authconfig - en to nl translation catalogue (234 entries)

en:  <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |   <Space> selects   |  <F12> next screen
nl:  <Tab>/<Alt-Tab> tussen items  |  <Spatie> selecteert  |  <F12> volgende scherm

en: <b>Authentication Configuration</b>
nl: <b>Authenticatie configuratie</b>

en: <b>Local Authentication Options</b>
nl: <b>Locale authenticatie opties</b>

en: <b>Other Authentication Options</b>
nl: <b>Andere authenticatie opties</b>

en: <b>Smart Card Authentication Options</b>
nl: <b>Smart Card authenticatie opties</b>

en: <b>User Account Configuration</b>
nl: <b>Gebruiker account configuratie</b>

en: <domain>
nl: <domein>

en: <lowest-highest>
nl: <laagste-hoogste>

en: <name>
nl: <naam>

en: <realm>
nl: <omgeving>

en: <small><b>Tip:</b> Smart cards support logging into both local and centrally managed accounts.</small>
nl: <small><b>Tip:</b> Smart cards ondersteunen inloggen op zowel locale als centraal beheerde accounts.</small>

en: <small><b>Tip:</b> This is managed via /etc/security/access.conf.</small>
nl: <small><b>Tip:</b> Dit wordt beheerd met /etc/security/access.conf.</small>

en: <workgroup>
nl: <werkgroep>

en: ADS Realm:
nl: ADS omgeving:

en: Ad_min Servers:
nl: Ad_min servers:

en: Admin Server:
nl: Administratie server:

en: Advanced _Options
nl: Geavanceerde _opties

en: Alert
nl: Let op

en: All configuration files which were modified by the previous authentication configuration change will be restored from backup. Revert the changes?
nl: Alle configuratiebestanden die waren gewijzigd door de voorafgaande configuratie verandering zullen worden teruggezet van de back-up. Veranderingen terugzetten?

en: Allow offline _login
nl: Offline in_loggen toestaan

en: Aut_hentication Method:
nl: Aut_henticatie methode:

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Authentication Configuration
nl: Authenticatie configureren

en: Authentication module %s/pam_%s.so is missing. Authentication process might not work correctly.
nl: Authenticatie module %s/pam_%s.so ontbreekt. Het authenticatie proces zal misschien niet goed werken.

en: Back
nl: Terug

en: Bad smart card removal action specified.
nl: Onjuiste smartcard verwijder actie opgegeven.

en: Base DN:
nl: Basis DN:

en: Cache Information
nl: Informatie opslaan

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Card Re_moval Action:
nl: Kaart ver_wijder actie:

en: Certificate _URL:
nl: Certificaat _URL:

en: Click this button if you did not download a CA certificate yet or you have not set the CA certificate up by other means.
nl: Klik op deze knop als je nog geen CA certificaat gedownload hebt of je hebt het CA certificaat nog niet op een andere manier ingesteld.

en: Control how the system verifies users who attempt to log in
nl: Bepalen hoe het systeem gebruikers verifieert die zich proberen aan te melden

en: Create _home directories on the first login
nl: P_ersoonlijke map aanmaken bij de eerst keer inloggen

en: Do not configure _NTP
nl: _NTP niet configureren

en: Do_n't Save
nl: _Niet opslaan

en: Domain Administrator:
nl: Domein beheerder:

en: Domain Controllers:
nl: Domein controllers:

en: Domain _administrator:
nl: Domein _beheerder:

en: Domain:
nl: Domein:

en: Download CA Certificate
nl: CA certificaat downloaden

en: Enable _fingerprint reader support
nl: Ondersteuning _vingerafdruk lezer aanzetten

en: Enable _local access control
nl: Zet _locale toegangscontrole aan

en: Enable _smart card support
nl: Zet _smartcard ondersteuning aan

en: Error downloading CA certificate
nl: Fout bij het downloaden van het CA certificaat

en: Fingerprint authentication allows you to log in by scanning your finger with the fingerprint reader.
nl: Vinger afdruk authenticatie stelt je in staat om aan te melden met een certificaat en een sleutel die geassocieerd zijn met een vingerafdruk lezer.

en: Fingerprint reader
nl: Vingerafdruk lezer

en: Hashing or crypto algorithm used for storing passwords of local users
nl: Hashing of encryptie algoritme wordt gebruikt voor het opslaan van wachtwoorden van locale gebruikers

en: Hostname or ldap:// or ldaps:// URI pointing to the LDAP server.
nl: Host naam of ldap:// of ldaps:// URI wijzend naar de LDAP server.

en: IPA _Domain:
nl: IPA _Domein:

en: IPAv2 Settings
nl: IPAv2 Instellingen

en: IPAv2 domain join was not succesful. The ipa-client-install command failed.
nl: Aansluiten bij IPAv2 domein is niet gelukt. De ipa-client-install opdracht slaagde niet.

en: IPAv2 password
nl: IPAv2 wachtwoord

en: If the home directory of an user doesn't exist yet it will be created automatically on his first login.
nl: Als de persoonlijke map van een gebruiker nog niet bestaat zal het worden aangemaakt wanneer de gebruiker voor het eerst inlogt.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Join Domain
nl: Lid worden van domein

en: Join Settings
nl: 'Lid worden' instellingen

en: Joining Winbind Domain
nl: Lid worden van Winbind domein

en: Kerberos Settings
nl: Kerberos instellingen

en: Kerberos password
nl: Kerberos wachtwoord

en: LDAP Search _Base DN:
nl: LDAP zoek _basis DN:

en: LDAP Settings
nl: LDAP instellingen

en: LDAP _Server:
nl: LDAP _server:

en: LDAP authentication
nl: LDAP authenticatie

en: LDAP password
nl: LDAP wachtwoord

en: Local accounts only
nl: Alleen locale accounts

en: Local authorization is sufficient
nl: Lokale autorisatie is voldoende

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: NIS Settings
nl: NIS instellingen

en: NIS _Domain:
nl: NIS _domein:

en: NIS _Server:
nl: NIS _server:

en: NIS password
nl: NIS wachtwoord

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: R_ealm:
nl: Omg_eving:

en: Realm:
nl: Omgeving:

en: Require smart car_d for login
nl: Vereist smartcar_d voor aanmelden

en: Restore the configuration files backed up before the previous configuration change
nl: Een back-up van alle configuratiebestanden terugzetten die opgeslagen zijn voor de voorafgaande configuratie wijziging

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Security Model:
nl: Beveiliging model:

en: Smart card authentication allows you to log in using a certificate and key associated with a smart card.
nl: Smartcard authenticatie stelt je in staat om aan te melden met een certificaat en een sleutel die geassocieerd is met een smartcard.

en: Some of the configuration changes you've made should be saved to disk before continuing.  If you do not save them, then your attempt to join the domain may fail.  Save changes?
nl: Sommige veranderingen die je hebt gemaakt in de configuratie moeten op schijf worden opgeslagen voordat je verder gaat. Als je deze niet opslaat, zal jouw poging om lid te worden van het domein kunnen mislukken. Zal ik de veranderingen opslaan?

en: Te_mplate Shell:
nl: Te_mplate shell:

en: Template Shell:
nl: Template shell:

en: The %s file was not found, but it is required for %s support to work properly.
    Install the %s package, which provides this file.
nl: Het %s bestand is niet gevonden, maar het is vereist om %s correct te laten werken.
    Installeer het pakket %s, die dit bestand zal aanleveren.

en: To connect to a LDAP server with TLS protocol enabled you need a CA certificate which signed your server's certificate. Copy the certificate in the PEM format to the '%s' directory.
    Then press OK.
nl: Om een verbinding te maken met een LDAP server gebruik makend van het TLS-protocol, heb je een CA certificaat nodig die het certificaat van jouw server heeft ondertekend. Kopieer het certificaat in het PEM formaat naar de '%s' map.
    Als je dat hebt gedaan, druk dan op OK.

en: To verify the LDAP server with TLS protocol enabled you need a CA certificate which signed the server's certificate. Please fill in the URL where the CA certificate in the PEM format can be downloaded from.
nl: Om de LDAP server te verifiëren, en daarbij gebruik te maken van het TLS protocol, heb je een CA certificaat nodig die het certificaat van de server heeft ondertekend. Vul de URL in waar het CA certificaat in het PEM formaat kan worden gedownload.

en: Unable to initialize graphical environment. Most likely cause of failure
    is that the tool was not run using a graphical environment. Please either
    start your graphical user interface or set your DISPLAY variable.
nl: Kan grafische omgeving niet initialiseren. De meest waarschijnlijke oorzaak is dat het
    gereedschap niet gedraaid werd met gebruik van een grafische omgeving. Start jouw
    grafische gebruikersinterface of stel jouw DISPLAY variabele in.

en: Unknown password hashing algorithm specified, using sha256.
nl: Onbekend wachtwoord encryptie algoritme opgegeven, sha256 wordt gebruikt.

en: Use DNS to _locate KDCs for realms
nl: DNS gebruiken om KDCs voor omgevingen te _zoeken

en: Use DNS to locate KDCs for realms
nl: DNS gebruiken om KDCs voor omgevingen te localiseren

en: Use DNS to resolve hosts to realms
nl: DNS gebruiken om hosts naar omgevingen op te lossen

en: Use D_NS to resolve hosts to realms
nl: Gebruik D_NS om hosts naar omgevingen op te lossen

en: Use Fingerprint reader
nl: Gebruik vingerafdruk lezer

en: Use IPAv2
nl: Gebruikt IPAv2

en: Use Kerberos
nl: Kerberos gebruiken

en: Use LDAP
nl: LDAP gebruiken

en: Use LDAP Authentication
nl: LDAP authenticatie gebruiken

en: Use MD5 Passwords
nl: MD5 wachtwoorden gebruiken

en: Use NIS
nl: NIS gebruiken

en: Use Shadow Passwords
nl: Schaduw wachtwoorden gebruiken

en: Use TLS
nl: TLS gebruiken

en: Use Transport Layer Security extension for LDAP as defined by RFC-2830. It must not be ticked with ldaps server URI.
nl: Gebruik Transport Layer Security extensie voor LDAP, zoals gedefinieerd in RFC-2830. Dit mag niet worden aangevinkt met ldaps server URI.

en: Use Winbind
nl: Winbind gebruiken

en: Use Winbind Authentication
nl: Winbind authenticatie gebruiken

en: Use _TLS to encrypt connections
nl: _TLS gebruiken om verbindingen te versleutelen

en: Use the "Join Domain" button to join the IPAv2 domain.
nl: Gebruik de "Lid worden van domein" knop om aan te sluiten bij het IPAv2 domein

en: User Information
nl: Gebruiker informatie

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: When enabled /etc/security/access.conf will be consulted for authorization of users access.
nl: Wanneer deze optie is aangezet zal /etc/security/access.conf worden geraadpleegd voor autorisatie van gebruiker toegang.

en: Winbind ADS R_ealm:
nl: Winbind ADS omg_eving:

en: Winbind Domain Co_ntrollers:
nl: Winbind domein co_ntrollers:

en: Winbind Settings
nl: Winbind instellingen

en: Winbind _Domain:
nl: Winbind _domein:

en: Winbind authentication
nl: Winbind authenticatie

en: Winbind password
nl: Winbind wachtwoord

en: Yes
nl: Ja

en: You must provide ldaps:// server address or use TLS for LDAP authentication.
nl: Je moet ldaps:// server adres opgeven of TLS voor LDAP authenticatie gebruiken.

en: _Download CA Certificate...
nl: _Download CA certificaat...

en: _Identity & Authentication
nl: _Identiteit & authenticatie

en: _Join Domain...
nl: _Lid worden van domein...

en: _Password Hashing Algorithm:
nl: _Wachtwoord hashing algoritme:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Security Model:
nl: _Beveiliging model:

en: _User Account Database:
nl: _Gebruiker account database:

en: action to be taken on smart card removal
nl: uit te voeren actie bij het verwijderen van smartcard

en: authenticate system accounts by local files only
nl: systeem accounts authenticatie alleen uitvoeren met lokale bestanden

en: authenticate system accounts by network services
nl: systeem accounts authenticatie uitvoeren met netwerk services

en: authorize local users also through remote service
nl: lokale gebruikers ook autoriseren door service op afstand

en: caching
nl: opslaan

en: can only be run as root
nl: kan alleen als root worden uitgevoerd

en: check access.conf during account authorization
nl: access.conf tijdens account autorisatie controleren

en: configures winbind to allow offline login
nl: configureert winbind om offline aanmelden toe te staan

en: configures winbind to assume that users with no domain in their user names are domain users
nl: configureert winbind om aan te nemen dat gebruikers zonder domein in hun gebruikersnamen domein gebruikers zullen zijn

en: configures winbind to assume that users with no domain in their user names are not domain users
nl: configureert winbind om aan te nemen dat gebruikers zonder domein in hun gebruikersnamen geen domein gebruikers zullen zijn

en: configures winbind to prevent offline login
nl: configureert winbind om offline aanmelden te beletten

en: create home directories for users on their first login
nl: persoonlijke map voor gebruikers aanmaken wanneer ze voor het eerst inloggen

en: default LDAP base DN
nl: standaard LDAP basis DN

en: default LDAP server hostname or URI
nl: standaard LDAP server host naam of URI

en: default NIS domain
nl: standaard NIS domein

en: default NIS server
nl: standaard NIS server

en: default hesiod LHS
nl: standaard hesiod LHS

en: default hesiod RHS
nl: standaard hesiod RHS

en: default kerberos KDC
nl: standaard kerberos KDC

en: default kerberos admin server
nl: standaard kerberos administratie server

en: default kerberos realm
nl: standaard kerberos omgeving

en: default realm for samba and winbind when security=ads
nl: standaard omgeving voor samba en winbind als security=ads

en: default smart card module to use
nl: standaard te gebruiken smartcard module

en: dialog was cancelled
nl: dialoog werd geannuleerd

en: disable IPAv2 for user information and authentication by default
nl: Schakel IPAv2 standaard uit voor gebruikersinformatie en authenticatie

en: disable LDAP for authentication by default
nl: LDAP voor authenticatie standaard uitzetten

en: disable LDAP for user information by default
nl: LDAP voor gebruiker informatie standaard uitzetten

en: disable MD5 passwords by default
nl: MD5 wachtwoorden standaard uitzetten

en: disable NIS for user information by default
nl: NIS voor gebruiker informatie standaard uitzetten

en: disable SSSD for authentication by default (still used for supported configurations
nl: SSSD voor authenticatie standaard uitzetten (nog gebruikt voor ondersteunde configuraties)

en: disable SSSD for user information by default (still used for supported configurations)
nl: SSSD voor gebruiker informatie standaard uitzetten (nog gebruikt voor ondersteunde configuraties)

en: disable authentication with fingerprint readers by default
nl: authenticatie met vingerafdruk lezer standaard uitzetten

en: disable authentication with smart card by default
nl: authenticatie met smartcard standaard uitzetten

en: disable caching of user credentials in SSSD by default
nl: gebruiker informatie opslaan in SSSD standaard uitzetten

en: disable caching of user information by default
nl: gebruiker informatie opslaan standaard uitzetten

en: disable hesiod for user information by default
nl: hesiod voor gebruiker informatie standaard uitzetten

en: disable kerberos authentication by default
nl: kerberos authenticatie standaard uitzetten

en: disable shadowed passwords by default
nl: schaduw wachtwoorden standaard uitzetten

en: disable use of DNS to find kerberos KDCs
nl: gebruik van DNS om kerberos KDCs te zoeken uitzetten

en: disable use of DNS to find kerberos realms
nl: gebruik van DNS om kerberos omgevingen te zoeken uitzetten

en: disable use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
nl: zet gebruik van RFC-2307bis schema voor LDAP uit voor het opzoeken van gebruiker informatie

en: disable use of TLS with LDAP (RFC-2830)
nl: gebruik van TLS met LDAP (RFC-2830) uitzetten

en: disable winbind for authentication by default
nl: winbind voor authenticatie standaard uitzetten

en: disable winbind for user information by default
nl: winbind voor gebruiker informatie standaard uitzetten

en: disable wins for hostname resolution
nl: wins voor host naam oplossing uitzetten

en: display Back instead of Cancel in the main dialog of the TUI
nl: laat Terug in plaats van Annuleren in de hoofd dialoog van de TUI zien

en: do not check access.conf during account authorization
nl: access.conf tijdens account autorisatie niet controleren

en: do not create home directories for users on their first login
nl: persoonlijke map voor gebruikers niet aanmaken wanneer ze voor het eerst inloggen

en: do not display the deprecated text user interface
nl: de verouderde tekst gebaseerde gebruikersinterface niet weergeven

en: do not prefer dns over wins or nis for hostname resolution
nl: prefereer dns niet boven wins of nis voor host naam oplossing

en: do not require smart card for authentication by default
nl: authenticatie met smartcard standaard niet vereisen

en: do not setup the NTP against the IPAv2 domain
nl: Stel NTP niet in voor gebruik IPAv2 domein

en: do not start/stop portmap, ypbind, and nscd
nl: portmap, ypbind en nscd niet starten/stoppen

en: do not update the configuration files, only print new settings
nl: configuratiebestanden niet bijwerken, alleen de nieuwe instellingen weergeven

en: enable IPAv2 for user information and authentication by default
nl: Schakel IPAv2 standaard in voor gebruikersinformatie en authenticatie

en: enable LDAP for authentication by default
nl: LDAP voor authenticatie standaard aanzetten

en: enable LDAP for user information by default
nl: LDAP voor gebruiker informatie standaard aanzetten

en: enable MD5 passwords by default
nl: MD5 wachtwoorden standaard aanzetten

en: enable NIS for user information by default
nl: NIS voor gebruiker informatie standaard aanzetten

en: enable SSSD for authentication by default with manually managed configuration
nl: SSSD voor authenticatie standaard aanzetten met handmatig beheerde configuratie

en: enable SSSD for user information by default with manually managed configuration
nl: SSSD voor gebruiker informatie standaard aanzetten met handmatig beheerde configuratie

en: enable authentication with fingerprint readers by default
nl: authenticatie met vingerafdruk lezer standaard aanzetten

en: enable authentication with smart card by default
nl: authenticatie met smartcard standaard aanzetten

en: enable caching of user credentials in SSSD by default
nl: gebruiker informatie opslaan in SSSD standaard aanzetten

en: enable caching of user information by default (automatically disabled when SSSD is used)
nl: gebruiker informatie opslaan standaard aanzetten (automatisch uitgezet als SSSD gebruikt wordt)

en: enable hesiod for user information by default
nl: hesiod voor gebruiker informatie standaard aanzetten

en: enable kerberos authentication by default
nl: kerberos authenticatie standaard aanzetten

en: enable shadowed passwords by default
nl: schaduw wachtwoorden standaard aanzetten

en: enable use of DNS to find kerberos KDCs
nl: gebruik van DNS om kerberos KDCs te zoeken aanzetten

en: enable use of DNS to find kerberos realms
nl: gebruik van DNS om kerberos omgevingen te zoeken aanzetten

en: enable use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
nl: zet gebruik van RFC-2307bis schema voor LDAP aan voor het opzoeken van gebruiker informatie

en: enable use of TLS with LDAP (RFC-2830)
nl: gebruik van TLS met LDAP (RFC-2830) aanzetten

en: enable winbind for authentication by default
nl: winbind voor authenticatie standaard aanzetten

en: enable winbind for user information by default
nl: winbind voor gebruiker informatie standaard aanzetten

en: enable wins for hostname resolution
nl: wins voor host naam oplossing aanzetten

en: gid range winbind will assign to domain or ads users
nl: gid reeks dat winbind zal uitreiken aan domein of ads gebruikers

en: hash/crypt algorithm for new passwords
nl: Encryptie algoritme voor nieuwe wachtwoorden

en: join the IPAv2 domain as this account
nl: Sluit onder dit account aan bij IPAv2 domein

en: join the winbind domain or ads realm now as this administrator
nl: wordt als deze beheerder nu lid van het winbind domein of de ads omgeving

en: load CA certificate from the URL
nl: CA-certificaat vanuit de URL laden

en: local authorization is sufficient for local users
nl: lokale autorisatie is voldoende voor lokale gebruikers

en: names of servers to authenticate against
nl: namen van servers te gebruiken voor authenticatie

en: never use SSSD implicitly even for supported configurations
nl: gebruik SSSD nooit impliciet zelfs voor ondersteunde configuraties

en: opposite of --test, update configuration files with changed settings
nl: het tegenovergestelde van --test, configuratiebestanden met de veranderde instellingen vernieuwen

en: prefer dns over wins or nis for hostname resolution
nl: prefereer dns boven wins of nis voor host naam oplossing

en: probe network for defaults and print them
nl: netwerk onderzoeken op standaardwaarden en deze weergeven

en: require smart card for authentication by default
nl: authenticatie met smartcard standaard vereisen

en: restore the backup of configuration files
nl: een back-up van alle configuratiebestanden terugzetten

en: restore the backup of configuration files saved before the previous configuration change
nl: een back-up van alle configuratiebestanden terugzetten die opgeslagen zijn voor de voorafgaande configuratie wijziging

en: save a backup of all configuration files
nl: een back-up van alle configuratiebestanden opslaan

en: security mode to use for samba and winbind
nl: te gebruiken beveiliging mode voor samba en winbind

en: setup the NTP against the IPAv2 domain (default)
nl: NTP instellen voor gebruik IPAv2 domein (default)

en: shadow password
nl: schaduw wachtwoord

en: the IPAv2 domain the system should be part of
nl: Het IPAv2 domein waar het systeem deel van uit zou moeten maken

en: the character which will be used to separate the domain and user part of winbind-created user names if winbindusedefaultdomain is not enabled
nl: het karakter dat zal worden gebruikt om het domein en gebruiker gedeelte van door winbind gecreëerde gebruikersnamen te scheiden als de optie winbindusedefaultdomain niet is aangezet

en: the directory which winbind-created users will have as home directories
nl: de map die door winbind gecreëerde gebruikers zullen krijgen als persoonlijke map

en: the group which winbind-created users will have as their primary group
nl: de groep die door winbind gecreëerde gebruikers zullen krijgen als hun primaire groep

en: the realm for the IPAv2 domain
nl: De realm voor het IPAv2 domein

en: the server for the IPAv2 domain
nl: De server voor het IPAv2 domein

en: the shell which winbind-created users will have as their login shell
nl: de shell die door winbind gecreëerde gebruikers zullen krijgen als hun inlog shell

en: uid range winbind will assign to domain or ads users
nl: uid reeks dat winbind zal uitreiken aan domein of ads gebruikers

en: unexpected argument
nl: onverwacht argument

en: update all configuration files
nl: alle configuratiebestanden vernieuwen

en: usage: %s [options]
nl: gebruik: %s [opties]

en: use SSSD implicitly if it supports the configuration
nl: gebruik SSSD impliciet als het de configuratie ondersteunt

en: workgroup authentication servers are in
nl: werkgroep authenticatie servers staan in
