-data

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor laden van JPEG-bestand

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor opslaan van BMP-bestand

en: Couldn't allocate memory for stream
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor de stream

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
nl: Kon geen geheugenruimte reserveren voor het bufferen van de afbeelding

en: Couldn't create new pixbuf
nl: Kon geen nieuwe pixbuf aanmaken

en: Couldn't decode image
nl: Kon afbeelding niet decoderen

en: Couldn't load bitmap
nl: Kon bitmap niet laden

en: Couldn't load metafile
nl: Kon metabestand niet laden

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
nl: Afbeeldingstype van bestand ‘%s’ werd niet herkend

en: Couldn't save
nl: Kon niet opslaan

en: Couldn't save the rest
nl: Kon de rest niet opslaan

en: Couldn't write to BMP file
nl: Kon niet naar BMP-bestand schrijven

en: Couldn't write to TIFF file
nl: Kon niet naar TIFF-bestand schrijven

en: Cursor hotspot outside image
nl: Cursor hotspot valt buiten de afbeelding

en: Didn't get all lines of PCX image
nl: Niet alle lijnen van PCX-afbeelding verkregen

en: Dimensions of TIFF image too large
nl: Afmetingen van TIFF-afbeelding te groot

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
nl: Fout bij het interpreteren van JPEG-afbeelding (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
nl: Fout bij het lezen van ICNS-afbeelding: %s

en: Error writing to image file: %s
nl: Fout bij het schrijven naar afbeelding: %s

en: Error writing to image stream
nl: Fout bij het schrijven naar afbeelding-stream

en: Excess data in file
nl: Overbodige data in bestand

en: Failed to allocate %d bytes for file read buffer
nl: Reserveren van %d byte geheugenruimte voor de leesbuffer

en: Failed to allocate QTIF context structure.
nl: Kon geen geheugen reserveren voor QTIF-contextstructuur

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
nl: Sluiten van ‘%s’ tijdens het schrijven is mislukt; er kan data verloren zijn gegaan: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
nl: Kon GdkPixbufLoader-object niet aanmaken.

en: Failed to find an image data atom.
nl: Kon geen afbeeldingsdata-atoom vinden.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
nl: Kon RGB-gegevens niet inlezen uit TIFF-bestand

en: Failed to load TIFF image
nl: Kon TIFF-afbeelding niet laden

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
nl: Laden van animatie ‘%s’ mislukt: reden onbekend, waarschijnlijk een beschadigde animatie

en: Failed to load image '%s': %s
nl: Laden van afbeelding ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
nl: Laden van afbeelding ‘%s’ mislukt: reden onbekend, waarschijnlijk een beschadigde afbeelding

en: Failed to open '%s' for writing: %s
nl: Openen van ‘%s’ voor schrijven is mislukt: %s

en: Failed to open TIFF image
nl: Kon TIFF-afbeelding niet openen

en: Failed to open file '%s': %s
nl: Openen van bestand ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to open temporary file
nl: Openen van tijdelijk bestand is mislukt

en: Failed to read QTIF header
nl: Kon QTIF-header niet lezen

en: Failed to read from temporary file
nl: Lezen van tijdelijk bestand is mislukt

en: Failed to save TIFF image
nl: Kon TIFF-afbeelding niet opslaan

en: Failed to skip the next %d bytes with seek().
nl: Kon de volgende %d byte niet overslaan binnen de seek().

en: Failed to write TIFF data
nl: Kon TIFF-data niet schrijven

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
nl: Niet mogelijk om naar tijdelijk bestand te schrijven bij het laden van XBM-afbeelding

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
nl: Niet mogelijk om naar tijdelijk bestand te schrijven bij het laden van XPM-afbeelding

en: Failure reading GIF: %s
nl: Lezen van GIF mislukt: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
nl: Fatale fout in PNG-afbeelding: %s

en: Fatal error reading PNG image file
nl: Fatale fout bij het lezen van PNG-afbeelding

en: Fatal error reading PNG image file: %s
nl: Fatale fout bij het lezen van PNG-afbeelding: %s

en: File does not appear to be a GIF file
nl: Bestand lijkt geen GIF-bestand te zijn

en: File error when reading QTIF atom: %s
nl: Bestandsfout bij lezen van QTIF-atoom: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
nl: Er ontbrak data in het GIF-bestand (misschien was het afgebroken?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
nl: GIF-bestand heeft geen algemeen kleurenpalet, en een kader daarbinnen heeft geen lokaal kleurenpalet

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
nl: GIF-bestand is beschadigd (incorrecte LZW-compressie)

en: GIF image loader cannot understand this image.
nl: GIF-lader begrijpt deze afbeelding niet.

en: GIF image was truncated or incomplete.
nl: GIF-bestand is afgebroken of onvolledig

en: Icon has zero height
nl: Pictogram heeft hoogte nul

en: Icon has zero width
nl: Pictogram heeft breedte nul

en: Image file '%s' contains no data
nl: Afbeelding ‘%s’ bevat geen data

en: Image format unknown
nl: Het bestandsformaat van de afbeelding is onbekend

en: Image has invalid width and/or height
nl: Afbeelding heeft ongeldige breedte en/of hoogte

en: Image has unsupported bpp
nl: Afbeelding heeft een niet ondersteund bpp

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
nl: Afbeelding heeft een niet ondersteund aantal '%d-bit planes'

en: Image has zero height
nl: Afbeelding heeft hoogte nul

en: Image has zero width
nl: Afbeelding heeft breedte nul

en: Image header corrupt
nl: Afbeeldingsheader beschadigd

en: Image is corrupted or truncated
nl: Afbeelding is beschadigd of onvolledig

en: Image pixel data corrupt
nl: Beeldpuntdata van de afbeelding is beschadigd

en: Image too large to be saved as ICO
nl: Afbeelding te groot om als ICO-bestand te worden opgeslagen

en: Image type '%s' is not supported
nl: Afbeeldingstype ‘%s’ wordt niet ondersteund

en: Image type currently not supported
nl: Afbeeldingstype wordt nog niet ondersteund

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different gdk-pixbuf version?
nl: Afbeeldingslader %s geeft de verkeerde interface door; misschien is het de lader van een andere gdk-pixbuf-versie?

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
nl: Deelsgewijs laden van afbeeldingstype ‘%s’ wordt niet ondersteund

en: Input file descriptor is NULL.
nl: Invoer bestandsbeschrijving is NULL.

en: Insufficient memory to load PNG file
nl: Onvoldoende geheugen om PNG-bestand te laden

en: Insufficient memory to load PNM context struct
nl: Onvoldoende geheugen om PNM-context struct te laden

en: Insufficient memory to load PNM file
nl: Onvoldoende geheugen om PNM-bestand te laden

en: Insufficient memory to load XBM image file
nl: Onvoldoende geheugen om XBM-afbeelding te laden

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
nl: Onvoldoende geheugen om afbeelding te laten, probeer enkele programma's af te sluiten om geheugen vrij te maken

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
nl: Onvoldoende geheugen om JPEG 2000-bestand te openen

en: Insufficient memory to open TIFF file
nl: Onvoldoende geheugen om TIFF-bestand te openen

en: Insufficient memory to save image into a buffer
nl: Onvoldoende geheugen om afbeelding in een buffer op te slaan

en: Insufficient memory to save image to callback
nl: Onvoldoende geheugen om de afbeelding op te slaan naar de callback

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
nl: Onvoldoende geheugen om een afbeelding van %ld bij %ld op te slaan; probeer enkele toepassingen af te sluiten om geheugen vrij te maken

en: Internal error in the GIF loader (%s)
nl: Interne fout in de GIF-lader (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
nl: Interne fout: afbeeldingslader ‘%s’ heeft een bewerking niet voltooid, maar gaf daar geen reden voor

en: Invalid XBM file
nl: Ongeldig XBM-bestand

en: Invalid XPM header
nl: Ongeldig XPM-header

en: Invalid header in animation
nl: Ongeldige header in animatie

en: Invalid header in icon
nl: Ongeldige header in pictogram

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
nl: JPEG-kwaliteit moet tussen 0 en 100 liggen; waarde '%d' is niet toegestaan.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
nl: JPEG-kwaliteit moet een waarde tussen 0 en 100 zijn: waarde ‘%s’ kan niet verwerkt worden.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
nl: Sleutels voor PNG-tekstblokken moeten uit ASCII tekens bestaan

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
nl: Sleutels voor PNG-tekstblokken moeten minimaal 1, en maximaal 79 tekens bevatten

en: Malformed chunk in animation
nl: Misvormd brokje in animatie

en: Maximum color value in PNM file is 0
nl: Maximale kleurwaarde in PNM-bestand is 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
nl: Maximale kleurwaarde in PNM-bestand is te groot

en: No XPM header found
nl: Geen XPM-header gevonden

en: No palette found at end of PCX data
nl: Geen palet gevonden aan het einde van PCX-data

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
nl: Onvoldoende geheugen om een frame samen te stellen in GIF-bestand

en: Not enough memory to load GIF file
nl: Onvoldoende geheugen om GIF-bestand te laden

en: Not enough memory to load ICO file
nl: Onvoldoende geheugen om ICO-bestand te laden

en: Not enough memory to load RAS image
nl: Onvoldoende geheugen voor het laden van de RAS-afbeelding

en: Not enough memory to load animation
nl: Onvoldoende geheugen om animatie te laden

en: Not enough memory to load bitmap image
nl: Onvoldoende geheugen voor het laden van de bitmap-afbeelding

en: Not enough memory to load icon
nl: Onvoldoende geheugen om pictogram te laden

en: Not enough memory to load image
nl: Onvoldoende geheugen voor het laden van de afbeelding

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
nl: PNG-compressie moet een waarde tussen 0 en 9 zijn; waarde '%d' is niet toegestaan.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
nl: PNG-compressie moet een waarde tussen 0 en 9 zijn: waarde ‘%s’ kan niet verwerkt worden.

en: PNM file has an image height of 0
nl: PNM-bestand heeft een hoogte 0

en: PNM file has an image width of 0
nl: PNM-bestand heeft een breedte 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
nl: PNM-bestand heeft een onjuist eerste byte

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
nl: PNM staat niet in een herkenbaar PNM-subformaat

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
nl: PNM-lader ondersteunt dit PNM-subtype niet

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
nl: PNM-lader verwachte een integer te vinden, maar deed dat niet

en: Premature end-of-file encountered
nl: Voortijdig bestandseinde ontdekt

en: QTIF atom size too large (%d bytes)
nl: QTIF atomaire grootte te groot (%d byte)

en: RAS image has bogus header data
nl: RAS-afbeelding bevat onzinnige data in de header

en: RAS image has unknown type
nl: RAS-afbeelding is van onbekend type

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
nl: Raw PNM-formaten moeten precies één spatie hebben voor het begin van de data

en: Raw PNM image type is invalid
nl: Raw PNM-afbeeldingstype is ongeldig

en: TGA image has invalid dimensions
nl: TGA-afbeelding heeft ongeldige afmetingen

en: TGA image type not supported
nl: Bestandstype TGA wordt niet ondersteund

en: TIFF compression doesn't refer to a valid codec.
nl: TIFF-compressie refereert niet naar een geldige codec.

en: TIFFClose operation failed
nl: Bewerking: TIFFClose is mislukt

en: The ANI image format
nl: Het ANI-bestandsformaat

en: The BMP image format
nl: Het BMP-bestandsformaat

en: The EMF image format
nl: Het EMF-bestandsformaat

en: The GIF image format
nl: Het GIF-bestandsformaat

en: The ICNS image format
nl: Het ICNS-bestandsformaat

en: The ICO image format
nl: Het ICO-bestandsformaat

en: The JPEG 2000 image format
nl: Het JPEG 2000-bestandsformaat

en: The JPEG image format
nl: Het JPEG-bestandsformaat

en: The PCX image format
nl: Het PCX-bestandsformaat

en: The PNG image format
nl: Het PNG-bestandsformaat

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
nl: De PNM/PBM/PGM/PPM-bestandsformaatfamilie

en: The QTIF image format
nl: Het QTIF-bestandsformaat

en: The Sun raster image format
nl: Het Sun raster-bestandsformaat

en: The TIFF image format
nl: Het TIFF-bestandsformaat

en: The Targa image format
nl: Het Targa-bestandsformaat

en: The WBMP image format
nl: Het WBMP-bestandsformaat

en: The WMF image format
nl: Het WMF-bestandsformaat

en: The XBM image format
nl: Het XBM-bestandsformaat

en: The XPM image format
nl: Het XPM-bestandsformaat

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
nl: Deze versie van gdk-pixbuf heeft geen ondersteuning voor het opslaan van het bestandsformaat: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
nl: Topdown BMP-afbeeldingen kunnen niet worden gecomprimeerd

en: Transformed JPEG has zero width or height.
nl: Getransformeerde JPEG heeft nul breedte of hoogte.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
nl: Getransformeerde JPEG2000 heeft nul breedte of hoogte.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
nl: Getransformeerde PNG heeft niet ondersteund aantal kanalen, moet gelijk zijn aan 3 of 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
nl: Getransformeerde PNG heeft nul breedte of hoogte.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
nl: Getransformeerde PNG is geen RGB of RGBA.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
nl: Laden van afbeeldingslader %s mislukt: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
nl: Onverwachte bitdiepte voor ingangen van kleurenkaart

en: Unexpected end of PNM image data
nl: Onverwacht einde van PNM-afbeeldingsgegevens

en: Unexpected icon chunk in animation
nl: Onverwacht pictogrambrokje in animatie

en: Unrecognized image file format
nl: Onbekend afbeeldingstype

en: Unsupported JPEG color space (%s)
nl: Niet ondersteunde JPEG kleurruimte (%s)

en: Unsupported animation type
nl: Niet ondersteund animatietype

en: Unsupported depth for ICO file: %d
nl: Niet ondersteunde diepte voor ICO-bestand: %d

en: Unsupported icon type
nl: Niet ondersteund pictogramtype

en: Unsupported image format for GDI+
nl: Niet ondersteund afbeeldingsformaat voor GDI+

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
nl: Waarde voor PNG-tekstblok %s kan niet naar tekenset ISO-8859-1 worden omgezet.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
nl: Versie %s van het GIF-bestandsformaat wordt niet ondersteund

en: Width or height of TIFF image is zero
nl: Hoogte of breedte van TIFF-afbeelding is nul

en: XPM file has image height <= 0
nl: XPM-afbeelding heeft hoogte <= 0

en: XPM file has image width <= 0
nl: XPM-afbeelding heeft breedte <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
nl: XPM-bestand heeft ongeldig aantal kleuren

en: XPM has invalid number of chars per pixel
nl: XPM heeft ongeldig aantal tekens per beeldpunt

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
nl[0]: reserveren van %u byte geheugenruimte voor de afbeelding is mislukt
nl[1]: reserveren van %u byte geheugenruimte voor de afbeelding is mislukt

en: unsupported RAS image variation
nl: Niet ondersteunde RAS-afbeeldingsvariatie
