glib MASTER - en to et translation catalogue (505 entries)

en:  (invalid encoding)
et:  (vigane kodeering)

en: %s filetype
et: %s failitüüp

en: %s type
et: %s tüüp

en: %u byte | %u bytes
et[0]: %u bait
et[1]: %u baiti

en: '%s' is not a valid character following a '<' character; it may not begin an element name
et: Märk '%s' ei ole märgi '<' järel lubatud, see võib mitte olla elemendi nimi

en: '%s' is not a valid character following the characters '</'; '%s' may not begin an element name
et: Märk '%s' ei ole märkide '</' järel lubatud, '%s' võib mitte olla elemendi nimi

en: '%s' is not a valid character following the close element name '%s'; the allowed character is '>'
et: Märk '%s' ei ole lubatud märk elemendi '%s' nime sulgemise järel, lubatud märk on '>'

en: '%s' is not a valid name
et: '%s' pole korrektne nimi

en: '%s' is not a valid name: '%c'
et: '%s' pole korrektne nimi: '%c'

en: (?R or (?[+-]digits must be followed by )
et: (?R või (?[+-]digits järel peab olema )

en: ) without opening (
et: ) ilma algussuluta (

en: A bookmark for URI '%s' already exists
et: URI-le '%s' on juba järjehoidja olemas

en: Abstract name space not supported
et: Abstraktne nimeruum pole toetatud

en: Abstract unix domain socket addresses not supported on this system
et: Abstraktse unix-domeeni sokliaadressid ei ole sellel süsteemil toetatud

en: Added socket is closed
et: Lisatud sokkel on suletud

en: Amount of memory required to process the write is larger than available address space
et: Kirjutamise töötlemiseks vajaminev mäluhulk on suurem kui saadaolev aadressiruum

en: Application Options:
et: Rakenduse võtmed:

en: Association creation not supported on win32
et: Seose loomine pole win32 keskkonnas toetatud

en: Attribute '%s' of element '%s' not found
et: Elemendil '%2$s' ei leitud rekvisiiti '%1$s'

en: Attribute value must be non-NULL
et: Rekvisiidi väärtus ei tohi olla NULL

en: Backup file creation failed
et: Tõrge varufaili loomisel

en: COMMAND
et: KÄSK

en: Can't copy directory over directory
et: Kataloogi pole võimalik kataloogi peale kopeerida

en: Can't copy over directory
et: Kataloogi peale pole võimalik kopeerida

en: Can't copy special file
et: Erifaili pole võimalik kopeerida

en: Can't create user MIME configuration folder %s: %s
et: Kasutaja MIME-seadistustekataloogi %s pole võimalik luua: %s

en: Can't create user application configuration folder %s: %s
et: Kasutaja rakenduse seadistustekataloogi %s pole võimalik luua: %s

en: Can't create user desktop file %s
et: Kasutaja töölauafaili %s pole võimalik luua

en: Can't do a raw read in g_io_channel_read_line_string
et: Ei saa teostada toorest lugemise g_io_channel_read_line_string'i sees

en: Can't do a raw read in g_io_channel_read_to_end
et: Ei saa teostada toorest lugemise g_io_channel_read_to_end'i sees

en: Can't find application
et: Rakendust pole võimalik leida

en: Can't handle the supplied version the icon encoding
et: Antud ikooni kodeerimise versiooni pole võimalik käsitseda

en: Can't handle version %d of GEmblem encoding
et: GEmblem'i kodeeringu versioonid %d pole võimalik käsitseda

en: Can't handle version %d of GEmblemedIcon encoding
et: GEmblemedIcon'i kodeeringu versiooni %d pole võimalik käsitseda

en: Can't handle version %d of GFileIcon encoding
et: GFileIcon'i kodeeringu versioonid %d pole võimalik käsitseda

en: Can't handle version %d of GThemedIcon encoding
et: GThemedIcon kodeeringu versiooni %d pole võimalik käsitseda

en: Can't move directory over directory
et: Kataloogi pole võimalik kataloogi peale liigutada

en: Can't open directory
et: Kataloogi pole võimalik avada

en: Can't recursively copy directory
et: Kataloogi pole võimalik rekursiivselt kopeerida

en: Can't rename file, filename already exist
et: Faili pole võimalik ümber nimetada, failinimi on juba olemas

en: Can't rename root directory
et: Juurkataloogi nime pole võimalik muuta

en: Cancellable initialization not supported
et: Tühistatav käivitamine ei ole toetatud

en: Cannot convert fallback '%s' to codeset '%s'
et: Taandresiimi '%s' pole võimalik teisendada kooditabelisse '%s'

en: Cannot parse double value '%s' for %s
et: Arvväärtust '%s' pole võimalik %s jaoks parsida

en: Cannot parse integer value '%s' for %s
et: Täisarvulist väärtust '%s' pole võimalik %s jaoks parsida

en: Cannot set permissions on symlinks
et: Nimeviitadele pole võimalik pääsuõiguseid määrata

en: Cannot truncate GMemoryInputStream
et: GMemoryInputStream'i pole võimalik kärpida

en: Channel terminates in a partial character
et: Kanali katkestus poole märgi pealt

en: Character out of range for UTF-16
et: Märk on väljaspool UTF-16 ulatust

en: Character out of range for UTF-8
et: Märk on väljaspool UTF-8 ulatust

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
et: Märgiviide '%-.*s' ei teisendu lubatud märgiks

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
et: Märgiviide ei lõpe semikooloniga. Enamasti kasutatakse ampersand märki ilma kavatsuseta olemit alustada - märgi see kui &amp;

en: Command line `%s' exited with non-zero exit status %d: %s
et: Käsk '%s' väljus mitteväljumise olekuga %d: %s

en: Connect to given D-Bus address
et: Ühendumine määratud D-Bus aadressiga

en: Connection in progress
et: Ühendumise edenemine

en: Connection through SOCKSv4 server was rejected
et: Ühendus läbi SOCKSv4-serveri lükati tagasi

en: Containing mount does not exist
et: Sisalduvat haaget pole olemas

en: Conversion from character set '%s' to '%s' is not supported
et: Teisendamine koodistikust '%s' koodistikku '%s' ei ole toetatud

en: Could not allocate %lu bytes to read file "%s"
et: Ei saa eraldada %lu faili "%s" lugemiseks

en: Could not open converter from '%s' to '%s'
et: Konverterit '%s'-st '%s'-ks pole võimalik avada

en: Could not open converter from '%s' to '%s': %s
et: Konverterit '%s'-st '%s'-ks pole võimalik avada: %s

en: Could not parse PEM-encoded certificate
et: PEM-kodeeritud sertifikaati pole võimalik analüüsida

en: Could not parse PEM-encoded private key
et: PEM-kodeeritud privaatvõtit pole võimalik analüüsida

en: Custom definition for %s
et: %s oma definitsioon

en: DEFINE group contains more than one branch
et: DEFINE grupp sisaldab rohkem kui ühte haru

en: Desktop file didn't specify Exec field
et: Töölauafail ei määra Exec-välja

en: Didn't find cookie with id %d in the keyring at `%s'
et: Küpsist id-ga %d võtmerõngas kohas '%s' ei leitud

en: Document ended unexpectedly after the equals sign following an attribute name; no attribute value
et: Dokument lõppes ootamatult pärast rekvisiidi nime järel olevat võrdusmärki, rekvisiidi väärtus on puudu

en: Document ended unexpectedly inside a comment or processing instruction
et: Dokument lõppes ootamatult kommentaaride või töötlemis juhiste sees

en: Document ended unexpectedly inside an attribute name
et: Dokument lõppes ootamatult rekvisiidi nime sees

en: Document ended unexpectedly inside an element name
et: Dokument lõppes ootamatult elemendi nime sees

en: Document ended unexpectedly inside an element-opening tag.
et: Dokument lõppes ootamatult elemendi avamise sildi sees

en: Document ended unexpectedly inside the close tag for element '%s'
et: Dokument lõppes ootamatult elementi '%s' sulgemissildi sees

en: Document ended unexpectedly just after an open angle bracket '<'
et: Dokument lõppes ootamatult ilma avatud nurksulgu '<' sulgemata

en: Document ended unexpectedly while inside an attribute value
et: Dokument lõppes ootamatult keset attribuudi väärtust

en: Document ended unexpectedly with elements still open - '%s' was the last element opened
et: Dokument lõppes ootamatult ilma, et avatud elemente sulgemata - '%s' oli viimane avatud element

en: Document ended unexpectedly, expected to see a close angle bracket ending the tag <%s/>
et: Dokument lõppes ootamatult, sildi <%s/> lõpetamiseks loodetakse näha nurksulgu

en: Document must begin with an element (e.g. <book>)
et: Dokument peab algama elemendiga (nt: <book>)

en: Document was empty or contained only whitespace
et: Dokument on tühi või sisaldab ainult tühja ruumi

en: Double value '%s' for %s out of range
et: Arv '%s' %s jaoks on väljaspool lubatud piire

en: Element '%s' was closed, but the currently open element is '%s'
et: Element '%s' on suletud, kuid praegu avatud element on '%s'

en: Element '%s' was closed, no element is currently open
et: Element '%s' on suletud, avatud elemente ei ole

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
et: Avastati tühi olem '&'; lubatud olemid on: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
et: Olem ei lõppenud semikooloniga; kõige tõenäolisemalt ei kavatsenud sa ampersandi kasutades olemit alustada - märgi see kui &amp;

en: Entity name '%-.*s' is not known
et: Olemi nimi '%-.*s' on tundmatu

en: Enumerator is closed
et: Nummerdaja on suletud

en: Error accepting connection: %s
et: Viga ühendusega nõustumisel: %s

en: Error auto-launching:
et: Viga automaatsel käivitamisel:

en: Error binding to address: %s
et: Viga aadressile sidumisel: %s

en: Error closing (unlinked) lock file `%s': %s
et: Viga (kustutatud) lukufaili '%s' sulgemisel: %s

en: Error closing file: %s
et: Viga faili sulgemisel: %s

en: Error closing socket: %s
et: Viga sokli sulgemisel: %s

en: Error closing unix: %s
et: Viga unix'i sulgemisel: %s

en: Error connecting:
et: Viga ühendumisel:

en: Error connecting: %s
et: Viga ühendumisel: %s

en: Error connecting: %s
et: Viga ühendumisel: %s

en: Error creating backup copy: %s
et: Viga varukoopia loomisel: %s

en: Error creating directory `%s': %s
et: Viga kataloogi `%s' loomisel: %s

en: Error creating directory: %s
et: Viga kataloogi loomisel: %s

en: Error creating lock file `%s': %s
et: Viga lukufaili '%s' loomisel: %s

en: Error deleting stale lock file `%s': %s
et: Viga iganenud lukufaili '%s' kustutamisel: %s

en: Error during conversion: %s
et: Viga teisendamisel: %s

en: Error enabling SO_PASSCRED: %s
et: Viga SO_PASSCRED lubamisel: %s

en: Error getting filesystem info: %s
et: Viga failisüsteemi andmete hankimisel: %s

en: Error launching application: %s
et: Viga rakenduse käivitamisel: %s

en: Error making symbolic link: %s
et: Viga nimeviida loomisel: %s

en: Error moving file: %s
et: Viga faili ümbertõstmisel: %s

en: Error on line %d char %d:
et: Viga real %d märgil %d:

en: Error on line %d: %s
et: Viga real %d: %s

en: Error opening directory '%s': %s
et: Viga kataloogi '%s' avamisel: %s

en: Error opening file '%s': %s
et: Viga faili '%s' avamisel: %s

en: Error opening file: %s
et: Viga avamisel: %s

en: Error opening keyring `%s' for reading:
et: Viga võtmerõnga `%s' avamisel lugemiseks:

en: Error opening keyring `%s' for writing:
et: Viga võtmerõnga '%s' avamisel kirjutamiseks:

en: Error parsing option %s
et: Viga võtme analüüsimisel: %s

en: Error parsing parameter %d of type `%s': %s
et: Viga "%2$s" tüüpi parameetri %1$d analüüsimisel: %3$s

en: Error parsing parameter %d: %s
et: Viga parameetri %d analüüsimisel: %s

en: Error reading file '%s': %s
et: Viga failist '%s' lugemisel: %s

en: Error reading from file: %s
et: Viga failist lugemisel: %s

en: Error reading from unix: %s
et: Viga unix'ist lugemisel: %s

en: Error receiving data: %s
et: Viga andmete vastuvõtmisel: %s

en: Error receiving message: %s
et: Viga sõnumi vastuvõtmisel: %s

en: Error removing file: %s
et: Viga faili eemaldamisel: %s

en: Error removing old backup link: %s
et: Viga vana varuviite eemaldamisel: %s

en: Error removing old file: %s
et: Viga vana faili eemaldamisel: %s

en: Error removing target file: %s
et: Viga sihtfaili eemaldamisel: %s

en: Error renaming file: %s
et: Viga faili nime muutmisel: %s

en: Error renaming temporary file: %s
et: Viga ajutise faili nime muutmisel: %s

en: Error resolving '%s'
et: Viga '%s' lahendamisel

en: Error resolving '%s': %s
et: Viga '%s' lahendamisel: %s

en: Error reverse-resolving '%s': %s
et: Viga '%s' pöördlahendamisel: %s

en: Error seeking in file: %s
et: Viga faili kerimisel: %s

en: Error sending credentials:
et: Viga tõendite saatmisel:

en: Error sending data: %s
et: Viga andmete saatmisel: %s

en: Error sending message: %s
et: Viga sõnumi saatmisel: %s

en: Error setting SELinux context: %s
et: Viga SELinuxi konteksti seadmisel: %s

en: Error setting extended attribute '%s': %s
et: Viga laiendatud rekvisiidi '%s' seadmisel: %s

en: Error setting modification or access time: %s
et: Viga muutmise või kasutamise aja määramisel: %s

en: Error setting owner: %s
et: Viga omaniku seadmisel: %s

en: Error setting permissions: %s
et: Viga pääsuõiguste määramisel: %s

en: Error setting symlink: %s
et: Viga nimeviida seadmisel: %s

en: Error setting symlink: file is not a symlink
et: Viga nimeviida seadmisel: fail pole nimeviide

en: Error splicing file: %s
et: Viga faili ühendamisel: %s

en: Error stating file '%s': %s
et: Viga faili '%s' kohta andmete hankimisel: %s

en: Error stating file descriptor: %s
et: Viga failideskriptori kohta andmete hankimisel: %s

en: Error trashing file: %s
et: Viga faili prügikasti viskamisel: %s

en: Error truncating file: %s
et: Viga faili kärpimisel: %s

en: Error unlinking lock file `%s': %s
et: Viga lukufaili '%s' kustutamisel: %s

en: Error while compiling regular expression %s at char %d: %s
et: Viga regulaaravaldise %s kompileerimisel %d. märgi juures: %s

en: Error while disabling SO_PASSCRED: %s
et: Viga SO_PASSCRED keelamisel: %s

en: Error while matching regular expression %s: %s
et: Viga regulaaravaldise %s vastavuse otsimisel: %s

en: Error while optimizing regular expression %s: %s
et: Viga regulaaravaldise %s optimeerimisel: %s

en: Error while parsing replacement text "%s" at char %lu: %s
et: Viga asendusteksti "%s" analüüsimisel märgi %lu kohal: %s

en: Error writing to file: %s
et: Viga faili kirjutamisel: %s

en: Error writing to unix: %s
et: Viga unix'isse kirjutamisel: %s

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Error: %s is not a valid object path
et: Viga: %s pole korrektne objekti rada

en: Error: Destination is not specified
et: Viga: sihtkoht on määramata

en: Error: Method name `%s' is invalid
et: Viga: vigane meetodi nimi "%s"

en: Error: Method name is not specified
et: Viga: meetodi nimi on määramata

en: Error: Object path is not specified
et: Viga: objekti rada on määramata

en: Existing file '%s' could not be removed: g_unlink() failed: %s
et: Olemasolevat faili '%s' pole võimalik eemaldada: g_unlink() nurjus: %s

en: Expected a GEmblem for GEmblemedIcon
et: Oodati GEmblem'i GEmblemedIcon'i jaoks

en: Expecting 1 control message, got %d
et: Eeldati ühte kontrollsõnumit, aga saadi %d

en: Expecting one fd, but got %d
et: Eeldati ühte fd-d, aga saadi %d

en: Failed to change to directory '%s' (%s)
et: Tõrge kataloogi '%s' muutmisel (%s)

en: Failed to close file '%s': fclose() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' sulgemisel: fclose() nurjus: %s

en: Failed to create file '%s': %s
et: Tõrge faili '%s' loomisel: %s

en: Failed to create pipe for communicating with child process (%s)
et: Tõrge toru loomisel alamprotsessiga suhtlemiseks (%s)

en: Failed to execute child process "%s" (%s)
et: Tõrge alamprotsessi "%s" käivitamisel (%s)

en: Failed to execute child process (%s)
et: Tõrge alamprotsessi käivitamisel (%s)

en: Failed to execute helper program (%s)
et: Tõrge abiprogrammi käivitamisel (%s)

en: Failed to expand exec line '%s' with URI '%s'
et: Tõrge rea '%s' käivitamisel koos URI-ga '%s'

en: Failed to fork (%s)
et: Viga poolitamisel funktsiooniga fork() (%s)

en: Failed to fork child process (%s)
et: Tõrge alamprotsessi poolitamisel funktsiooniga fork() (%s)

en: Failed to get attributes of file '%s': fstat() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' rekvisiitide hankimisel: fstat() nurjus: %s

en: Failed to map file '%s': mmap() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' avamisel: mmap() nurjus: %s

en: Failed to open file '%s' for writing: fdopen() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' avamisel kirjutamiseks: fdopen() nurjus: %s

en: Failed to open file '%s': %s
et: Tõrge faili '%s' avamisel: %s

en: Failed to open file '%s': fdopen() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' avamisel: fdopen() nurjus: %s

en: Failed to open file '%s': open() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' avamisel: open() nurjus: %s

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
et: Viga '%-.*s' analüüsimisel. See võiks olla märgiviites olev number (näiteks &#234;) - võib-olla on number liiga suur

en: Failed to read data from child process
et: Tõrge andmete lugemisel alamprotsessilt

en: Failed to read data from child process (%s)
et: Tõrge andmete lugemisel alamprotsessilt (%s)

en: Failed to read enough data from child pid pipe (%s)
et: Tõrge piisavate andmete lugemisel lapsprotsessi torust (%s)

en: Failed to read from child pipe (%s)
et: Tõrge alamprotsessi torust lugemisel (%s)

en: Failed to read from file '%s': %s
et: Tõrge failist '%s' lugemisel: %s

en: Failed to read the symbolic link '%s': %s
et: Tõrge nimeviida '%s' lugemisel: %s

en: Failed to redirect output or input of child process (%s)
et: Tõrge alamprotsessi sisendi või väljundi ümbersuunamisel (%s)

en: Failed to rename file '%s' to '%s': g_rename() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' ümbernimetamisel nimega '%s': g_rename() nurjus: %s

en: Failed to resize memory output stream
et: Mäluväljundi voo suuruse muutmine nurjus

en: Failed to write file '%s': fflush() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' kirjutamisel: fflush() nurjus: %s

en: Failed to write file '%s': fsync() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' kirjutamisel: fsync() nurjus: %s

en: Failed to write file '%s': fwrite() failed: %s
et: Tõrge faili '%s' kirjutamisel: fwrite() nurjus: %s

en: File "%s" is too large
et: Fail "%s" on liiga suur

en: File enumerator has outstanding operation
et: Failide nummerdajat kasutatakse väljastpoolt

en: File enumerator is already closed
et: Failinummerdaja on juba suletud

en: File is empty
et: Fail on tühi

en: File names cannot contain '%c'
et: Failinimed ei tohi sisaldada märki '%c'

en: Filesystem does not support symbolic links
et: Failisüsteem ei toeta nimeviitasid

en: Filesystem root
et: Failisüsteemi juurikas

en: GCredentials is not implemented on this OS
et: Selle operatsioonisüsteemi jaoks pole loodud GCredentialsi tuge

[ctx: GDateTime]
en: %m/%d/%y
et: %d. %m %y

[ctx: GDateTime]
en: AM
et: EL

[ctx: GDateTime]
en: PM
et: PL

[ctx: GDateTime]
en: am
et: el

[ctx: GDateTime]
en: pm
et: pl

en: GSocketControlMessage not supported on windows
et: GSocketControlMessage pole windows-platvormil toetatud

en: Help Options:
et: Abiteabe võtmed:

en: Hostname '%s' contains '[' but not ']'
et: Hostinimi '%s' sisaldab '[' aga mitte ']'

en: Incomplete multibyte sequence in input
et: Sisendis olev mitmebaidine jada on poolik

en: Input stream doesn't implement read
et: Sisendvoog ei toeta lugemist

en: Integer value '%s' for %s out of range
et: Täisarv '%s' %s jaoks on väljaspool lubatud piire

en: Integer value '%s' out of range
et: Täisarvu väärtus '%s' on väljaspool lubatud piire

en: Internal error: %s
et: Sisemine viga: %s

en: Invalid GSeekType supplied
et: Pakutud GSeekType pole sobiv

en: Invalid UTF-8 encoded text in name - not valid '%s'
et: Nimes on vigaselt kodeeritud UTF-8 tekst - vigane '%s'

en: Invalid attribute type (byte string expected)
et: Vigane rekvisiidi tüüp (oodatakse baitstringi)

en: Invalid attribute type (string expected)
et: Vigane rekvisiidi tüüp (oodatakse stringi)

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
et: Vigane rekvisiidi tüüp (oodatakse tüüpi uint32)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
et: Vigane rekvisiidi tüüp (oodatakse tüüpi uint64)

en: Invalid byte sequence in conversion input
et: Vigane baidijada sisendi teisendamisel

en: Invalid compressed data
et: Vigaselt pakitud andmed

en: Invalid extended attribute name
et: Vigane laiendatud rekvisiidi nimi

en: Invalid filename
et: Vigane failinimi

en: Invalid filename %s
et: Vigane failinimi %s

en: Invalid group name: %s
et: Vigane grupi nimi: %s

en: Invalid hostname
et: Vigane hostinimi

en: Invalid key name: %s
et: Vigane võtme nimi: %s

en: Invalid object, not initialized
et: Vigane objekt, lähtestamata

en: Invalid program name: %s
et: Vigane programmi nimi: %s

en: Invalid seek request
et: Sobimatu kerimise päring

en: Invalid sequence in conversion input
et: Vigane jada sisendi teisendamisel

en: Invalid socket, initialization failed due to: %s
et: Vigane sokkel, käivitamine nurjus kuna: %s

en: Invalid socket, not initialized
et: Vigane sokkel, käivitamata

en: Invalid string in argument vector at %d: %s
et: Vigane string argumendivektoris %d: %s

en: Invalid string in environment: %s
et: Vigane string keskkonnamuutujates: %s

en: Invalid symlink value given
et: Määrati vigane nimeviida väärtus

en: Invalid working directory: %s
et: Vigane töökataloog: %s

en: Key file contains escape character at end of line
et: Võtmefail sisaldab rea lõpus paomärki

en: Key file contains invalid escape sequence '%s'
et: Võtmefail sisaldab vigast paojada '%s'

en: Key file contains key '%s' in group '%s' which has value that cannot be interpreted.
et: Võtmefail sisaldab võtit '%s' grupis '%s' aga selle väärtust pole võimalik kasutada

en: Key file contains key '%s' which has a value that cannot be interpreted.
et: Võtmefail sisaldab võtit '%s', mille väärtust pole võimalik kasutada.

en: Key file contains key '%s' which has value that cannot be interpreted.
et: Võtmefail sisaldab võtit '%s', mille väärtus pole võimalik kasutada.

en: Key file contains key '%s' with value '%s' which is not UTF-8
et: Võtmefail sisaldab võtit '%s', mille väärtus '%s' pole UTF-8 kodeeringus

en: Key file contains line '%s' which is not a key-value pair, group, or comment
et: Võtmefail sisaldab rida '%s', mis ei ole võti-väärtus paar, grupp ega ka kommentaar

en: Key file contains unsupported encoding '%s'
et: Võtmefail sisaldab toetamata kodeeringut '%s'

en: Key file does not have group '%s'
et: Võtmefail ei sisalda gruppi '%s'

en: Key file does not have key '%s'
et: Võtmefail ei sisalda võtit '%s'

en: Key file does not have key '%s' in group '%s'
et: Võtmefail ei sisalda võtit '%s' grupis '%s'

en: Key file does not start with a group
et: Võtmefail ei alga grupiga

en: Leftover unconverted data in read buffer
et: Lugemispuhvrisse jäi teisendamata andmeid

en: Line %d of the keyring at `%s' with content `%s' is malformed
et: Rida %d võtmerõngas kohas '%s' sisuga '%s' on vigane

en: Listener is already closed
et: Kuulaja on juba suletud

en: Malformed input data for GFileIcon
et: Vigaselt vormindatud andmed GFileIcon'i jaoks

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblem encoding
et: Vigane märgiste arv (%d) GEmblem'i kodeeringus

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblemedIcon encoding
et: Vigane märgiste arv (%d) GEmblemedIcon'i kodeeringus

en: Malformed version number: %s
et: Vigaselt vormindatud versiooninumber: %s

en: Memory output stream not resizable
et: Mäluväljundi voo suurus pole muudetav

en: Missing argument for %s
et: Puuduv argument %s'i jaoks

en: Monitor a remote object.
et: Kaugobjekti monitoorimine.

en: Move between mounts not supported
et: Erinevate haakeseadmete vahel liigutamine pole toetatud

en: Need more input
et: Vaja on rohkem sisendit

en: No MIME type defined in the bookmark for URI '%s'
et: URI '%s' järjehoidjas pole MIME tüüpe määratud

en: No PEM-encoded certificate found
et: PEM-kodeeritud sertifikaati ei leitud

en: No application is registered as handling this file
et: Selle faili käsitlemiseks pole rakendust registreeritud

en: No application with name '%s' registered a bookmark for '%s'
et: Rakendus nimega '%s' pole '%s' kohta järjehoidjat registreerinud

en: No bookmark found for URI '%s'
et: URI-le '%s' ei leitud järjehoidjat

en: No groups set in bookmark for URI '%s'
et: URI '%s' järjehoidjas pole gruppe määratud

en: No private flag has been defined in bookmark for URI '%s'
et: URI '%s' järjehoidjas pole privaatlippu kirjeldatud

en: No service record for '%s'
et: '%s' teenuskirje puudub

en: No such interface
et: Sellist liidest pole

en: No such interface `%s'
et: Liidest '%s' pole

en: No such interface `%s' on object at path %s
et: Objektil asukohas %s pole liidest '%s'

en: No such method `%s'
et: Meetodit '%s' pole

en: No such property `%s'
et: Omadust '%s' pole

en: No type for class name %s
et: Klassinimel %s puudub tüüp

en: No valid bookmark file found in data dirs
et: Andmekataloogidest ei leitud korrektset järjehoidjafaili

en: Not a regular file
et: Pole tavaline fail

en: Not enough memory
et: Pole piisavalt mälu

en: Not enough space for socket address
et: Sokliaadressi jaoks ei ole piisavalt vaba ruumi

en: Not enough space in destination
et: Sihtkohas pole piisavalt vaba ruumi

en: Odd character '%s', expected a '=' after attribute name '%s' of element '%s'
et: Veider märk '%1$s', pärast elemendi '%3$s' tunnust nimega '%2$s' oodatakse märki '='

en: Odd character '%s', expected a '>' character to end the empty-element tag '%s'
et: Veider märk '%s', elemendi '%s' lõpusildi lõpetamiseks oodatakse märki '>'

en: Odd character '%s', expected a '>' or '/' character to end the start tag of element '%s', or optionally an attribute; perhaps you used an invalid character in an attribute name
et: Veider märk '%s', oodatakse märke '>' või '/', mis tähitaksid elemendi '%s' sildi algust või lõppu, ühe võimalusena ka rekvisiiti. Võib-olla kasutad sa rekvisiidi nimes vigast märki?

en: Odd character '%s', expected an open quote mark after the equals sign when giving value for attribute '%s' of element '%s'
et: Veider märk '%s', oodatakse võrdusmärgi järel tulevat jutumärki, mis aitaks rekvisiidile '%s' väärtust seada (element '%s')

en: Operation not supported
et: Operatsioon ei ole toetatud

en: Operation was cancelled
et: Operatsioon tühistati

en: Output stream doesn't implement write
et: Väljundvoog ei toeta kirjutusoperatsiooni

en: PCRE library is compiled without UTF8 properties support
et: PCRE teek on kompileeritud ilma UTF8 omaduste toeta

en: PCRE library is compiled without UTF8 support
et: PCRE teek on kompileeritud ilma UTF8 toeta

en: POSIX collating elements are not supported
et: POSIX-i koondavad elemendid pole toetatud

en: POSIX named classes are supported only within a class
et: POSIX-i nimelised klassid on toetatud ainult klassi sees

en: Parsed value `%s' is not a valid D-Bus object path
et: Analüüsitud väärtus "%s" pole korrektne D-Busi objekti rada

en: Parsed value `%s' is not a valid D-Bus signature
et: Analüüsitud väärtus "%s" pole korrektne D-Busi signatuur

en: Partial character sequence at end of input
et: Osaline märgijada sisendi lõpus

en: Property `%s' is not readable
et: Omadus `%s' pole loetav

en: Property `%s' is not writable
et: Omadus `%s' pole kirjutatav

en: Proxy protocol '%s' is not supported.
et: Proksi protokoll `%s' pole toetatud.

en: Quoted text doesn't begin with a quotation mark
et: Tsiteeritav tekst ei alga jutumärgiga

en: Received invalid fd
et: Saadi vigane fd

en: Requested seek before the beginning of the stream
et: Küsitud ümberpositsioneerimine osutab andmevoo algusest ettepoole

en: Requested seek beyond the end of the stream
et: Küsitud ümberpositsioneerimine osutab andmevoo lõpust kaugemale

en: SELinux context must be non-NULL
et: SELinuxi kontekst ei tohi olla NULL

en: SELinux is not enabled on this system
et: SELinux pole selles süsteemis lubatud

en: SOCKSv4 does not support IPv6 address '%s'
et: SOCKSv4 ei toeta IPv6-aadressi '%s'

en: SOCKSv4 implementation limits username to %i characters
et: SOCKSv4 implementatsioon piirab kasutajanime pikkuse %i märgiga

en: SOCKSv4a implementation limits hostname to %i characters
et: SOCKSv4 implementatsioon piirab hostinime pikkuse %i märgiga

en: Seek not supported on stream
et: Voogu pole võimalik kerida

en: Setting attribute %s not supported
et: Rekvisiidi %s seadmine pole toetatud

en: Show all help options
et: Kõikide abiteabe võtmete näitamine

en: Show help options
et: Abiteabe võtmete näitamine

en: Socket is already closed
et: Sokkel on juba suletud

en: Source stream is already closed
et: Lähtevoog on juba suletud

en: Splice not supported
et: Ühendamine ei ole toetatud

en: Stream doesn't support query_info
et: Voog ei toeta query_info't

en: Stream has outstanding operation
et: Voogu juba kasutatakse väljastpoolt

en: Stream is already closed
et: Voog on juba suletud

en: Symbolic links not supported
et: Nimeviidad ei ole toetatud

en: Target file exists
et: Sihtfail on olemas

en: Target file is a directory
et: Sihtfail on kataloog

en: Target file is not a regular file
et: Sihtfail pole tavaline fail

en: Template '%s' doesn't contain XXXXXX
et: Mall '%s' ei sisalda XXXXXX-i

en: Template '%s' invalid, should not contain a '%s'
et: Mall '%s' vigane, see ei tohiks sisaldada '%s'

en: Temporarily unable to resolve '%s'
et: Ajutiselt pole võimalik '%s' lahendada

en: Text ended before matching quote was found for %c. (The text was '%s')
et: Tekst lõppes enne kui leiti vastav jutumärk %c jaoks. (Tekst oli '%s')

en: Text ended just after a '\' character. (The text was '%s')
et: Tekst lõppes pärast '\' märki. (Tekst on '%s')

en: Text was empty (or contained only whitespace)
et: Tekst puudus (või sisaldas ainult tühja ruumi)

en: The SOCKSv5 proxy requires an authentication method that is not supported by GLib.
et: SOCKSv5 proksi nõuab GLibi poolt toetamata autentimismeetodit.

en: The SOCKSv5 proxy requires authentication.
et: SOCKSv5 proksi nõuab autentimist.

en: The URI '%s' contains invalidly escaped characters
et: URI '%s' sisaldab vigaseid paomärke

en: The URI '%s' is invalid
et: URI '%s' on vigane

en: The URI '%s' is not an absolute URI using the "file" scheme
et: URI '%s' ei ole failiskeemi ("file") jaoks absoluutne URI

en: The connection is closed
et: Ühendus on suletud

en: The file was externally modified
et: Faili muudeti väljaspool

en: The given address is empty
et: Antud aadress on tühi

en: The hostname of the URI '%s' is invalid
et: URI '%s' hostinimi on vigane

en: The local file URI '%s' may not include a '#'
et: Kohaliku faili URI '%s' ei või sisaldada märki '#'

en: The pathname '%s' is not an absolute path
et: Rajanimi '%s' ei ole absoluutne rada

en: The server is not a SOCKSv4 proxy server.
et: Server ei ole SOCKSv4 proksiserver.

en: The server is not a SOCKSv5 proxy server.
et: Server ei ole SOCKSv5 proksiserver.

en: The string `%s' is not a valid D-Bus GUID
et: String `%s' pole korrektne D-Bus GUID

en: There is no GCredentials support for your platform
et: Sinu platvormile puudub GCredentialsi tugi

en: Timeout was reached
et: Ületati ajapiirang

en: Too large count value passed to %s
et: %s-le edastati liiga suur loendi väärtus

en: Trash not supported
et: Prügikast pole toetatud

en: Truncate not allowed on input stream
et: Sisendvoo kärpimine pole lubatud

en: Truncate not supported on stream
et: Andmevoo kärpimine pole toetatud

en: Type %s does not implement from_tokens() on the GIcon interface
et: Tüüp %s ei toeta from_tokens() funktsiooni GIcon liidese jaoks

en: Type %s does not implement the GIcon interface
et: Tüüp %s ei toeta GIcon liidest

en: Type %s is not classed
et: Liik %s pole klassifitseeritud

en: URIs not supported
et: URI-d ei ole toetatud

en: Unable to create socket: %s
et: Soklit pole võimalik luua: %s

en: Unable to create trash dir %s: %s
et: Prügikataloogi %s pole võimalik luua: %s

en: Unable to create trashing info file: %s
et: Prügiinfo faili pole võimalik luua: %s

en: Unable to find default local directory monitor type
et: Vaikimisi kohaliku kataloogimonitori liiki pole võimalik leida

en: Unable to find default local file monitor type
et: Failimonitori vaikimisi tüüpi pole võimalik leida

en: Unable to find or create trash directory
et: Prügikasti kataloogi pole võimalik leida või luua

en: Unable to find terminal required for application
et: Rakenduse käivitamiseks vajalikku terminalprogrammi pole võimalik leida

en: Unable to find toplevel directory for trash
et: Prügikasti ülemise taseme kataloogi pole võimalik leida

en: Unable to get pending error: %s
et: Aktiivset viga pole võimalik saada: %s

en: Unable to trash file: %s
et: Faili pole võimalik prügikasti visata: %s

en: Unexpected attribute '%s' for element '%s'
et: Ootamatu rekvisiit '%s' elemendile '%s'

en: Unexpected early end-of-stream
et: Ootamatult varajane voolõpp

en: Unexpected error in g_io_channel_win32_poll() reading data from a child process
et: Ootamatu viga, kui g_io_channel_win32_poll() funktsioon luges lapsprotsessilt andmeid

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
et: Ootamatu funktsiooni select() viga andmete lugemisel alamprotsessilt (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
et: Ootamatu viga funktsioonis waitpid() (%s)

en: Unexpected tag '%s' inside '%s'
et: '%2$s' on ootamatu silt '%1$s'

en: Unexpected tag '%s', tag '%s' expected
et: Ootamatu silt '%s', oodati silti '%s'

en: Unexpected type of ancillary data
et: Ootamatu kõrvalteabe tüüp

en: Unknown SOCKSv5 proxy error.
et: SOCKSv5 proksi tundmatu viga.

en: Unknown bus type %d
et: Tundmatu siinitüüp %d

en: Unknown command %s
et: Tundmatu käsk '%s'

en: Unknown error executing child process "%s"
et: Tundmatu viga alamprotsessi "%s" käivitamisel

en: Unknown error on connect
et: Tundmatu viga ühendumisel

en: Unknown option %s
et: Tundmatu võti %s

en: Unknown protocol was specified
et: Etteantud protokoll on tundmatu

en: Unknown type
et: Tundmatu tüüp

en: Unmatched quotation mark in command line or other shell-quoted text
et: Vastavuseta jutumärk käsureal või kestprogrammi tsiteeritud tekstis

en: Unnamed
et: Nimeta

en: Unsupported key `%s' in address entry `%s'
et: Toetamata võti "%s" aadressikirjes "%s"

en: Unsupported socket address
et: Toetamata sokliaadress

en: Usage:
et: Kasutamine:

en: Valid key file could not be found in search dirs
et: Sobivat võtmefaili pole võimalik otsingukataloogidest leida

en: Value '%s' cannot be interpreted as a boolean.
et: Väärtust '%s' pole võimalik tõeväärtusena kasutada.

en: Value '%s' cannot be interpreted as a float number.
et: Väärtust '%s' pole võimalik ujukomalise väärtusena kasutada.

en: Value '%s' cannot be interpreted as a number.
et: Väärtust '%s' pole võimalik numbrilise väärtusena kasutada.

en: Waiting for socket condition: %s
et: Sokli ülesseadmise ootamine: %s

en: Wrong number of tokens (%d)
et: Vale arv märgiseid (%d)

en: [OPTION...]
et: [VÕTI...]

en: \ at end of pattern
et: \ mustri lõpus

en: \C not allowed in lookbehind assertion
et: \C ei ole tagasivaate esituses lubatud

en: \c at end of pattern
et: \c mustri lõpus

en: \g is not followed by a braced name or an optionally braced non-zero number
et: võtmele \g ei järgne looksulgudes nimi või (soovi korral looksulgudes) nullist erinev number

[ctx: abbreviated month name]
en: Dec
et: Dets

[ctx: abbreviated month name]
en: Feb
et: Veebr

[ctx: abbreviated month name]
en: Jan
et: Jaan

[ctx: abbreviated month name]
en: Jul
et: Juul

[ctx: abbreviated month name]
en: Jun
et: Juun

[ctx: abbreviated month name]
en: Mar
et: Märts

[ctx: abbreviated month name]
en: May
et: Mai

[ctx: abbreviated month name]
en: Oct
et: Okt

[ctx: abbreviated month name]
en: Sep
et: Sept

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
et: R

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
et: E

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
et: L

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
et: P

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
et: N

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
et: T

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
et: K

en: assertion expected after (?(
et: (?( järel oodatakse esitust

en: association changes not supported on win32
et: seose muutmine pole win32 keskkonnas toetatud

en: back references as conditions are not supported for partial matching
et: osaliste vastete otsimisel pole tingimuslikud tagasiviited toetatud

en: backtracking limit reached
et: tagasiviidete limiit saavutatud

en: case-changing escapes (\l, \L, \u, \U) are not allowed here
et: tõstumuutmise märgid (\l, \L, \u, \U) pole siin lubatud

en: character value in \x{...} sequence is too large
et: märgi väärtus \x{...} jadas on liiga suur

en: code overflow
et: koodi ületäitumine

en: conditional group contains more than two branches
et: tingimusgrupp sisaldab rohkem kui kahte haru

en: corrupted object
et: rikutud objekt

en: could not get local address: %s
et: kohalikku aadressi ei suudeta määrata: %s

en: could not get remote address: %s
et: kaugaadressi ei suudeta määrata: %s

en: could not listen: %s
et: pole võimalik kuulata: %s

en: creating GSocket from fd: %s
et: GSocketi loomine fd-st: %s

en: digit expected
et: oodati numbrit

en: drive doesn't implement eject
et: seade ei toeta väljastamist

en: drive doesn't implement eject or eject_with_operation
et: seade ei toeta ei väljastamist ega väljastamist koos operatsiooniga

en: drive doesn't implement polling for media
et: seade ei toeta meediumi olemasolu pärimist

en: drive doesn't implement start
et: seade ei toeta käivitamist

en: drive doesn't implement stop
et: seade ei toeta seiskamist

en: empty names are not permitted
et: tühjad nimed pole lubatud

en: failed to get memory
et: tõrge mälu hankimisel

[ctx: full month name]
en: April
et: Aprill

[ctx: full month name]
en: December
et: Detsember

[ctx: full month name]
en: February
et: Veebruar

[ctx: full month name]
en: January
et: Jaanuar

[ctx: full month name]
en: July
et: Juuli

[ctx: full month name]
en: June
et: Juuni

[ctx: full month name]
en: March
et: Märts

[ctx: full month name]
en: May
et: Mai

[ctx: full month name]
en: October
et: Oktoober

[ctx: full weekday name]
en: Friday
et: Reede

[ctx: full weekday name]
en: Monday
et: Esmaspäev

[ctx: full weekday name]
en: Saturday
et: Laupäev

[ctx: full weekday name]
en: Sunday
et: Pühapäev

[ctx: full weekday name]
en: Thursday
et: Neljapäev

[ctx: full weekday name]
en: Tuesday
et: Teisipäev

[ctx: full weekday name]
en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: hexadecimal digit expected
et: oodati kuueteistkümnendsüsteemi numbrit

en: hexadecimal digit or '}' expected
et: oodati kuueteistkümnendsüsteemi numbrit või '}' märki

en: illegal symbolic reference
et: keelatud märgiviide

en: inconsistent NEWLINE options
et: NEWLINE võtmed pole kooskõlalised

en: internal error
et: sisemine viga

en: internal error or corrupted object
et: sisemine viga või rikutud objekt

en: invalid combination of newline flags
et: vigane reavahetusmärgiste kombinatsioon

en: invalid condition (?(0)
et: vigane tingimus (?(0)

en: invalid escape sequence in character class
et: märgiklassis on vigane paojada

en: lookbehind assertion is not fixed length
et: tagasivaate esitus ei oma kindlat suurust

en: malformed \P or \p sequence
et: vigane \P või \p jada

en: malformed number or name after (?(
et: vigane number või nimi pärast (?(

en: missing '<' in symbolic reference
et: puuduv '<' märgiviites

en: missing ) after comment
et: kommentaari järel puudub sulg )

en: missing terminating )
et: puudub lõpetav sulg )

en: missing terminating ] for character class
et: märgiklassil puudub sulgev ]

en: missing terminator in subpattern name
et: alammustri nimes puudub katkestaja

en: mount doesn't implement "eject"
et: haage ei toeta väljastamist (eject)

en: mount doesn't implement "eject" or "eject_with_operation"
et: haage ei toeta ei väljastamist (eject) ega väljastamist koos toiminguga (eject_with_operation)

en: mount doesn't implement "remount"
et: haage ei toeta taashaakimist (remount)

en: mount doesn't implement "unmount"
et: haage ei toeta lahtihaakimist (unmount)

en: mount doesn't implement "unmount" or "unmount_with_operation"
et: haage ei toeta ei lahtihaakimist (unmount) ega lahtihaakimist koos toiminguga (unmount_with_operation)

en: mount doesn't implement content type guessing
et: haage ei toeta sisuliigi arvamist

en: mount doesn't implement synchronous content type guessing
et: haage ei toeta sünkroonset sisutüübi arvamist

en: nothing to repeat
et: pole midagi korrata

en: number too big in {} quantifier
et: {} kvantori number liiga suur

en: numbers out of order in {} quantifier
et: {} kvantori numbrid pole järjekorras

en: octal value is greater than \377
et: kaheksandväärtus on suurem kui \377

en: out of memory
et: mälu lõppes

en: overran compiling workspace
et: kompilaatori tööruumi ületäitumine

en: previously-checked referenced subpattern not found
et: varem kontrollitud viidatud alammustrid ei leitud

en: range out of order in character class
et: märgiklassi vahemik pole järjekorras

en: recursion limit reached
et: suurim rekursioonide arv saavutatud

en: recursive call could loop indefinitely
et: rekursiivne kutsung võib jääda lõpmatusse tsüklisse

en: reference to non-existent subpattern
et: viide olematule alammustrile

en: regular expression too large
et: regulaaravaldis on liiga suur

en: repeating a DEFINE group is not allowed
et: DEFINE grupi kordused pole lubatud

en: stray final '\'
et: liigne lõpp '\'

en: subpattern name is too long (maximum 32 characters)
et: alammustri nimi on liiga pikk (maksimaalselt 32 märki)

en: symlink must be non-NULL
et: nimeviit ei tohi olla NULL

en: the pattern contains items not supported for partial matching
et: muster sisaldab kirjeid, mis pole osalise vastavuse otsingu puhul toetatud

en: too many named subpatterns (maximum 10,000)
et: liiga palju alammustreid (suurim lubatud arv on 10 000)

en: two named subpatterns have the same name
et: kaks nimelist alammustrit on sama nimega

en: unexpected repeat
et: ootamatu kordus

en: unfinished symbolic reference
et: lõpetamata märgiviide

en: unknown POSIX class name
et: tundmatu POSIX-klassi nimi

en: unknown error
et: tundmatu viga

en: unknown escape sequence
et: tundmatu paojada

en: unknown property name after \P or \p
et: tundmatu omaduse nimi \P või \p järel

en: unrecognized character after (?
et: tundmatu märk pärast (?

en: unrecognized character after (?<
et: tundmatu märk pärast (?<

en: unrecognized character after (?P
et: tundmatu märk pärast (?P

en: unrecognized character follows \
et: \ järel on tundmatu märk

en: volume doesn't implement eject
et: kõide ei toeta lahtihaakimist

en: volume doesn't implement eject or eject_with_operation
et: köide ei toeta haakimist või haakimist koos tegevusega

en: volume doesn't implement mount
et: köide ei toeta haakimist

en: workspace limit for empty substrings reached
et: töötsooni suurim tühjade alamstringide arv saavutatud

en: zero-length symbolic reference
et: nullpikkusega märgiviide
